דיאן שוורץ מתנצלת: המתמודדת הבולטת שהודחה ביום א' מ"האח הגדול" אחרי סערות רבות שעוררה בבית בנווה אילן, פונה לעוקביה באינסטגרם ומבקשת סליחה. "הבנתי שעשיתי הרבה בלאגן בחוץ בחודשיים האחרונים. אני רוצה להגיב בדרך שלי, בלי צינזורים או סינונים. בלי פרקים ערוכים, בלי דלתות בערוץ 26, בלי קטעים קצרים שעולים בטיקטוק. רק אתם ואני", כתבה שוורץ.
2 צפייה בגלריה
מתוך "האח הגדול"
מתוך "האח הגדול"
מתוך "האח הגדול"
(צילום מסך)
"מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד. הגעתי ל'אח הגדול' במטרה להגדיל את החשיפה שלי לעוד קהלים ולמנף את הקריירה שלי כדוגמנית בארץ שלי. נשאבתי לתוך סיר לחץ מטורף שהוציא ממני דברים שלא יוצאים ביום-יום.
פתאום ריבים על אוכל, על מקומות ישיבה, על קידוש, על סיגריות. הרגשתי בודדה, מותקפת, מאוהבת, שמחה, עצובה, מדוכאת, מתגעגעת. וכל רגש כזה בתוך בית האח הגדול הוא על 200. חסר פרופורציות. אני יודעת מה עברתי בתוך הבית, מה הרגשתי, מה נאמר לי, וברור לי שלמי שלא שם קשה להבין את העוצמות של כל רגע ורגע בבית הזה".
2 צפייה בגלריה
מתוך "האח הגדול"
מתוך "האח הגדול"
מתוך "האח הגדול"
(צילום מסך)
שוורץ בת ה-23 בלטה במהלך שהותה בבית אחרי מספר אירועים שכללו התנהגות לא הולמת, כשאחד הרגעים הקשים היו כשכינתה את הדיירת בר כהן "אמא רעה". "היו פעמים שהתנסחתי בצורה מוגזמת והעלבתי. ובאמת שאני התנצלתי בבית בפני מי שפגעתי ועוד אתנצל בפני מי שלא הספקתי, ומתנצלת עכשיו בפניכם, הצופים, שנפגעו מהאימרות שלי. המשחק החברתי והניתוק מהעולם שבחוץ לקח אותי לקיצון שלי עם עצמי".
שוורץ הוסיפה: "ייקח לי עוד זמן להשלים ולעכל הכל, ובינתיים, אני מאמינה שעוד ניפגש – ברחוב, בסופר, בצילומים, באירועים. ולפני שאתם אומרים 'פיפי, חרטטנית, ממציאה, הכי לא קרה' תנו צ'אנס ונסו להכיר אותי באמת - בלי מצלמות, בלי תסריטים או משימות תקציב שבועיות. ותזכרו, מה שרואים מכאן לא רואים משם. מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד. בקרוב נדבר על הכל".