שתף קטע נבחר

פסח בפתח: מבצע העוף בשקל חוזר

לכבוד החג, רמי לוי ימכור עוף, ירקות, מצות וקמח מצה בשקל ובשופרסל ימכרו קילו קרפיון טרי ב-20 שקל. במגה מוכרים מוצר ניקיון שני בשקל, במחסני כמעט חינם ימכרו ירקות ב-99 אגורות, וחצי חינם היא הרשת היחידה שתרחיב את ההנחות עד מאי

<< ילדי העניים רעבים? מועצה לביטחון תזונתי תסייע

 

רשתות המזון מתכוננות לפסח. שופרסל, מגה, רמי לוי שיווק השקמה, חצי חינם, מחסני כמעט חינם ויינות ביתן החלו במבצעים רחבי היקף על מוצרי מזון ומוצרי ניקיון כבר עכשיו, אולם המבצעים האגרסיביים ביותר יושקו בעוד שבועיים

 

ב-14 באפריל, רמי לוי יחדש מסורת פסח שהנהיג, וימכור בסניפי רמי לוי שיווק השקמה ק"ג עוף בשקל, עד 18 באפריל. הקנייה תוגבל ל-3 ק"ג עוף ברכישת מוצרים בחנות בסכום הגבוה מ-39 שקל.

 

החל מ-12 באפריל, רמי לוי ימכור מוצרים נוספים בשקל: חבילת מצות אביב, מיץ ענבים, ממרח שוקולד 400 גרם וקמח מצות של מצות אביב, או מצות ישראל. הקנייה בשקל תוגבל לשתי חבילות בלבד. ירקות ימכרו במחירים שינועו 99 אג' ל-1.90 שקלים.

 

"אני מתחייבים להיות יותר זולים מהמתחרים" אמר לוי ל-ynet, אחרי שבשנה שעברה, המצות שמכר בשקל, אזלו מהר מאוד.

 

האם באמת היה מחסור במצות? >>

 

"בשנה שעברה היה מחסור אצל יצרני המצות", הוא מסביר, "כי מאפיית מצות ראשון נקנתה על-ידי מאפיית מצות ירושלים, ולא עבדה. השנה, ערכנו עם כולם הסכמים מראש. לעומת מצות, עוף טרי אי אפשר לאגור מראש. לכן אני מבקש מהצרכנים שלא יקנו מעבר למה שהם צריכים, כי זה ייצור ביקוש גדול, והמחיר יעלה. עוף וירקות זה בורסה, אם תהיה התנפלות - החקלאים והמשחטות יעלו באופן אוטומטי את המחיר".

 

שופרסל: עשרות מוצרים ב-10 שקלים

גם ברשת שופרסל לא מתעלמים מכוכבי שולחן החג, ובוחרים להתמקד בדגים. שופרסל תציע לחג קילו קרפיון טרי ב-20 שקל במקום 29 שקל, דג סול קפוא ב-20 שקל במקום 40 שקל, ולחברי מועדון: דג סלמון קפוא ב-43 שקל במקום 88 שקל.

 

בשופרסל דיל כבר מוכרים עד 18 באפריל, עשרות מוצרי מזון ב-10 שקלים, אך כמובן, כדי לקבל את המחיר האטרקטיבי הזה, עבור מוצר אחד, יש לקנות ב-100 שקל ממוצרי החנות. עבור ארבעה מוצרים, יש לרכוש בחנות ב-400 שקל לפחות.

 

בין המוצרים ב-10 שקלים: קפה טורקי עלית 200 גרם ואקום, שמן קנולה מעושר 1 ליטר, מיץ ענבים תירוש 650 מ"ל של כרמל מזרחי, פרימור נקטר תפוזים 1 ליטר, ממרח שוקולד פרה 850 גרם, שישיית מים סאן בנדטו ומרק עוף 400 ג' קנור.

 

בשופרסל דיל ימכרו ב-10 שקל גם שוקולד מילקה 250 גרם, מאגדת 3 טבלאות שוקולד מריר עלית, "גפילטע פיש הדג המיוחד" 525 ג' של גלעט עוף, מרק טעם עוף 400 ג' של אסם, וטחינה בשומשום מלא 500 ג' של ויסוצקי.

 

ברבוע כחול החלו במתקפת פרסומות, אך לא מפרסמים כרגע את המבצעים הגדולים, על בשר מצות וירקות.

 

אולם כבר עכשיו, אפשר לאתר בסניפי מגה בול מאות מוצרים "עבור שולחן החג" ב-5 שקלים, בקנייה מעל 50 שקל. במגה בול גם מציעים 50% הנחה על מוצרי ניקיון, ומוצר שני בשקל. ברשת מגה בעיר, היקרה יותר, מוכרים מאות מוצרים ב-10 שקלים, וישנו גם מבצע על חומרי ניקוי 1+1.

 

מחסני כמעט חינם: "אנחנו לא מחפשים גימיקים"

ברשת מחסני כמעט חינם, ימכרו תירוש בשקל, ועשרה סוגי ירקות ב-99 אגורות, ובהם עגבניה, מלפפון, כרוב וכרובית. בנוסף, יהיו מבצעים

על כתף כבש ובשר בקר, שימכרו לחברי מועדון ב-34.90 שקל בקנייה מעל 500 שקל. הרשת גם תמכור עופות בהכשר הרב מחפוד, ותציע כרעיים, שניצל וכבד ב-19.90 שקל.

 

עדי צים, מחסני חצי חינם אמר ל-ynet: "אנחנו לא מחפשים גימיקים. אני ממליץ לראות אם מי שמפרסם בשקל אכן יש לו סחורה להוציא בשקל".

 

חצי חינם: מבצע על אורז

ברשת חצי חינם יצאו לכבוד פסח במבצעים על מגוון רב של מוצרים, וזו הרשת היחידה שמצהירה כי תמשוך את ההנחות עד 1 במאי. "רשתות אחרות לוקחות 5-4 מוצרים ומוכרות אותם בהפסד ואז שוחטות במוצרים אחרים, והצרכנים חושבים שיש מבצעים", אמר ל-ynet זקי שלום, מבעלי הרשת. "יש לנו פה קרוב ל-30 אלף פריטים, והורדנו דרסטית מחירים של אלפי מותגים מובילים. הצרכנים הם בראש סדר העדיפויות שלנו".

 

הרשת מציעה מבצעים על סוכר ואורז. ארבע חבילות אורז יסמין ופרסי של המותג הפרטי, נמכרות כרגע ב-20 שקל. ק"ג סוכר נמכר ב-4 שקל. עבור שולחן החג, הרשת מציעה קרפיון טרי, נקי וטחון במקום, ב-20 שקל, ואת יין הכרם בנימינה - 4 יחידות ב-100 שקל. 

 

קו אופ: מצות מתנה בקנייה מעל 300 שקל

ברשתות קו אופ ישראל מציעים מצות במתנה, או הנחה על סיר קרמי. מי שקונה בסכום גבוה מ-300 שקל בממן יכול לקבל במתנה 6 בקבוקי קוקה קולה, חבילת מצות 2.5 קילו, חבילת נייר טואלט בת 32 גלילים. מתנות בשווי שבין 35-55 שקל. במיסטר זול, כל מי שקונה ביותר מ-500 שקל יכול לקנות סיר קרמי בגודל 30-28 ס"מ, ב-49.90 שקל במקום ב-229 שקל.

 

יינות ביתן: מצה בשקל, קנייה מעל 500 שקל

גם יינות ביתן מציעה מצות בשקל. מי שיקנה ברשת מעל 500 שקל, יקבל שובר לקניית חבילה של מצות ראשון, במשקל 2.5 ק"ג, בשקל. המלכוד: את השובר יש לממש רק בקנייה הבאה, בותנאי שתהיה בשווי 500 שקל. מי שיקנה ב-100 שקל, יקבל חבילת מצות של 2.5 ק"ג מצות ב-15 שקל. הרשת גם תמכור בשכר כבש ב-30 שקל במקום ב-60 שקל.

 

פסח הוא כידוע, חגם של המוצרים למירוק הבית, וברשתות לא מתעלמים מכך. מוצרי ניקיון בשופרסל נמכרים כעת ב-10, 20 ו-30 שקל. דוגמאות: ריצפז 3 ליטר נמכר ב-10 שקלים, סבון נוזלי נקה 7 750 מ"ל נמכר ב-10 שקלים, מגבות נייר ניקול 16 גלילים נמכרות ב- 20 שקל, מרכך כביסה סוד 1+4 ליטר נמכר ב-20 שקל ושמפו או מרכך פנטן 700 מ"ל נמכרים ב- 20 שקל.

 

גם בסניפי רמי לוי כבר החלו במבצעים על מוצרי ניקיון. "מאות מוצרים, בהנחות של עד 60% הנחה", אמר לוי. 

 

בין המוצרים: ליטר נוזל לאסלה של סנט מוריץ עולה 3.90 שקלים. לובן קלין 4 ליטר עולה 6.90 שקלים. סנו נוזל לכלים, 750 מ"ל, עולה 3 שקלים ואג'קס לניקוי כללי 2 ליטר עולה 15.90 שקל. בחצי חינם מוכרים אג'קס 2 ליטר - השני בחצי מחיר ופלמוליב לכלים ב-8 שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מנהיג תופעת ה"בשקל". רמי לוי
צילום: אלכס קולומויסקי
צילום: שאול גולן
"רשתות אחרות שוחטות במוצרים אחרים"
צילום: שאול גולן
מומלצים