ערוץ רשת הודיע היום (ב') כי המנכ"ל יוסי ורשבסקי יעזוב את תפקידו בעקבות חילוקי דעות מקצועיים עם הדירקטוריון.
במקביל, הדירקטוריון של רשת הודיע על מינויו של אבי בן טל, לשעבר מנכ"ל ynet, לתפקיד המנכ"ל החדש של הערוץ. בן טל מסר בתגובה: "אני מתרגש ושמח על האתגר ומודה לבעלי רשת 13 ולדירקטוריון על האמון. רשת הוא עמוד תווך בשוק התקשורת הישראלי, ואני גאה ליטול את המושכות ולהוביל את הערוץ יחד עם צוות רשת ומיטב אנשי התוכן והחדשות בישראל".
בהודעה מטעמו, ורשבסקי אישר את הפרטים: "אני מודה לדירקטוריון רשת ולבעלי מניותיו על שנתנו לידי את המיזוג והניהול של החברה הממוזגת. בתום שנה, מהמאתגרות, המעניינות והקשות ביותר, הגיע הזמן להמשיך הלאה".
בן טל בן ה-51 שימש ב-13 השנים האחרונות בתפקיד מנכ״ל ynet וניהל את כלל פעילות הדיגיטל בקבוצת ידיעות, והזרוע הטכנולוגית. בנוסף, תחת ניהולו של בן טל הוקם אולפן ynet. בן טל ייכנס לתפקידו בחדש בעוד כחודש, ויהיה שותף במיזמים ובפעילות חדשות.
2 צפייה בגלריה
יוסי ורשבסקי
יוסי ורשבסקי
יוסי ורשבסקי
(צילום: גיא קרן)
ורשבסקי בן ה-60 מונה לתפקיד מנכ"ל הערוץ הממוזג לפני כשנה בלבד, וזאת לאחר שכבר נפרד מעובדי ערוץ עשר עם היוודע דבר המיזוג. מי שאמור היה להתמנות למנכ"ל הערוץ החדש היה מנכ"ל רשת, אבי צבי, אולם בעקבות שינוי מבנה הבעלות, החליטו לבסוף ראשי הערוץ למנות את ורשבסקי. בעבר ורשבסקי שימש בתפקיד מנכ"ל ערוץ עשר בשתי קדנציות. הוא מונה לתפקיד לראשונה ב-2008, וחזר אליו כעבור שש שנים, כשהערוץ היה במצוקה קשה ועל סף סגירה. במסגרת כהונתו השנייה הודיע על תקרת שכר ועל גרסה "רזה" יותר של הערוץ, נטולת ריאליטי כמעט לחלוטין, שהצליחה להחזיק את הערוץ בחיים.
זו הטלטלה השנייה ברשת בשנה האחרונה, לאחר שיושב ראש הערוץ, נדב טופולסקי, החליט להיפרד גם ממי שהיה מנכ"ל חברת החדשות בשנים באחרונות, גולן יוכפז.