בבוקר שלאחר הודעתה של מגישת ערוץ הספורט, מירי נבו, בעת שידור על כך שמודי בר-און "מתמודד עם סיטואציה רפואית מורכבת", בית החולים איכילוב מעדכן היום (ג') כי המגיש בן ה-59 חולה בסרטן ומטופל אצלם.
2 צפייה בגלריה
מודי בר און
מודי בר און
מודי בר און
(צילום: רפי דלויה)
"המרכז הרפואי איכילוב מעדכן כי איש הטלוויזיה מודי בר-און מתמודד עם מחלת הסרטן, ומאושפז במחלקה האונקולוגית בבית החולים. מודי ומשפחתו מוסרים את תודתם ואהבתם לכל התומכים והמתעניינים בשלומו, לערוץ הספורט ולצופיו ולצוות הרפואי המסור של איכילוב ומקווים שיחזור למסך במהרה.
2 צפייה בגלריה
אלי גוטמן, מאור בוזגלו ומודי בר-און באצטדיון טרנר
אלי גוטמן, מאור בוזגלו ומודי בר-און באצטדיון טרנר
אלי גוטמן, מאור בוזגלו ומודי בר-און באצטדיון טרנר
(צילום: הרצל יוסף)
כאמור, הבשורה דווחה אמש על ידי נבו במהלך מחצית המשחק בין מכבי תל אביב ומכבי חיפה, שאמרה: "אנחנו רוצים לנצל את הזדמנות ולשתף אתכם הצופים שלנו, שפונים ותוהים איפה מודי בר-און, שלא מופיע על המסך שלכם בעת האחרונה", פתחה נבו את דבריה. "אז ככה: מודי מתמודד בזמן האחרון עם סיטואציה רפואית מורכבת. וכפי שכבר הספקתם להכיר אותו, אז גם בזה הוא מטפל בצורה מקצועית ויסודית, כמו שצריך.
מירי נבו מודיעה בשידור על מחלתו של מודי בר און
(באדיבות ערוץ הספורט)
"אנחנו רוצים להודות מאוד לצוות הרפואי באיכילוב על הטיפול המקצועי והמסור שהם מעניקים לו. אנחנו כאן בערוץ הספורט מאחלים למודי רפואה שלמה ונמתין לו כאן, איתכם, בסבלנות, עד שיסיים את ענייניו וישוב אלינו חזק מתמיד וכשהכול לגמרי מאחוריו".
בר-און, אחת הדמויות המזוהות ביותר עם ערוץ הספורט, הגיע לערוץ 1994 ומשדר שם ברציפות מאז. מאחוריו מאות משדרים ותוכניות, כולל תוכנית סיכום המחזור של ליגת העל ו"יציע העיתונות". אך יותר מכל, הוא נחשב מזוהה עם אולפן ליגת האלופות, במסגרתו גם עזר ליצור בכל שנה לפני משחקי הגמר סרטוני ספיישל בהשתתפות כוכבי הערוץ. בשבועות האחרונים נעדר בר-און מהגשת המשדר המרכזי של ליגת העל, שאותו הגיש באופן קבוע בשנים האחרונות.