שתף קטע נבחר

צפו: קיצונים משחיתים משאית במאה שערים

חרדים קנאים השחיתו לאור יום משאית שחנתה בשכונת מאה שערים, ועליה התנוססה תמונת דוגמנית. רק משהבחינו שמצלמים אותם, חדלו ממעשיהם. בחברה הדיעו כי יפנו למשטרה וישקלו מחדש אספקת ציוד לשכונה. ככה זה נראה

 

לאור יום, בלי בושה: משאית שחנתה במאה שערים, הושחתה הבוקר (ג') על ידי קיצוניים שריססו בספריי שחור את תמונת הדוגמנית.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>  

 

שמוליק אברהם, יליד השכונה ופעיל חברתי חרדי, מספר כי ראה את החסידים, המשוייכים לקבוצה המכונה "סיקריקים" (קנאים חרדים), מרססים את המשאית של חברת "אבי שטיחים ופרקטים" (AV Design), ומשפנה אליהם, הם נמלטו.

 

כבר חמש פעמים שהשחיתו

בחברה שמשאיתה הושחתה ציינו כי זו אינה הפעם הראשונה שרכבים שלהם מרוססים במאה שערים. לטענתם, כבר חמש פעמים משאיות שלהם מושחתות, אך מאחר ולא היו ראיות על המעורבים בהשחתה, לא פנו בחברה אל רשויות החוק.

 

בעיקבות פניית ynet והתיעוד הנוכחי, אמר סמנכ"ל התפעול של החברה, דורון זיו, כי "הפעם לא נעבור על כך בשתיקה", ובכוונתם להגיש תלונה למשטרה. עוד אמר, כי אספקה לחנויות וללקוחות החברה בשכונה, תישקל מחדש.

 

זו אינה הפעם הראשונה שמעשי ונדליזם מתרחשים לאור יום בשכונה החרדית-ירושלמית. בעבר הותקפו מטיילים בשכונה בטיטולים מלוכלכים ובקללות על ידי תושבים קיצוניים. חיילים הותקפו, ורק בית המשפט הצליח לעצור את ההפרדה המגדרית במרחב הציבורי בשכונה.

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

 (צילום: שמוליק אברהם) (צילום: שמוליק אברהם)
(צילום: שמוליק אברהם)

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שמוליק אברהם
מרססים
צילום: שמוליק אברהם
מומלצים