שתי הופעות של ג'סטין ביבר בארגנטינה, שהיו עתידות להתקיים בסוף השבוע הקרוב, לא יתקיימו בשל מצבו הבריאותי - כך הודיע היום (ג') בחשבון האינסטגרם שלו.
1 צפייה בגלריה
ג'סטין ביבר
ג'סטין ביבר
ג'סטין ביבר
(צילום: AP)
"מוקדם יותר השנה, חשפתי בפומבי את המאבק שלי בסינדרום רמזי-האנט, שבגינו חצי מפניי שותקו", נכתב בהודעה מטעם הזמר ברשת החברתית. "כתוצאה מהמחלה הזאת, לא יכולתי להשלים את החלק של דרום אמריקה במסע ההופעות שלי. אחרי מנוחה וייעוץ עם הרופאים שלי, המשפחה והצוות, הגעתי לאירופה כדי לנסות להמשיך את סיבוב ההופעות. עשיתי שש הופעות, אבל זה גבה את המחיר שלו. בסוף השבוע האחרון הופעתי ב-Rock in Rio ונתתי כל מה שיש לי לקהל בברזיל. אולם אחרי שירדתי מהבמה, התשישות הכתה בי והבנתי שכרגע אני חייב לתעדף את הבריאות שלי. אז אני לוקח הפסקה מסיבוב ההופעות בזמן זה. אני הולך להיות בסדר, אבל אני צריך זמן לנוח ולהשתפר".
בחודש יוני האחרון, כזכור, חשף הזמר כי הוא נאלץ לדחות את סיבוב ההופעות שלו עקב מצבו הבריאותי. "כמו שאתם בטח רואים מהפנים שלי - יש לי את מה שנקרא תסמונת רמזי האנט הנגרמת מווירוס שתקף את העצב באוזן שלי וגרם לחצי הפנים שלי להשתתק", סיפר אז.
ביבר, שבסיבוב ההופעות הנוכחי תוכננו לו הופעות ביעדים רבים, צפוי להגיע באוקטובר הקרוב להופעה כאן בפארק הירקון. מהפקתו נמסר ל-ynet: "קיבלנו בשעות האחרונות את ההודעה על דחיית חלק מההופעות הקרובות של ג׳סטין ביבר במסגרת סיבוב ההופעות שלו ואנחנו רוצים קודם כל לאחל לג׳סטין בריאות. נכון לעכשיו ההופעות בדרום אמריקה נדחו, אך לא ברור עדיין מה עתידן של ההופעות באפריקה, במזרח התיכון, באסיה, ובאירופה שמתוכננות להמשך הטור בחודשים הקרובים. נעדכן בהקדם את הקהל היקר כאן בישראל".
אם אכן תתקיים, הופעה זו צפויה להיות השלישית שלו בישראל, לאחר שהופיע פה ב-2017 וב-2011.