לראשונה: הזמרת שרית חדד חושפת את בת זוגה בשנים האחרונות, תמר יהלומי, בקליפ מרגש לשיר החדש "אהבה כמו שלנו" שיוצא היום (ראשון). יהלומי כתבה את השיר לצד יונתן קלימי.
"שיר חדש, כתוב ומבוצע מדם ליבי", כתבה חדד בפוסט באינסטגרם על השיר החדש, "הקליפ החדש מציג את האהבה מנקודת המבט שלי על העולם ועל עצמי. היום כשהבנות שלי גדלות במהירות עם עיניים סקרניות, אני שמחה להציג להן את היכולת להיות מה שהן רק רוצות וללמד אותן שהחופש, הזמן והבחירה מעל הכל. תודה על המשפחה שלי והמקום בו הקריירה והמשפחה התמזגו- זה רגע שלם בשבילי".
"השיר הזה נכתב לפני שנה", כתבה יהלומי, "הוא נכתב מתוך חיי, מהלב שלי. היום הוא יוצא אליכם,חשוף ומלא ברגש וכוונה אמיתית. בדרך כלל אני כותבת בהשראה של החיים, השיר זה הוא החיים שלי,המשפחה שלי".
שר הבריאות, ניצן הורוביץ, הגיב על השיר החדש של חדד בטוויטר וכתב: "נגעת בי, שרית חדד, בהחלט נגעת בי. וכל כך חשוב מה שאת אומרת לבנות שלך ולכולם: כל אחת יכולה להיות מה שהיא רוצה, עם מי ואיך שהיא רוצה. חיבוק גדול".
חדד בת ה-42 נחשבת לאחת הזמרות המצליחות ביותר בישראל בעשרים השנים האחרונות, כשמאחוריה הופעות ענק בהיכל מנורה מבטחים ובקיסריה ושורה ארוכה של להיטים שכבר הפכו לקלאסיקות בהם "כשהלב בוכה", "הייתי בגן עדן", "חופשיה" ואחרים. היא אף ייצגה את ישראל באירוויזיון בשנת 2002 עם השיר Light a Candle.
בשנים האחרונות חדד הפכה לאמא כשהביאה לעולם את בתה הבכורה נויה ושלוש שנים אחר כך הביאה לעולם את בתה השנייה שירה. לפני כשנה, בשיא הקורונה, חדד שחררה קליפ לשיר "כשהכל ייגמר" ובו נתנה הצצה קטנה לחייה האישיים כאשר לראשונה הופיעה לצידה בתה הבכורה. זהו השיר השני שחדד מוציאה השנה, קדם לו "ככה בלי שלום" שיצא במרץ השנה.
את השיר החדש "אהבה כמו שלנו" כתבו כאמור, יונתן קלימי ותמר יהלומי, ואת הקליפ הפיק עוזי ג׳ורג'. חדד בעצמה ניגנה על הקלידים בשיר וגם השתתפה בעריכת הקליפ.
1 צפייה בגלריה
מתוך הקליפ
מתוך הקליפ
שרית חדד בקליפ חדש
(צילום מסך)

אהבה כמו שלנו

מילים ולחן: תמר יהלומי ויונתן קלימי
אהבה כמו שלנו נוגעת רק פעם אחת בחיים בחיים כמו שלנו זה קשה להחזיק פה ביחד שנים
היא עושה לנו רעש ואז מלטפת כמו הגלים היא יודעת לגעת ועד שהגעת
לא נגעו בי שנים כמו שבי נגעת את מה שבפנים לא יסבירו גם אלף שירים איך שאתה באת כל רגע איתך מנצח הכל בחיים
אהבה כמו שלנו נותנת ללב להרגיש באמת לאהוב בכל רגע לרצות את הנצח מבלי לפחד
היא עושה לנו שקט לפעמים גם צועקת בסוף זה נעים היא יודעת לגעת ועד שהגעת
לא נגעו בי שנים כמו שבי נגעת