שוסטר בצפון

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר, בחר לקיים את הסיור הראשון שלו בישובים בגבול הצפון, ובחר להגיע ראשית למצפה ולאנדרטה על שם רס"ן איתן בלחסן ז"ל, מפקד סיירת צנחנים שנהרג בלבנון, במושב רמות נפתלי.
שוסטר שוחח עם החקלאי קלוד בלחסן, אביו של איתן ז"ל, ועם האח, ירון בלחסן, מנכ"ל ארגון מגדלי הפירות, שגם הוא שירת בצנחנים. התלווה לסיור: בני בן-מובחר, ראש מועצה אזורית מבואות החרמון.
ירון בלחסן, אלון שוסטר, קלוד בלחסן, בני בן מובחר, באנדרטהירון בלחסן, אלון שוסטר, קלוד בלחסן, בני בן מובחר, באנדרטה
ירון בלחסן, אלון שוסטר, קלוד בלחסן, בני בן מובחר, באנדרטה
(צילום: גדעון שרון)

היהלומים של כץ

רודני נאסר אל דין, מבעלי רודני נדל"ן, ותושב דליאת אל כרמל, יודע לפנק. באירוע השקת רשת היהלומים המלאכותיים אקס לאב דימונדס שהתקיים בקניון עופר בפתח תקווה, רכש לרעייתו ליום הולדתה שרשרת וצמיד בשווי של כ-10,000 שקל.
את הרשת ייסדו אבי כץ (מייסד רשת קופיקס) ובתו, חגית כץ-שינובר, בהשקעה של כ-20 מיליון שקל.
חגית כץ שינובר, אבי כץ, רודני נאסר אל דיןחגית כץ שינובר, אבי כץ, רודני נאסר אל דין
חגית כץ שינובר, אבי כץ, רודני נאסר אל דין
(צילום: רפי מורי)

סגל חוגגים קנאביס

יפה וחיים סגל, בעלי קבוצת סגל פארמה, מרגישים גאים בבנם, ד"ר דדי סגל, מייסד ומנכ"ל חברת פנאקסיה, יצרנית תרופות הקנאביס הישראלית, שהיא חלק מהקבוצה. הם נראו נרגשים באירוע, שערכה החברה להנהלה ולעובדים, לאחר קבלת התקן לייצור וייצוא אירופאי - EU-GMP, שיאפשר לה לייצר את מוצריה לשוק הבינלאומי.
דדי וחיים סגלדדי וחיים סגל
דדי וחיים סגל
(צילום: יח"צ)

ערב הוקרה של ידידים

ארגון ידידים, שמסייע ללא עלות באירועי חירום בדרכים ובחילוץ נלכדים במעליות, ערך ערב הוקרה למתנדביו בסניף מודיעין, ואלו קיבלו שי מיוחד: עציצים של צמחי תבלין, שגדלים בחווה המיוחד של חברת ורטיקל פילד, שפיתחה טכנולוגיה לגידול ירקות על גבי קירות.

ארגון משפחה אחת מתרחב

ארגון משפחה אחת, שמסייעת לאלפי משפחות שכולות של חללי צה"ל ונפגעי טרור, תגבר את הדירקטוריון שלו בשמות ידועים, שימלאו את תפקידם בהתנדבות. במצטרפים: השופט העליון בדימוס, אליקים רובינשטיין; הח"כ ושר האוצר לשעבר, מאיר שטרית, והרב חיים שכנוביץ, לשעבר הרב הראשי של קנדה, ורב העמותה.