שתף קטע נבחר

אתר חרדי: במלחמת אחים ננצח את החילונים

אתר צופר פירסם תגובה קיצונית וחמורה במיוחד נוכח המאבק בהדרת נשים: "אם ינסו לכפות עלינו את חיי הפריצות של מתיווני ימינו - אנחנו נילחם בהם. נהרוג בהם. נשמיד אותם מעל פני האדמה. המתייוונים של אז, הם בדיוק החילונים של היום"

"הדרת נשים" הפכה בשבועות האחרונים לנקודת המחלוקת הכי חמה בציבור הישראלי - כותרות ראשיות בחדשות, הפגנות, התבטאויות של ראש הממשלה והנשיא, עימותים ואינספור מאמרי דעה. אלא שהרוחות הרעות שנושבות בין המגזרים מביאות, כך מתברר, גם למקומות מסוכנים. מאמר שפורסם היום (ג') באתר החרדי "צופר" מאיים במלחמת אחים, פשוטו כמשמעו, בין החרדים והחילונים. 

 

 

עוד בערוץ היהדות - קראו:

 

אתר "צופר" אינו נחשב למוביל בקרב כלי התקשורת החרדיים, אך הוא פעיל ועוסק בענייני מגזר באופן שוטף. במאמר החמור והקיצוני, משווה הכותב שמואל קופר בין ימי החנוכה לבין ישראל של המאה ה-21 וטוען: "הרשעים היו המתיוונים, והצדיקים היו החרדים לדבר ה'... הרוחות הרעות של אותם טמאים, רשעים וזדים - מתעוררות לחיים ביתר שאת בעצם ימים אלו, בחג החנוכה השנה". 

 

לטענת קופר, המאבק בקווי המהדרין, שהוכשרו בידי בג"ץ, הוא  למעשה "מסע הסתה זדוני, שמכוון נגד ציבור החרדים לדבר ה', כדי להכריח את היהודים היראים לעבור על מצוות הדת, תוך איום גובר והולך, מלווה במעשים שעלולים ללכת ולגבור, כדי לכפות עלינו לעזוב את תורת ישראל ולהתנהג כמו המתיוונים".

 

מנקודת מבט זו ממשיך הכותב: "החשמונאים את נפשם כאשר יצאו למלחמת אחים נגד המתייוונים של אז, ובדיוק כך נעשה אנחנו אם יימשך המסע הזה שמטרתו להעבירנו על דתנו". קופר שואב עידוד מנס החנוכה שנתן רבים ביד מעטים וגיבורים ביד חלשים, ולדבריו כך יקרה גם בקרב החילונים נגד החרדים.

 

"שלטון הרוב רוצה לכפות עלינו לעזוב את התורה? נצא נגדם למלחמת אחים", מאיים קופר. "בדיוק כמו החשמונאים. וכאשר נהיה מוכנים למסור את

נפשנו על קיום התורה - משמים יסייעו בידינו... שלא יהיה שום צל של ספק בקרב הרבים השולטים, המטמאים את עיר הקודש ירושלים, שאותה הפכו לבירת מדינת החטאים שהקימו בארץ הקודש. לא יעזרו להם שום כלי נשק, שום משטרה ושום צבא שהם מפעילים בשם 'מדינת ישראל' נגד עם ישראל בארץ ישראל.

  

"אם ינסו לכפות עלינו את חיי הפריצות, הזימה והתועבה של מתיווני ימינו - אנחנו נילחם בהם. נהרוג בהם. נשמיד אותם מעל פני האדמה. פיזית. בדיוק כמו שעשו החשמונאים עוסקי התורה לזדים שניסו לעקור אותה. המתייוונים של הימים ההם הם בדיוק החילונים של הזמן הזה... מתתיהו ובניו אחזו בנשק והרגו את המתייוונים. גם אנחנו נעשה כן. ואנחנו ננצח". 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מלחמת אחים בדרך?
צילום: עטא עוויסאת
מי לה' אליי, גירסת 2011
צילום: AFP
מומלצים