"ברידג'רטון" הפכה באופן רשמי לסדרה הכי נצפית בנטפליקס - כך מבשרת הערב (ד') ענקית הסטרימינג.
2 צפייה בגלריה
מתוך "ברידג'רטון"
מתוך "ברידג'רטון"
מתוך "ברידג'רטון"
(באדיבות נטפליקס)
על פי הדיווחים, הסדרה, שנוצרה על ידי כריס ואן דוסן והופקה על ידי שונדה ריימס ("האנטומיה של גריי"), לא רק עמדה ברף הציפיות של בכירי נטפליקס, אלא חצתה אותו בענק עם 82 מיליון בתי אב שצפו בו בכל רחבי העולם בחודש שחלף מאז עלייתו. בכך, היא הורידה את "המכשף" (The Witcher) למקום השני, עם 76 מיליון צפיות ב-28 הימים הראשונים לעלייתה.
2 צפייה בגלריה
מתוך "ברידג'רטון"
מתוך "ברידג'רטון"
מתוך "ברידג'רטון"
(צילום: באדיבות נטפליקס)
עם זאת, יש להתייחס גם לתקופה שבה עלתה הסדרה, כאשר אנשים מבלים זמן רב יותר בביתם מול המסך עקב התפרצות מגפת הקורונה. כך, למשל, היא אומנם מושווית לסדרות כמו "לופן" (עם 70 מיליון צפיות) ו"גמביט המלכה" (עם 62 מיליון צפיות), שעלו כולן ברבעון שבו נטפליקס צמחה ל-200 מיליון צופים. לפי הנתון הזה, ב"ברידג'רטון" צפו 41 אחוז ממנויי הפלטפורמה. אך בתקופה שבה עלתה "המכשף", לעומת זאת, היו לנטפליקס 176 מיליון צופים, כך ש-76 מיליון הצפיות בה מתורגמות ל-46 אחוז מהמנויים - יותר מכמות הצופים של "ברידג'רטון".
כזכור, לפני כשבוע נודע כי הדרמה הרומנטית חודשה לעונה שנייה, שתעסוק במעלליו של הבן הבכור לבית ברידג'רטון, אנתוני (ג'ונתן ביילי), וחיפושיו אחר כלה - בדומה למתואר ב-The Viscount Who Loved Me ("הוויקונט שאהב אותי", בתרגום חופשי), הספר השני בסדרת רבי המכר של הסופרת ג'וליה קווין.