עמיר בניון בדרך לתפקיד חדש בטלוויזיה: הזמר לוהק לסדרה חדשה שתשודר ב-yes ותיקרא "בני אור", וצפויה לעלות לשידור במהלך השנה הקרובה. הסדרה מבוססת על סיפורים אמיתיים שקרו בשכונת בני אור, בעיר מולדתו של בניון, באר שבע.
1 צפייה בגלריה
עמיר בניון באולפן ynet
עמיר בניון באולפן ynet
עמיר בניון
(צילום: אלי סגל, חגי דקל ואופיר יצחק)

הסדרה תעסוק בסיפורים אמיתיים שאירעו בתחילת המילניום, אודות חבורת צעירים בשכונה הקשה. הצעירים מפעילים במקום תחנת סמים שמתבססת על לקוחותיה הסטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון, אלא שהצלחת הסחר בסמים לא מצאה חן בעיני כנופיות הפשע ששולטות במקום.
בניון, שדיבר לא פעם אודות העבר שלו בכל הנוגע לשימוש בסמים, יגלם את שאול, אביו הנרקומן של גיבור הסדרה - בחור נורמטיבי הנושק לגיל 17 והופך למנהיג החבורה. "קורה שנופלים פעם או פעמיים וטועים", אמר בעבר בניון ל-ynet על התקופה שבה השתמש בסמים, "אבל חשוב לצאת מזה ולשמור על חיי משפחה. לא צריך לחשוש כל הזמן ממה שנכון או מותר. לא צריך לעשות דברים בסתר מחשש שיתגלו. בסוף זה יתפוצץ בכל מקרה".
את הסדרה יפיק יואב גרוס, יביים שי כנות שביים גם את "הבורר", ויוצריה הם גיא בלילה ואלעד ביטון, שהכירו מקרוב את חברי החבורה. לפי גורמים בהפקת הסדרה, למרות ואולי בגלל עברו של בניון, הוא הרשים בתהליך הליהוק.