הכוכב המצרי מוחמד רמדאן, שהצטלם עם הזמר הישראלי עומר אדם ומצא את עצמו בלב סערה תקשורתית, ממשיך להסתבך. יומיים לאחר פרסום תמונתם של השניים מחובקים בדובאי, הודיע הערב (ב') איגוד השחקנים במצרים כי הוא משהה את פעילותו של הזמר והשחקן, שלו מעריצים רבים במדינת בת 102 מיליון התושבים.
מתוך האינסטגרם של עומר אדםמתוך האינסטגרם של עומר אדם
מתוך האינסטגרם של עומר אדם
(צילום מסך)
בהמשך, העלה רמדאן פוסט תגובה נסער ופגוע ברשתות החברתיות: "אני מכבד את החלטת האיגוד, על אף ההבהרה שלי בנוגע לתמונה עם הישראלי, כי לא ידעתי בכלל מה הזהות שלו, ואילו ידעתי אז בוודאות הייתי מסרב להצטלם... על אף ההבהרה שלי לנשיא האיגוד, מנעו ממני לשחק במצרים. תודה לאיגוד השחקנים, תודה לחברת ההפקה שביטלה את סדרת רמדאן המתוכננת, ותודה לקהל שלי שלא תומך בי". הפוסט נחתם עם האשטאג: "אני בוטח באל בלבד".

"תודה לקהל שלי שלא תומך בי"."תודה לקהל שלי שלא תומך בי".
"תודה לקהל שלי שלא תומך בי". הפוסט של רמדאן
(אינסטגרם)
מוקדם יותר הערב נודע כי בית המשפט לעניינים דחופים בקהיר הוציא לרמדאן זימון לשימוע שייערך ב-19 בדצמבר. זה יהיה הדיון הראשון בסדרת דיונים שיתנהלו נגד השחקן, המואשם "בפגיעה בעם המצרי, בכך שפרסם תמונה של עם מפורסם ישראלי ברשתות החברתיות". לפי הדיווח במצרים, עורך הדין שהגיש את העתירה נגד רמדאן ציין כי "השחקן מוחמד רמדאן העלה תמונה שלו עם עומר אדם באופן מתריס וחסר אחריות".
הסערה החלה לאחר שהתמונה הופיעה בעמוד רשמי של ישראל בשפה הערבית, ועוררה את זעמם של הגולשים המצרים. תוך זמן קצר, רמדאן החל לספוג מתקפה של תגובות נגדו. רבים אף שיתפו תמונה שלו לובש את מדי הצבא המצרי, בטענה כי הדבר סותר את חיבוקו החם עם אדם. מוקדם יותר היום, רמדאן שינה את תמונת הפרופיל שלו לתמונה של דגל פלסטין, ככל הנראה על מנת להוריד את גובה הלהבות.