הדרסת וגם רצית תשלום? נהג של חברת אמבולנסים פרטית מהצפון דרס הולך רגל כבן 80 ופצע אותו - ובאופן די מוזר החברה ביקשה מהקשיש החזר של 711 שקל על הסעתו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. כך לפי מכתב תביעה ששלח בימים האחרונים עו"ד אורן בושרי, המייצג את הקשיש, לחברת הביטוח שומרה המבטחת את חברת האמבולנסים.
>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו
1 צפייה בגלריה
אמבולנס. אילוסטרציה
אמבולנס. אילוסטרציה
אמבולנס. אילוסטרציה
(צילום: shutterstock)
במכתב נטען כי בתחילת חודש מאי השנה נפגע הקשיש מאמבולנס שחנה סמוך למשרדי החברה ונסע לאחור. נהג האמבולנס יצא מיד מהרכב וטיפל בקשיש ואחר כך הקשיש הוסע לבית החולים הלל יפה על ידי אמבולנס של החברה. בעקבות הפגיעה, סבל הקשיש משברים בארבע צלעות ומחתך בקרקפת הראש.
עו"ד אורן בושריעו"ד אורן בושריצילום: בן רוטשטיין
בתביעה, שנשלחה לחברת הביטוח, נטען כי הקשיש היה נמרץ ומלא חיים לפני התאונה, אבל מאז הוא סובל מהגבלות ניכרות בתנועות הגוף וכיום נזקק יותר לעזרה של הזולת. בטרם הגיש עו"ד בושרי את התביעה לבית המשפט הוא פנה לחברת שומרה לניהול משא ומתן להסכם פשרה כדי לחסוך מהקשיש את הטרחה שבניהול משפט. חברת שומרה טוענת כי הרכב לא היה מבוטח אצלה ביום התאונה אלא החל יום לאחר התאונה.
מחברת האמבולנסים נמסר בתגובה כי "אף אחד לא פנה אלינו. כל נסיעה חייבת להיות מתומחרת על פי החוק. יש מקום לדבר איתנו, הקשיש מוזמן לפנות אלינו".