סופית: סיימון קאוול לא יגיע לישראל לצילומי תוכנית הריאליטי "אקס פקטור", כך נודע ל-ynet. בשבוע שעבר היו דיווחים ברשת לפיהם קאוול הביע את חששותיו להגיע לארץ בעקבות המצב הבטחוני בישראל, וכעת נודע כי הוא ביטל את הגעתו באופן סופי.
קאוול, הוגה הפורמט של תוכנית הריאליטי המוזיקלית "אקס פקטור", הודיע לפני מספר חודשים על הצטרפותו לגרסה הישראלית, ואמור היה להגיע ארצה ולקחת חלק בצילומי התוכנית. במקור, קאוול אמור היה לשבת בשולחן השופטים הישראלי.
בזמן שקאוול העביר מסרים כי הוא חושש להגיע ארצה, בתוכנית הריאליטי כבר גיבשו את שולחן השופטים המתחדש בדמותם של נטע ברזילי, אביב גפן ומרגלית צנעני, והמצטרפים החדשים מירי מסיקה ורן דנקר.
ברשת הסבירו בשבוע שעבר כי "מדובר בחששות לגיטימיים" בשל האירועים הבטחוניים, והבטיחו כי בכל מקרה הוא ייקח חלק בתוכנית. יש לציין כי עצם ביטול הגעתו הפיזית לישראל, לא מבטל אוטומטית את השתתפותו בתוכנית, שכן יוכל לעשות זאת מרחוק בעזרת הטכנולוגיה.
קאוול נחשב לקלף חשוב בתוכנית הריאליטי שחוזרת למסך אחרי יותר משלוש שנים, אולם ברשת יכולים להתנחם בעובדה שהם נבחרו במכרז של תאגיד השידור הציבורי, וכי הנציג הישראלי לאירוויזיון 2022 - יישלח באמצעותם. כלומר שזוכה "אקס פקטור", ייצג את ישראל באיטליה בשנה הבאה.
מרשת נמסר: "סיימון קאוול לא יגיע מסיבותיו לצילומים של 'אקס פקטור' שיתקיימו כמתוכנן במהלך הקיץ. רשת מבטיחה עונת אקס מדהימה עם נבחרת השופטים המעולה - נטע ברזילי, רן דנקר, אביב גפן , מרגלית צנעני ומירי מסיקה".