אקו"ם פרסמה הבוקר (ד') את רשימת 20 השירים הישראליים המושמעים ביותר בתחנות הרדיו על פי נתוני מערכת AcumOnAir. למקום הראשון הגיע אליעד עם שירו "מסע" ובמקום השני נמצאים דולי ופן, לירן דנינו ונועה קירל עם "מאושרים".
במקום השלישי - "אם תרצי" של חנן בן ארי, ובמקום הרביעי - "שבועיים" של דיקלה ומרק קקון. את החמישייה הראשונה סוגרים סטטיק ובן אל עם הסינגל Further Up עם פיטבול.
בנוסף, אקו"ם פרסמה גם את רשימת 20 הפזמונאים (כותבי השירים) המושמעים ביותר ברדיו השנה. בחמישייה הראשונה נמצאים אבי אוחיון, דולב רם, פן חזות, אהוד מנור ודורון מדלי. על פי הסקר, מאז תחילת הקורונה נרשמה עלייה קלה באחוז ההשמעות של שירים ישראלים ברדיו.
1 צפייה בגלריה
נועה קירל
נועה קירל
הגיעה למקום השני עם דולי ופן ולירן דנינו. נועה קירל
(צילום: דנה קופל)
20 השירים המושמעים ביותר לשנת לש"פ - הרשימה העברית המלאה:
1. "מסע", אליעד 2. "מאושרים", דולי ופן 3. "אם תרצי", חנן בן ארי 4. "שבועיים", דיקלה ומרק קקון 5. Further Up, סטטיק ובן אל עם פיטבול 6. "במקום הכי רחוק", בניה ברבי 7. "אלוף העולם", חנן בן ארי 8. "איפה את", אליעד 9. "פאוץ'", נועה קירל 10. "אח שלי מתחתן", מוש בן ארי עם דולי ופן 11. "אגרוף", עדן בן זקן 12. "שמש", חנן בן ארי 13. "דיבור נגוע", מרגי וסטפן 14. "רק תגיד", דיקלה 15. "שבט אחים ואחיות" 16. "הלב שלי", ישי ריבו 17. "אמאלה", סטטיק ובן אל 18. "BEG", עומר אדם ונטע ברזילי 19. "כתוב מלמעלה", עידן רייכל 20. "מורידים את הירח", שלומי שבת ואליעד