טקס פרסי ה-SAG שנערך אמש (א') עורר סערה די גדולה ברחבי העולם - לא בעקבות המחטף המפתיע שעשה "פרזיטים" הקוריאני ל"היו זמנים בהוליווד" של קוונטין טרנטינו בפרס האנסמבל הטוב, אלא בזכות המפגש של האקסים המיתולוגיים, ג'ניפר אניסטון ובראד פיט. אך בזמן שאותו חיבוק משך את רוב תשומת הלב של צופי הטקס, התברר כי זה לא האיחוד הנוסטלגי היחיד שהתקיים מאחורי הקלעים.
בראד פיטבראד פיט
בראד פיט וג'ניפר אניסטון
(צילום: gettyimages)

ג'יימי פוקס וליאונרדו דיקפריו ("ג'אנגו ללא מעצורים")

שבע שנים לפני שהגיע "היו זמנים בהוליווד" לאקרנים, היה זה "ג'אנגו ללא מעצורים" שהפך את קוונטין טרנטינו למועמד המוביל של עונת הפרסים, והרבה מזה בזכות שני כוכביו - ג'יימי פוקס וליאונרדו דיקפריו. השניים אומנם הוזמנו אמש לטקס מסיבות שונות - פוקס היה מועמד לפרס שחקן המשנה על "Just Mercy", בעוד שדיקפריו היה מועמד לפרס השחקן הראשי על "היו זמנים" - אך בכל זאת הושבו בקרבת מקום, מה שאולי ניחם אותם כשהפסידו כל אחד בקטגורייתו לשחקנים אחרים.
ג'יימי פוקס ובראד פיטג'יימי פוקס ובראד פיט
ג'יימי פוקס וליאונרדו דיקפריו
(צילום: Dimitrios Kambouris - Getty Images)

לופיטה ניונגו ובראד פיט ("12 שנים של עבדות")

כולם מדברים על קאמבק בין בראד פיט לג'ניפר אניסטון, אף אחד לא מדבר על פוטנציאל הזוגיות שלו עם לופיטה ניונגו. השניים כיכבו יחד ב-2013 ב"12 שנים של עבדות" - הסרט שהפך את ניונגו לכוכבת מוערכת זוכת פרסים. מאז היא כיכבה בשלל סרטים נוספים, בהם "אנחנו" של ג'ורדן פיל, עליו הייתה מועמדת אמש לפרס השחקנית הראשית. על אף שהיא הפסידה, פיט כאמור זכה בפרס שחקן המשנה על "היו זמנים בהוליווד", והיא לא פיספסה הזדמנות לפרגן לו ולהשלים פערים.
לופיטה ניונגו ובראד פיטלופיטה ניונגו ובראד פיט
לופיטה ניונגו ובראד פיט
(צילום: Dimitrios Kambouris - Getty Images)

הלנה בונהם קרטר ובראד פיט ("מועדון קרב")

יותר מעשרים שנה חלפו מאז יצא סרט הקאלט "מועדון קרב", אך נראה כי כוכביו זורחים ב-2020 יותר מתמיד: במהלך הטקס נפגש פיט עם הלנה בונהם קרטר - אז מרלה וכיום הנסיכה מרגרט ב"הכתר", שהפסידה את פרס השחקנית הראשית לאקסית שלו, ג'ניפר אניסטון, על תפקידה ב"תוכנית הבוקר".
הלנה בונהאם קרטר ובראד פיטהלנה בונהאם קרטר ובראד פיט
הלנה בונהם קרטר ובראד פיט
(צילום: MORGAN LIEBERMAN - Getty Images)

לופיטה ניונגו ודנאי גורירה ("הפנתר השחור")

בראד פיט לא היה הקולגה היחידה עמה ניונגו התאחדה אמש. הכוכבת פגשה מאחורי הקלעים את דנאי גורירה, חברתה ל"הפנתר השחור" - סרטם של אולפני מארוול מ-2018 שהביא לקדמת הבמה מספר מרשים של יוצרים ושחקנים שחורים, וגרף אינספור ביקורות משבחות ופרסים שמאשרים את זה.
לופיטה ניונגו ודנאי גורירהלופיטה ניונגו ודנאי גורירה
לופיטה ניונגו ודנאי גורירה
(צילום: ARNOL TURNER - Getty Images)

קתרין זיטה ג'ונס ורנה זלווגר ("שיקגו")

כאילו לא חלפו 18 שנה, קתרין זיטה ג'ונס ורנה זלווגר שיחזרו קצת מהכימיה המוצלחת של ולמה ורוקסי מסרט המחזמר "שיקגו" על השטיח האדום של ה-SAG. מאוחר יותר באותו ערב זלווגר תוכיח שהיא חזרה בגדול, עם זכייתה בפרס השחקנית הראשית על תפקידה כג'ודי גרלנד בסרט "ג'ודי", המגולל את סיפור של שחקנית הקולנוע המצליחה שהלכה לעולמה בפתאומיות ב-1969.
קתרין זיטה ג'ונס ורנה זלווגרקתרין זיטה ג'ונס ורנה זלווגר
קתרין זיטה ג'ונס ורנה זלווגר
(צילום: Dimitrios Kambouris - Getty Images)

אליסון ג'ני ומרגו רובי ("אני, טוניה")

רגע לפני שתמשיך לסרט נוסף בתפקיד הארלי קווין, מרגו רובי עוצרת כדי לחגוג את אחת השנים העמוסות בקריירה שלה, עם תפקידים ב"היו זמנים בהוליווד" ו"פצצה" המדוברים. ומי אם לא אליסון ג'ני, מי שגילמה את אמה הקשוחה ב"אני, טוניה" (2018), תהיה שם כדי לתמוך בה ולהגיד כמה מילים טובות?
אליסון ג'אני ומרגו רוביאליסון ג'אני ומרגו רובי
אליסון ג'ני ומרגו רובי
(צילום: John Sciulli - Getty Images)

דקוטה פנינג ורוברט דה נירו ("משחקים נסתרים")

בגיל 25, דקוטה פנינג נחשבת כבר לשחקנית ותיקה ועסוקה למדי, בזכות שנים ארוכות של עשייה בהוליווד. מי שיכול להעיד על כך מניסיון הוא רוברט דה נירו, שגילם את אביה במותחן האימה מ-2005 "משחקים נסתרים", ושמח לפגוש אותה במהלך הטקס, כשהיא מצדה שמחה לגלות שהוא מקבל פרס מפעל חיים.
דקוטה פנינג ורוברט דה נירודקוטה פנינג ורוברט דה נירו
דקוטה פנינג ורוברט דה נירו
(צילום: MORGAN LIEBERMAN - Getty Images)

מריל סטריפ ורוברט דה נירו

בשלב זה, אפשר לומר שמריל סטריפ ורוברט דה נירו די רגילים לראות אחד את השני, אחרי ששיחקו יחד בלא פחות מחמישה סרטים שונים, בהם "להתאהב" ו"חדרו של מרווין". עם זאת, הם נראו מאושרים למדי כשנפגשו במפתיע במהלך הטקס, אליו הגיעה סטריפ בזכות המועמדות של קאסט "שקרנים קטנים גדולים" לפרס אנסמבל בסדרת דרמה.
מריל סטריפ ורוברט דה נירומריל סטריפ ורוברט דה נירו
מריל סטריפ ורוברט דה נירו
(צילום: Dimitrios Kambouris - Getty Images)