איש העסקים מוטי בן משה ממשיך להרחיב את עסקי הקמעונאות הפרטיים שלו באמצעות חברת אקסטרה ריטייל שבבעלותו, ומביא לראשונה לארץ מותג אופנת גברים יוקרתי מלונדון בשם האקט (HACKETT), שידוע בסגנון אלגנטי ובשת"פ עם אסטון מרטין רכב היוקרה הבריטי, שכיכב בעבר בסרטי ג'יימס בונד.
המותג מצוי כיום בבעלות מספר קרנות השקעות. שני סניפים ראשונים למותג ייפתחו השנה. הראשון, ב-TLV ת"א, הקניון שבבעלות בן משה, והסניף השני בקניון רמת אביב.
1 צפייה בגלריה
מוטי בן משה
מוטי בן משה
מוטי בן משה
(צילום: עמית שעל)
לאקסטרה ריטייל מותג נוסף יוקרתי בתחום אופנת הגברים – גאנט (GANT) אופנת פרימיום אמריקנית וג'י סטאר מותג הג'ינסים ההולנדי.
המותג האקט החל בשנת 1983 כשג'רמי האקט פתח חנות יד שנייה בקינגס רוד בצ'לסי ובהמשך החל ליצר לבדו אופנה שמשלבת סגנונות וינטג' בגזרות עכשוויות. כיום יש למותג יותר מ-160 סניפים ברחבי העולם. בלונדון, בסניף הדגל ברחוב סביל רואו מוצעים גם שירותי תפירה אישית, צחצוח נעלים ומספרה. באתר הקניות "נקסט" נמכרות חולצות מכופתרות של המותג ב-500 עד 600 שקל לחולצה.
אקסטרה ריטייל בראשות המנכ"ל דודי כהן גדלה באמצעות מיזוגים ורכישות. כיום בבעלותה 16 מותגים ורשתות שונות: ורדינון, נעמן, הום סטייל, אפרודיטה, ועוד. הרכישה האחרונה שביצעה לפני שנה וחצי הייתה של רשת התכשיטים מגנוליה.
לדברי כהן, "אנחנו מתרחבים, הרבעון הראשון של 2024 היה עם תוצאות טובות למרות המלחמה - עם ישראל נהר לקניונים כי לא יצא לחו"ל. ישנם מתחמים חדשים כמו גלילות שיפתח לקראת החגים הבאים".