בואו נכיר את ג'ו ביידן הנשיא הנבחר ה-46 של ארצות הברית: תאריך לידתו הוא 20.11.1942 , המספר הנומרולוגי שלו הוא 2 וזהו דבר קבוע ולא משתנה כפי שמשתנה שנת הגורל. מערכות יחסים ורגשות הינם תמיד בראש מעייניו ולעיתים גם עקב אכילס שלו.
2 צפייה בגלריה
ג'ו ביידן בווילמינגטון, דל.
ג'ו ביידן בווילמינגטון, דל.
ג'ו ביידן
(צילום: AP)
מרבית הכוכבים האישיים שלו נמצאים במזל עקרב השתקן והמופנם, ולכן נקרא בשם הכינוי סליפי ג'ו. זוהי טעות משמעותית בקריאת האישיות שלו , כיוון שהוא בנה את עצמו בשקט מבלי הרבה רעשי רקע ומבלי להתלהם. בתחילה הציב לעצמו מטרות וקהל יעד ובהתאם לכך עבד ותכנן את מהלכיו בניגוד לטראמפ המוחצן.
מכירים את המשפט "מים שקטים חודרים עמוק"? זהו בדיוק המשפט שיכול לאפיין את אישיותו של ג'ו ביידן כיוון שהוא פועל בשקט ובעוצמה. כשהוא רוצה משהו הוא מתביית עליו ולא מרפה ממנו עד אשר הוא מקבל את מה שהוא רוצה. לא כדאי לכם להיות האויבים שלו, הוא לא ישכח לאף אחד שהכעיס או פגע בו בזמן כלשהו.
יש לו מחשבה מעמיקה וכל דבר שהוא עושה כשהוא מאמין בו הוא יעשה אותו עד הסוף ובצורה הטובה ביותר. כשהוא אוהב הוא נותן מעצמו לחלוטין וכשהוא שונא - לא ישכח. אפשר לסמוך עליו ועל המילה שלו ומה שהכי חשוב לו זוהי נאמנות מוחלטת. הוא אינו קריזיונר אלא יותר מוכר כמניפולטיבי ולא יסבול בגידה באמון שלו.
הנקודה החלשה באופיו היא מערכות היחסים ובעיקר אלה האישיות שלו כיוון שבגלל אופיו החזק קשה מאוד להסתדר איתו והוא מוגדר כשתלטן בסביבה הקרובה שלו. הוא רגיל לריב, להיפרד ולחזור ולא מתרגש מעימותים – הם חלק ממנו.
השנתיים הקרובות עלולות להיות קשות עבורו כיוון שקיבל לידיו אמריקה שיש לטפל בה בהיבטים כלכליים ומדיניים רבים, מלבד הקורונה.
2 צפייה בגלריה
ג'ו ביידן
ג'ו ביידן
ג'ו ביידן
(צילום: AP)
עבור ראש הממשלה בנימין נתניהו אלה ימים קשים במיוחד שבהם מאחר והוא מחשב את עתידו הפוליטי מחדש. הגב שהיה לו בזמן ממשל טראמפ נגמר והיחסים עם ג'ו ביידן קורקטיים למדי ויותר מכך ,ראש הממשלה שלנו מרגיז מאוד את ביידן שאינו מסכים ושלם עם דרך התנהגותו של נתניהו. בגלל העובדה שביידן פועל בשקט, לעיתים קשה להבין אותו אך אין דבר שנעלם מעיניו. גם לנו כמדינת ישראל יהיה לא קל איתו מכיוון שהוא בתפיסת העולם שלו חושב שיש לשנות דברים והוא ינסה לכפות עלינו את רצונו.
אלה שנתיים קשות של מבחן ואפילו מלחמת כוחות על מנת לשמור על ההישגים שלנו כמדינה ובין הרצון של ביידן לכפות עלינו מדיניות חדשה שתתאים יותר למידותיו ולתפיסת עולמו המדינית.
ביידן לא ימשיך מעבר לארבע שנים שהוקצו לו, אך עדיין יהיו אלה שנים משמעותיות לנו כאומה הנסמכת פעמים רבות על ארצות הברית ומחכות לנו גם אכזבות בדרך בגלל הצורך של ביידן להשאיר את חותמו האישי על הפוליטיקה האמריקאית בדרך שתתאים לו.
נקווה לטוב ובהצלחה לנו.
צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית