אחרי הסכסוך ואיומי התביעות - אייל גולן ומנהלו בעשור האחרון, בני פרץ, בדרך לפשרה. כך נודע ל-ynet.
נציגיהם של השניים שוחחו אתמול טלפונית, יחד עם איש עסקים מוכר המשמש כמתווך, ובשיחה הוחלט כי רואה חשבון מטעם שני הצדדים יעבור על המאזנים הכלכלים של ליאם הפקות. בהמשך ינוסח מתווה פשרה, ששני הצדדים יהיו מחויבים אליו.
2 צפייה בגלריה
אייל גולן
אייל גולן
אייל גולן
(צילום: יובל חן)
היחסים בין גולן לפרץ, האיש הקרוב ביותר אליו בשנים האחרונות, ידעו עליות ומורדות בתקופה האחרונה. השניים, שכבר הגיעו להסכמה על חלוקת נכסי הנדל"ן המשותפים שלהם, התקשו להגיע להבנות בכל הקשור לחלוקת הכספים מנכסיהם המוזיקליים, בדמות הופעותיו של גולן וההכנסות של איתי לוי ונסרין קדרי שמיוצגים בחברה המשותפת.
בתחילת הדרך נעשו כמה ניסיונות פיוס, כשאופירה אסייג, שהייתה מקורבת מאוד לגולן בעבר ועודנה מוערכת מאוד על ידי פרץ, גיבשה הסכם "סולחה", אולם הצדדים לא הצליחו לשמור עליו. כמה חודשים לאחר מכן איש העסקים אבי ארביב ניסה לגשר בין השניים. גם אז הם הסכימו לפשרה, אולם היא לא שרדה.
בשבוע שעבר נחשף בידיעות אחרונות ו-ynet על חילופי איומי תביעות בין הצדדים, ועכשיו כאמור נעשה ניסיון נוסף להסכם פשרה. "הם התחייבו לעמוד בהסכמים", אמר גורם המקורב לשניים, "התקווה היא שהם יעמדו בהתחייבויות, אבל מערכת היחסים ביניהם מורכבת, כך שרק הזמן יגיד האם באמת הגענו להסכם סופי או עוד שלב בסכסוך עסקי מורכב".
ל-ynet נודע כי כל אחד מהצדדים טוען לחובות של איש לרעהו ,שנאמדים בכ-30 מיליון שקלים. הגורם המקורב העריך כי סכום הפשרה יהיה נמוך בהרבה.
את תגובתו של בני פרץ לא ניתן היה להשיג. מליאם הפקות נמסר: "שלום זוהי דרכינו תמיד".