שת"פ סביבתי

פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, וצביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, חתמו על הסכם שיתוף פעולה לקידום הוראה ומחקר אקדמי לפיתוח תחום הקיימות, תוך התמקדות בעולמות של מערכות מיזוג האוויר ומשאבות החום. האוניברסיטה תסייע לאלקטרה בהכשרת טכנאי המזגנים שלה בנושאי איכות הסביבה, ואלו, בסיום התואר, יוכלו להשתלב בחברה.
צביקה שווימר ופרופ' דניאל חיימוביץ'צביקה שווימר ופרופ' דניאל חיימוביץ'
צביקה שווימר ופרופ' דניאל חיימוביץ'
(צילום: דני מכליס)

מדגמן נדל"ן

בימים כתקנם אמיר שריקי הוא יזם נדל"ן. למשך יומיים הוא חזר להיות דוגמן אילתי לשעבר, והשתתף בקמפיין צילומי, שהתקיים בחופי אילת ובמדבר. את הקמפיין יזם היזם האילתי אבי כראל, שבונה את מלון בראון 42 מעלות בעיר הדרומית. הקמפיין יעלה לאוויר בשבועות הקרובים.
אבי כראל (עם המצלמה) ואמיר שריקי (שני משמאל)אבי כראל (עם המצלמה) ואמיר שריקי (שני משמאל)
אבי כראל (עם המצלמה) ואמיר שריקי (שני משמאל)
(צילום: איתמר סיידא)

מרכז לאודר סועד במרוקאית

הנהלת מרכז לאודר לתעסוקה מייסודו של איש העסקים הבינלאומי רון לאודר, התכנסה במסעדת יקוטה בבאר שבע לסיכום פעילות המרכז במהלך ימי הקורונה. בסועדים: אבי בלשניקוב, יו"ר הועד המנהל של מרכז לאודר ונציגו של רון לאודר בישראל, יחד עם אריק מייקלסון, מנכ"ל JNF ישראל (עמותה שמעודדת צמיחה דמוגרפית בגליל ובנגב), והיועץ האסטרטגי של לאודר, אבי בניהו.
המרכז הוקם במטרה להעניק אפשרויות תעסוקה בנגב, ובמהלך ימי הקורונה העניק מענה תעסוקתי לקהילת המעסיקים ומחפשי העבודה בנגב. בתפריט: מטעמים מהמטבח המרוקאי.
הנהלת מרכז לאודר בבאר שבעהנהלת מרכז לאודר בבאר שבע
הנהלת מרכז לאודר בבאר שבע
(צילום: מרכז לאודר לתעסוקה)

משקיעים בעצמאות כלכלית של משקי בית

קרן המלגות של בנק הפועלים בשיתוף המכללה האקדמית ספיר ועמותת פעמונים, שמסייעת למשקי בית ביעוץ וליווי כלכלי, סיכמו את פרויקט ליווי משפחות לעצמאות כלכלית, במסגרתו עברו 32 סטודנטים מהמכללה הכשרה להתנהלות כלכלית נכונה וליוו משפחות שנקלעו לקשיים כלכליים. בשנה האחרונה תרם הבנק כשלושה מיליון שקל במלגות לסטודנטים למימוש מטרה זו.

הרוח שבקרמיקה

באולם התצוגה המחודש של רשת IDdesign ברמת גן, התקיים אירוע פתיחה אלגנטי לתערוכת "הרוח שבחומר", שמתמקדת באמנות הקרמיקה הישראלית. התערוכה נאצרה ע"י אמנית הפיסול הקרמי, אסתי קסטרו, במקרה גם בת זוגו של עופר איתני, מנכ"ל כרמל גרופ ומבעלי הרשת.

מתחם אקסטרים חדש

מלון כפר מכביה בשיתוף חברת סוויט אקטיב השיקו מתחם אקסטרים חדש בשטח פתוח של למעלה מ-1200 מ"ר. המתחם מיועד לאנשים פרטיים ולחברות עסקיות.