בנק דיסקונט ושופרסל הודיעו על מינויו של אריק פרישמן לתפקיד מנכ"ל פייבוקס, החברה שתהיה אחראית על מימוש שיתוף הפעולה האסטרטגי של דיסקונט ושופרסל, עליו הכריזו הצדדים בינואר השנה. פרישמן מכהן כיום כסמנכ"ל וראש חטיבת דיגיטל, דאטה וחדשנות בבנק דיסקונט.
אורי לוין, מנכ"ל קבוצת דיסקונט: "פרישמן הוביל בשנים האחרונות מהפכה דיגיטלית בדיסקונט. אין לי ספק שהוא יממש את ההבטחה של פייבוקס ושל הפוטנציאל בשיתוף הפעולה עם שופרסל, ויוביל מהפכה בתחום הבנקאות, תוך בניית תחרות משמעותית, המייצרת ערך רב ללקוחות".
7 צפייה בגלריה
אריק פרישמן
אריק פרישמן
אריק פרישמן
(צילום: אילן בשור)

עמית דדוש יעמוד בראש יחידת ביט של בנק הפועלים

עמית דדוש, מנהל החדשנות והפיתוח העסקי של קבוצת החברות yes, פלאפון ובזק בינלאומי, נבחר לנהל את יחידת ביט בחטיבת החדשנות והאסטרטגיה של בנק הפועלים.
עמית דדושעמית דדושצילום: אור דנון
גולן שרמן, משנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על חטיבת החדשנות והאסטרטגיה, אמר: "עמית מביא עמו יכולות מגוונות, ניסיון וחשיבה עסקית ויצירתית ממוקדת חווית לקוח, שתסייע ל-bit להמשך התנופה וההצלחה".

קונצרט בפנטהאוז של 50 מיליון שקל

יקי בריגה, מבעלי בריגה נדל"ן, הגיע לישורת האחרונה בשיווק הדירות בפרויקט Briga Towers בשכונת עיר ימים בנתניה. בעקבות זאת, אירח כמה עשרות אנשי עסקים באירוע אלגנטי, בהפקת אבנר מכטינגר, בפנטהאוז הבניין, בקומה ה-33, שמשתרע על פני שטח של 700 מ"ר ומוצע למכירה בעבור "סכום סימלי" של 50 מיליון שקל. במרכז האירוע: קונצרט של הפסנתרן גיל שוחט וזמרת האופרה, דניאלה לוגסי. אכלו, הקשיבו והשקיפו אל הים: פרופ' רוני גמזו, איש הביטוח ושחקן מכבי ת"א בכדורסל לשעבר, טל ברודי ותרצה רעייתו, יזם הנדל"ן מוטי ורינת כוזהינוף, לילי אלשטיין, מייסדת ומבעלי מלון אלמא, מנו וכרמית גבע, אבי ואירמה מיכאלי, בת שבע בובליל, מבעלי קלאב הוטל, רייצ'ל ויצמן והבן זוג, זוהר, משה מילר, מבעלי שובל הנדסה.
קונצרט של הפסנתרן גיל שוחט וזמרת האופרה דניאלה לוגסי
(צילום: נאור שוורץ)

7 צפייה בגלריה
רוני גמזו, אבי מיכאלי, דניאלה לוגסי ויקי בריגה
רוני גמזו, אבי מיכאלי, דניאלה לוגסי ויקי בריגה
רוני גמזו, אבי מיכאלי, דניאלה לוגסי ויקי בריגה
(צילום: ענת מוסברג)
7 צפייה בגלריה
הילה פלז (מנהלת השיווק), יקי בריגה, רייצ'ל ויצמן, גיל שוחט
הילה פלז (מנהלת השיווק), יקי בריגה, רייצ'ל ויצמן, גיל שוחט
הילה פלז (מנהלת השיווק), יקי בריגה, רייצ'ל ויצמן, גיל שוחט
(צילום: ענת מוסברג)

1.3 מיליון שקל לעידוד המיחזור

קרון שקוף וכתום של תאגיד מיחזור האריזות תמיר הגיע השבוע לראשון לציון, כחלק מקמפיין הסברה חדש בו הושקעו כ 1.3 מיליון שקל. הפעילות סביב הקרון תימשך עד סוף החודש, ואז תעבור לערים אחרות. זאת, לאור העובדה ש-2020 הביאה לגידול של כ-25% במשקל האריזות המושלכות לפחים הכתומים בישראל, שמובילים בהמשך למיחזור. נכחו: רז קינסטליך, ראש העיר, יפעת מאירוביץ, מחזיקת תיק איכות הסביבה בעירייה, רני איידלר, מנכ"ל תמיר.
7 צפייה בגלריה
רז קינסטליך, יפעת מאירוביץ, רני איידלר
רז קינסטליך, יפעת מאירוביץ, רני איידלר
רז קינסטליך, יפעת מאירוביץ, רני איידלר
(צילום: אורן טסלר)

סוויס סיסטם בשת"פ עם הוועד האולימפי

חברת סוויס סיסטם, שמתמחה במערכות שינה, חתמה על הסכם שיתוף פעולה וחסות עם הוועד האולימפי בישראל ל-4 השנים הבאות עד לאחר המשחקים האולימפיים שייערכו בפריז 2024. שווי החסות כמיליון וחצי שקל. במסגרת שיתוף הפעולה, יהפוך המתעמל האולימפי אלכס שטילוב, חבר משלחת ישראל לטוקיו, לפנים החדשות של המותג. על ההסכם חתמו מנכ''ל סוויס סיסטם, איציק פלד, ויו''ר הוועד האולימפי בישראל, יגאל כרמי.
7 צפייה בגלריה
איציק פלד ויגאל כרמי
איציק פלד ויגאל כרמי
איציק פלד ויגאל כרמי
(צילום: עמית שיסל)

דירקטורית ישראלית בביה"ס להנדסה באונ' קולומביה

מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, מנכ“לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, מונתה לדירקטוריון היועצים של בית הספר להנדסה באוניברסיטת קולומביה בארה“ב, ותהיה לישראלית היחידה מבין חברי הדירקטוריון. לצידה ישבו, בין היתר, יו“ר הדירקטוריון ומנהל טכנולוגיה הראשי של בלומברג, שון אדוארדס, וכן סגן יו“ר הדירקטוריון ומנכ“ל לשעבר של חברת המטוסים בואינג, ג‘ים אלבו.
7 צפייה בגלריה
מיכל ברוורמן – בלומנשטיק
מיכל ברוורמן – בלומנשטיק
מיכל ברוורמן – בלומנשטיק
(צילום: יוסי זילבר)

יו"ר אגודת ידידים חדשה למוזיאון העיצוב בחולון

מוזיאון העיצוב בחולון בחר בסופרת גליה הראל-דור לתפקיד יו"ר אגודת הידידים. להראל-דור תארים בכלכלה ובמנהל עסקים, והיא מעורבת בעולם התרבות והאמנות הישראלית. דני וייס, מנכ"ל מדיטק חולון, אמר: "מצאנו את האדם הנכון למקום הנכון".
7 צפייה בגלריה
גליה הראל - דור
גליה הראל - דור
גליה הראל-דור
(צילום: עומר קלדרון)

ועוד...

נופר ממרוד, סמנכ"לית השיווק של חברת תדיראן, היא אשת השיווק של חודש מאי. זאת, בזכות המהלך השיווקי של מהפכת האוויר הנקי והבית הבריא של החברה, שהוא פטנט עולמי, פיתוח כחול לבן.
החברה למתנ"סים בישראל השיקה בבית הנשיא בירושלים מהלך ארצי של מאות יוזמות, לשיקום וחיזוק החוסן בישראל. המהלך ילווה בקמפיין עידוד התנדבות עבור ילדים ונוער בסיכון, קשישים, בודדים ואנשים עם מוגבלויות, בעלות מוערכת של כ-7 מיליון שקל, בנוסף להשתתפות המרכזים הקהילתיים עצמם במיזמים. "זו אחריותנו וחובתנו לאתר צרכים ואנשים שזקוקים לרשת ביטחון קהילתית ולתת להם מענה. לשם כך יזמנו את "אתם לא לבד", אמר יו"ר החברה, אבי וורצמן.
יזמי סטארט-אפ יחלו לשתף פעולה עם השב"כ בחזית הטכנולוגיה בתחום המודיעין. חממות טכנולוגיות לסטארט-אפים יוקמו בעכו, במטרה לסייע לחברות לייצר שת"פ בין יזמי הטכנולוגיה לקהיליית המודיעין. את החברות ילוו בכירים בשב"כ וגורמים מקצועיים, שישמשו מנטורים ליזמים.
מנכ״ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל, וראש מועצה אזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו, השיקו עם הזמר והיוצר מיכה ביטון, פאב חברתי בנתיב העשרה, הישוב המופגז ביותר במבצע שומרי החומות. את הפאב, ״הגן״, שבסמוך אליו נפלה רקטה, יפעילו תושבי המקום בהובלת ביטון.