קורונה או לא קורונה, נכון לעכשיו סמסונג לא מוותרת על התוכנית להשיק בקיץ את סדרת מכשירי הדגל הבאה שלה - גלקסי נוט 20. אמש (יום א') צצה ברשת הדמיה של המכשיר הגדול יותר בסדרה, נוט 20 פלוס. מההדמיה עולה כי המכשיר יגיע עם מסך ענק בגודל 6.9 אינץ'.
הדמיה של נוט 20 פלוסהדמיה של נוט 20 פלוס
הדמיה של נוט 20 פלוס
(קרדיט: Onleaks, Pigtou)
הדמיה של נוט 20 פלוסהדמיה של נוט 20 פלוס
הדמיה של נוט 20 פלוס
(קרדיט: Onleaks, Pigtou)
מאחורי ההדמיה עומדים OnLeaks, משתמש בטוויטר הידוע כמדליף אמין למדי לגבי סמארטפונים חדשים, ואתר Pigtou שמוכר כיסויים ואביזרים לטלפונים. מהפרטים שפורסמו לצד ההדמיה עולה כי אורכו של המכשיר יהיה 16.5 ס"מ, רוחבו יהיה 7.72 ס"מ ועוביו 0.76 ס"מ.
מבחינה עיצובית, נוט 20 פלוס יהיה מאוד דומה לקודמו נוט 10 פלוס, וכמוהו הוא יגיע ללא שקע לאוזניות. מה שייראה שונה הוא מערך הצילום של המכשיר החדש, שנראה מאסיבי ומלבני יותר לעומת הדור הקודם ומזכיר את מערך הצילום של גלקסי S20 אולטרה שיצא בתחילת השנה. המסך, כאמור, יהיה בגודל 6.9 אינץ', לעומת 6.8 אינץ' בנוט 10 פלוס.
בשנים האחרונות נוהגת יצרנית הסמארטפונים הקוריאנית להכריז על סדרת הנוט באירוע גדול שהיא עורכת בחודש אוגוסט בניו יורק. השנה, בעקבות משבר הקורונה, היא ככל הנראה תוותר על אירוע פיזי ותעביר את ההכרזה בשידור חי. לצדם של מכשירי נוט 20, היא עשויה להציג גם את הדור השני של גלקסי פולד, הסמארטפון המתקפל שלה.