שתף קטע נבחר

שני משוגעים אוכלים מצה: ה"ביטדוס" עושים פסח

ה"ביטדוס" רוצים שתכרסמו מצה לצלילי "שני משוגעים", בגרסה קצת יותר מלודית הרבה יותר ווקאלית ונקייה מכלי נגינה: "הרעיון היה לקחת להיט שכל עם ישראל מכיר ואוהב, ולתת לו גרסה כשרה לפסח ולימי ספירת העומר (אדם)"

 

 

רגע לפני פסח ורגע אחרי "גוט טאלנט" - ה"ביטדוס" רוצים שתכרסמו מצה לצלילי "שני משוגעים" של עומר אדם, בגרסה קצת יותר מלודית הרבה יותר ווקאלית ונקייה מכלי נגינה. שבעת המופלאים (שישה בקליפ הנוכחי) – חרדי, דתיים, חילונים ומה שבאמצע – רוצים לאחד לבבות סביב פסח, ומה יותר מתאים משיר של עומר אדם.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות >>

 

 

"הרעיון היה לקחת להיט שכל עם ישראל מכיר ואוהב, ולתת לו גרסה כשרה לפסח ולימי ספירת העומר (אדם)", אומר שמוליק ישורון, חבר ההרכב, ומייחל "שהשיר יגיע הכי רחוק שאפשר - גם לעומר אדם בעצמו - ויאחד כמה שיותר לבבות".

 

הביטדוס (צילום: ראובן חיון)
הביטדוס(צילום: ראובן חיון)

 

ההרכב הצליח להגיע לרבע הגמר בעונה ראשונה בישראל, לפני שבוע. "החוויה בגוט טאלנט הייתה מדהימה", הם אומרים. "זאת הייתה חצי שנה של טירוף".

 

עכשיו הם מפקידים את גורל הקליפ החדש בידי שמיים: "מה שה' ירצה שיקרה עם השיר - זה מה שיקרה. בגישה הזאת באנו לגוט טאלנט. באנו להעביר מסר - אחדות עם ישראל ושילוב תרבות הפופ של המוזיקה החילונית עם המוזיקה היהודית. כל השאר זה כבר ה'".

 

עוד תרבות בערוץ היהדות :

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים