שתף קטע נבחר

מלכת הדבורים ומיס מונטנגרו. ברלוסקוני בן 75

ראש ממשלת איטליה אמר כי "אין לו שום סיבה לחגוג" את יום ההולדת, ומעלליו שוב נחשפו בעיתונות. אחת מהנאשמים בשידול לזנות טענה כי לא סרסרה: "תפקיד הבנות היה רק להיות יפות". מלכת היופי של מונטנגרו חשפה: הייתי חברתו, מאז גיל 18

"מלכת הדבורים" שלו מספרת על "האדם היחיד שגרם לי להרגיש אשה", מאהבת סודית נוספת צצה ומספרת כי בילתה איתו ביחידות מאז היתה בת 18 - וכל זה בסוף שבוע אחד בלבד, סוף שבוע בו ציין את יום הולדתו ה-75. משפטו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, יתחדש מחרתיים (יום שני), אבל הכותרות לא מפסיקות להגיע.

 

ברלוסקוני ללא גבולות - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

ברלוסקוני ציין את יום הולדתו, שחל שלשום, בצורה לא אופיינית - הוא לא התראיין, וגם לא ערך מסיבות פאר, כאלו שהביאו אותו לבית המשפט. "אין לי שום סיבה לחגוג", ציין בפני מקורביו, והביע חשש ש"השופטים יכינו לו הפתעה".

 

הפגנה מול הפנתיאון ברומא. יום הולדת בלי סיבה לחגיגה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הפגנה מול הפנתיאון ברומא. יום הולדת בלי סיבה לחגיגה(צילום: AFP)

 

בעיתוני איטליה דווח כי במסיבה (בכל זאת, זה ברלוסקוני) שארגנה אלסנדרה מוסוליני, נכדת הרודן, אמר ראש הממשלה האיטלקי כי השופטים רוצים שהוא יגמור כמו המנטור הפוליטי שלו. אותו מנטור, ראש ממשלת איטליה בשנות ה-80 בטינו קראקסי, מת בגלות בתוניסיה - לאחר שהואשם כמו ברלוסקוני בעבירות שונות. בינתיים, המשיכו באיטליה להפגין נגד ראש ממשלתם, שהודיע לא מכבר כי לא ירוץ לכהונה נוספת.

 

"סילביו היה נפלא, הייתי מאוהבת"

ברלוסקוני אולי ישמח לשמוע שמי שמכונה "מלכת הדבורים שלו", סבינה בגאן, אמנם הכחישה כי סרסרה בצעירות ושידלה אותן להגיע למסיבות ה"בונגה-בונגה" המפורסמות, אבל לא בטוח שייהנה להקשיב לתיאורים המפורטים שלה על המתרחש בווילות. בגאן, דוגמנית עבר ואחת משמונה נאשמים בשידול לזנות, סיפרה למגזין האיטלקי "ואניטי פייר" כי התאהבה בברלוסקוני במהלך ביקור בווילה שלו בסרדיניה ב-2005, והפכה במהירות לחברה במעגל הפנימי של אנשיו.

 

נפוליאון של איטליה. ברלוסקוני על קיר במילנו (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
נפוליאון של איטליה. ברלוסקוני על קיר במילנו(צילום: רויטרס)

 

באחת מאותן מסיבות, שלוש שנים אחר כך, היא כבר צולמה משולבת ידיים עם ברלוסקוני ועם הכוכב ההוליוודי ג'ורג' קולני, שהגיע לרומא כחלק ממאמציו לסייע לפליטי דרפור. גם קלוני עשוי להעיד במשפטו של ברלוסקוני, שנאשם בקיום יחסי מין תמורת תשלום עם קטינה - כרימה אל-מחרוג', הידועה יותר בכינוי "רובי שוברת הלבבות".

        

"מעולם לא אמרתי למישהי להיות יצאנית", טענה בגאן. "תפקיד הבנות שלי היה רק להיות יפות, וזהו. אמרתי לשופט - לא כסף ולא סקס היו מעורבים בסיפור".

 

רובי שוברת הלבבות. ברלוסקוני מואשם בסקס עם קטינה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
רובי שוברת הלבבות. ברלוסקוני מואשם בסקס עם קטינה(צילום: AFP)

 

על ההיכרות עם ברלוסקוני מרחיבה דוגמנית העבר ומספרת כי לאחר הפגישה בסרדיניה היא טסה עמו במטוס פרטי לרומא: "הוא היה רומנטי, זה היה לילה נפלא. הייתי מאוהבת. הוא הגבר היחיד שגרם לי להרגיש אשה".

 

המאהבת הסודית: "לאן שהוא הלך, אני הלכתי"

היא כמובן לא היתה הדוגמנית היחידה שבילתה עם ברלוסקוני. קטרינה קנזביץ', מיס מונטנגרו בעבר, חשפה בסוף השבוע כי היתה חברתו של ראש הממשלה האיטלקי ממאי 2009, זמן קצר לאחר שאשתו של ברלוסקוני הודיעה כי היא מתכוונת להתגרש ממנו, בטענה כי "נמאס לה משקריו".

 

סן סירו. שם נפגשו ברלוסקוני ומיס מונטנגרו (צילום: Gettyimages/Imagebank) (צילום: Gettyimages/Imagebank)
סן סירו. שם נפגשו ברלוסקוני ומיס מונטנגרו(צילום: Gettyimages/Imagebank)

 

קנזביץ' סיפרה כי פגשה את ברלוסקוני לראשונה באיצטדיון סן סירו, שם משחקת

קבוצת הכדורגל האיטלקית מילאן, שברלוסקוני משמש כפטרונה. שלושה ימים לפני כן היא חגגה יום הולדת 18. מלכת היופי המונטנגרית החלה להתגורר בקביעות באחוזתו של ברלוסקוני בעיירה ארקורה, בפרברי מילאן, שם נטען כי ערך את מסיבות ה"בונגה-בונגה".

 

"לאן שהוא הלך, אני הלכתי", סיפרה הדוגמנית, בת 20 כיום, לעיתון האיטלקי "לה רפובליקה". "היחסים שלנו לא היו סודיים, אבל ניסינו שלא יצלמו אותנו ביחד". על פי האזנות סתר שהציג התובע, כוכבניות צעירות טענו כי קנזביץ' ניסתה לסחוט את ברלוסקוני, אך היא מכחישה זאת בתוקף. "הבנות האלה דיברו מתוך קנאה, הן רצו את המקום שלי. אף פעם לא סחטתי את סילביו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברלוסקוני. עדיין לא בפנסיה
צילום: AFP
קלוני. יעיד במשפט?
צילום: AFP
צילום: איי פי
אלסנדרה מוסוליני. אירחה את המסיבה
צילום: איי פי
מומלצים