בימים שבהם מרבית המאושפזים מגיעים לבית החולים בשל מגפת הקורונה, בריאן מיי בן ה-72, אושפז דווקא בשל תאונת גינון מצערת.
בריאן מייבריאן מיי
בריאן מיי
(צילום: gettyimages)
הגיטריסט של להקת קווין אושפז בבית החולים לאחר שקרע אתמול (ה') את שריר העכוז הגדול (גלוטאוס מקסימוס) ל"גזרים" לדבריו, בעקבות עבודה מאומצת מדי בגינתו. מיי הודיע על המקרה בעמוד האינסטגרם שלו והוסיף תמונה שבה הוא נראה חובש מסיכה. "בדיקת מציאות בשבילי. לא, הווירוס לא הגיע אליי עדיין תודה לאל".
"הצלחתי לקרוע את הגלוטאוס מקסימוס שלי לגזרים ברגע של גינון נלהב יתר-על-המידה", כתב בפוסט והוסיף כי הוא סובל מכאבים ועדיין אינו יודע עד כמה חמורה הפגיעה. "פתאום מצאתי את עצמי בבית החולים בסריקות כדי לבדוק עד כמה בדיוק הזקתי לעצמי. מסתבר שעשיתי עבודה יסודית - ואני לא אוכל ללכת או לישון בלי עזרה למשך זמן מה, משום שהכאב קשוח".
View this post on Instagram

Reality check ! For me. No - the Virus didn’t get me yet - thank God. Hope you’re all keeping extra-safe out there. A decision to relax controls doesn’t suddenly make the danger go away. But me ?? Yes, I’ve been quiet. Reason ? As well as getting over-stretched and harassed by too many demands ... I managed to rip my Gluteus Maximus to shreds in a moment of over-enthusiastic gardening. So suddenly I find myself in a hospital getting scanned to find out exactly how much I’ve actually damaged myself. Turns out I did a thorough job - this is a couple of days ago - and I won’t be able to walk for a while ... or sleep, without a lot of assistance, because the pain is relentless. So, folks ... I need to go dark for a while, getting some complete rest, at home. Please, please don’t send me sympathy - I just need some healing silence for a while. I’ll be back - but I need the complete break. OK ? Thanks. Take care out there. Bri

A post shared by Brian Harold May (@brianmayforreal) on

הפציעה הלא פשוטה לא פגעה ולו במעט ברוח הרוקנ'רול של בריאן מיי שממשיך להעלות סרטונים בהם הוא נראה מנגן על הגיטרה החשמלית, גם אם כרגע הדרך היחידה לנגן עליה היא ככל הנראה בישיבה. מיי היה אמור לצאת לסיבוב ההופעות הגדול ביותר של קווין ואדם למברט במהלך קיץ 2020, אולם הקורונה דחתה את התוכניות שלהם והשאירה אותם בבית. הלהקה ניצלה את הזמן כדי להצדיע לכוחות הרפואה בסרטון עם השיר You Are The Champions.
רק לפני יומיים פורסם במגזין "רולינג סטון" כי מיי אמר בריאיון שככל הנראה לא יהיה סרט המשך ללהיט של שנת 2018 "רפסודיה בוהמית" על אף השמועות. הסרט שהביא את סיפורם של פרדי מרקורי וקווין גרף לא פחות מארבעה פרסי אוסקר והרוויח כ-900 מיליון דולרים ברחבי העולם.