עשרים ואחת שנים אחרי שעלתה ב-MTV התוכנית "ג'קאס" ואחת עשרה שנים אחרי "ג'קאס 3", מגיע הטריילר לסרט הרביעי בסדרת הסרטים המצליחים שהולידה התוכנית, אשר זכה לשם "ג'קאס לנצח" ושוב ילווה את חברי ג'קאס בעודם מבצעים פעלולים מסוכנים ומתיחות אקסטרימיות. בתפריט: חשמולים, הכשות נחש, ירייה מתותח, מפגש מסוכן עם דוב, וגם הופעות אורח של טיפוסים כמו הקומיקאי אריק אנדרה, אגדת הסקייטבורדינג טוני הוק והראפר משין גאן קלי. צפו:
"ג'קאס 4" – טריילר
"ג'קאס" נוצרה על ידי ג'וני נוקסוויל אשר מנהיג את החבורה על המסך, ג'ף טרמיין שביים את התוכנית ואת סדרת הסרטים (כולל הסרט החדש), והבמאי ספייק ג'ונז ("להיות ג'ון מלקוביץ'"). בראשית שנות ה-2000 הפכה "ג'קאס" לתופעת תרבות, אולם התוכנית בוטלה ב-MTV אחרי שלוש עונות בשל תלונות בדבר השפעתה השלילית על בני נוער שניסו לחקות את הפעלולים המסוכנים שביצעו אנשי החבורה.
הסרט הראשון בסדרת "ג'קאס" יצא ב-2002 ושבר קופות, כשצמד סרטי ההמשך שנוצרו אחריו זכו להצלחה גדולה אף יותר. לבד מכך, מספר סדרות ספין-אוף ל"ג'קאס" הטלוויזיונית ראו גם הן אור במהלך שנות ה-2000, אך לא זכו להצלחה דומה.
2 צפייה בגלריה
כמעט כל החבורה פה. מתוך "ג'קאס לנצח"
כמעט כל החבורה פה. מתוך "ג'קאס לנצח"
כמעט כל החבורה פה. מתוך "ג'קאס לנצח"
(צילום מסך)
ב"ג'קאס לנצח" משתתפים כמעט כל חברי ההרכב המקורי, לבד מראיין דאן אשר נהרג בתאונת דרכים ב-2011, ובאם מרג'רה שנלחם מזה שנים באלכוהוליזם ופוטר מהסרט החדש. בחודש מאי האחרון הגיש במאי הסרט ג'ף טרמיין צו הרחקה כנגד מרג'רה, לאחר הטרדות מצדו.
2 צפייה בגלריה
כבר לא חלק מהחבורה. באם מרג'רה
כבר לא חלק מהחבורה. באם מרג'רה
כבר לא חלק מהחבורה. באם מרג'רה
(AP)