הופעה לחיילים וחיילות בלבד: הזמר עידן עמדי יחגוג בקרוב עשור לקריירה המוזיקלית שלו ויעשה זאת בדרך מיוחדת - הופעה חגיגית שהכניסה אליה תתאפשר אך ורק לחיילי וחיילות צה"ל ובני ובנות השירות הלאומי - במסגרת סיבוב הופעות החורף שלו ברחבי הארץ.
"בגלל שמחירי הכרטיסים להופעות הגדולות עולים ולא בשליטתנו, לצערי חיילים וחיילות לא יכולים להגיע, אז החלטנו לעשות מופע מיוחד, עם מחירים מסובסדים והזאפה נרתמו בשנייה", סיפר עמדי, "אני התחלתי את הקריירה המוזיקלית בתור חייל בקבע, וזאת ההזדמנות שלי לתת להם בחזרה".
עידן עמדי באולפן ynetעידן עמדי באולפן ynet
הופעה לחילים וחיילות. עידן עמדי
(צילום: חגי דקל ושמוליק דוידפור)
מחיר כרטיס להופעה שתיערך ב-21 בפברואר בזאפה הרצליה, יהיה מסובסד עבור החיילים והחיילות ויעמוד על 59 שקלים, בעוד שהופעה רגילה של עמדי במועדוני הזאפה השונים עולה 169 שקלים לכרטיס. בנוסף למחיר הכרטיס, עמדי אף ביקש ממועדון הזאפה בהרצליה להוזיל את מחירי האלכוהול במיוחד עבור ההופעה המדוברת.
"אני כותב את מה שאני מרגיש, ומה שאני חווה - וחלק גדול מהחיים שלי היה בצבא", אמר עמדי בעבר ל-ynet, על הסטיגמה שדבקה בו כ"זמר של חיילים". "אני לא מתעסק בזה בכלל, אני עושה מוזיקה, אני פשוט כותב".
הזמר שיחגוג את יום הולדתו ה-31 בחודש הבא, עשה את שירותו הצבאי כלוחם בהנדסה קרבית, הוא משרת במילואים וזוכה לאהדה רבה בקרב לובשי המדים. שירו "כאב של לוחמים", שמספר על חוויותיו הלא פשוטות בשירותו הצבאי, נחשב לאחד מלהיטיו הגדולים ביותר.