שתף קטע נבחר

נטורי קרתא על המעצר: צדיקים נתפסו בדברי תורה

במכתב שנשלח לפעילי נטורי קרתא הורעפו תשבחות על החשודים בריסוס הכתובות ביד ושם, והציבור נקרא "לחלצם משיניהם הטורפות של הציונים". עוד נכתב כי הסיבה לכעס הציונים היא "פרסום האמת על שיתוף הפעולה עם הנאצים"

בתחילה התנערו בנטורי קרתא מחילול מוזיאון השואה "יד ושם". אחר-כך כבר הביעו הזדהות עם הכתובות האנטי-ציוניות שרוססו שם - וכעת כבר מתגייסים ה"קנאים" למען חבריהם החשודים במעשה. "אשרי צדיקים אלו, שזכו להיתפס על דברי תורה", הגיבו אנשי הפלג החרדי-קיצוני למעצר החשודים אתמול (יום ג'), באמצעות ביטוי תלמודי ידוע המסמל את גבורתם של יהודים שנענשו על קיום מצוות.

  

 

עוד בערוץ היהדות  - קראו:

 

בהודעה שהפיצו פעילים בנטורי קרתא הם משבחים את העצורים: "אשריכם גיבורי החיל! שלוחנו ושלוחי כלל ישראל כולו אתם! חזקו ויאמץ לבבכם!". בהמשך נקרא הציבור כולו לסייע "לחלצם משיניהם הטורפות של הציונים".

 

התקשורת שכחה מ"האיום האיראני"

אנשי נטורי קרתא מתארים בלעג את טיפול רשויות החוק והתקשורת בפרשה, ומפגינים בקיאות מרשימה בענייני השעה: "שכחו הציונים מכל מלחמותיהם, מכל אויביהם ושונאיהם מבפנים ומבחוץ, ושמו כל מגמתם ומרצם לתפוס את הפושעים המסוכנים האלו - בכל מחיר ובכל דרך... והנה 'המדינה הציונית צהלה ושמחה'. נתפסו כמה יהודים הנחשדים כי הם עשו זאת.

 

הכתובות שרוססו ביד ושם (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
הכתובות שרוססו ביד ושם(צילום: אוהד צויגנברג)

 

"כלי התקשורת הציונים יצאו מגדרם כדי לדווח על כך בכותרותיהם הראשיות. שכחו את ה'איום האיראני' (הגרשיים במקור - ק.נ), עזבו את הגראדים והקסאמים מעזה, זנחו את המסתננים מאריתריאה, את המריבות על עתיד גבעת האולפנה, את פורצי דלתות הבנקים מהמחאה החברתית ואת שאר נזקי ופגעי המדינה הציונית המתרבים מיום ליום – לא עכשיו! עת רקוד כעת, עת שכרות היא לנו".

 

בהודעה משווים הפעילים בין מדינת ישראל, המרגישה מאוימת מפני מרססי גרפיטי, להמן הרשע, שהתפלץ נוכח מרדכי - אדם אחד בכל המעצמה שלא השתחווה לו. הם מסבירים כי "עמלק" אינו מסוגל לסבול שמישהו מורד וכופר בו.

 

"האומה הציונית השסועה והמפולגת התאחדה ליום אחד כדי לחגוג את ניצחונה ה'מזהיר' על כמה יהודים פשוטים, שהלכו במסירות נפש לזעוק נגד השקר, להסיר את הלוט מעל פרצום של הציונים, לגלות את חלקם בשואה, את אשמתם בשפך הדם", נכתב.

 

"הציונים שיתפו פעולה עם הנאצים"

בנטורי קרתא מזכירים שוב את משנתם לפיה "הציונים הארורים הם רודפי ישראל בגוף ונפש... הקימו להם מדינה מתוך עקירת התורה, בכפירה ורציחה". בין היתר הם מצטטים מספרו של הרבי מסאטמר, "ויואל משה", המהווה בסיס

לאידיאולוגיה זו, על כך שראשי התנועה הציונית נקטו "פעולות פליליות" בשואה ו"קיוו להיבנות מחורבן עמנו".

 

לטענתם, בהתנכלות ל"אנדרטותיהם וצלמיהם של הציונים" נכתבו "דברי אמת וצדק - העובדות הידועות לכל מי שחקר אחריהם מעט, והם: שיתוף הפעולה בין הנאצים לציונים, חלקם של הציונים בהריגות אלו, ופעולות הציונים למנוע את הצלת היהודים", ולכן המעשה "מרתיח את הציוניים עד למאוד".

 

בשל מעצרו של אחד הפעילים המרכזיים בנטורי קרתא, האחראי - בין היתר - גם על הפצת הודעות מעין זו, תגובת הארגון נשלחה על-ידי אדם אחר מתיבת דואר אלקטרוני חדשה שנפתחה מיוחד לטיפול בפרשה, ושמה – realyadvashem ("אמת יד ושם").

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים