סיבוב ההופעות Celebration של כוכבת הפופ הענקית מדונה, שהיה אמור להיפתח ב-15 ביולי, נדחה בעקבות מחלה של הזמרת - כך עדכן המנהל שלה גיא עוזרי היום (ד') ברשתות החברתיות.
1 צפייה בגלריה
מדונה
מדונה
מדונה
(צילום: GettyImages/Kevin Winter)
עוזרי כתב כי "ביום שבת ה-24 ביוני, מדונה פיתחה זיהום חיידקי חמור שהוביל לאשפוז של כמה ימים במחלקת טיפול נמרץ. מצבה הבריאותי משתפר, אך היא עדיין נמצאת תחת טיפול רפואי. היא צפויה להחלים לחלוטין, אך בזמן זה אנחנו נאלצים לבטל את כל התחייבויותיה, כולל סיבוב ההופעות. נשתף אתכם בפרטים נוספים ברגע שיהיו - כולל מועד פתיחה חדש של הטור ומועדים חדשים לכל ההופעות", חתם.
על פי "דיילי מייל", מצבה של מדונה היה כה חמור עד שקרובי משפחתה "הכינו את עצמם לגרוע ביותר" - וזאת הסיבה ששמרו על מצבה בסוד מיום שבת עד עתה. לפי הדיווח באתר, הזמרת נמצאה מחוסרת הכרה בניו יורק בשבת והובהלה לטיפול נמרץ, שם עברה במהלך הלילה תהליך של צנרור.
אותו קרוב משפחה ששוחח עם "דיילי מיילי" תיאר את הימים האחרונים כ"טראומתיים" במיוחד, כשלא ידעו אם היא תצליח לעבור אותם. לדבריו, ההתמוטטות הלא צפויה שלה היוותה קריאת השכמה עבור מדונה, שמאמינה שהיא "בלתי מנוצחת" ודחפה את עצמה לקצה בהכנות לסיבוב ההופעות: "כולם חשבו שהם הולכים לאבד אותה, וזאת הייתה המציאות של המצב".
ב"ניו יורק פוסט" דווח כי בתה לורדס בת ה-26 נכחה לצידה של אימה בזמן אשפוזה. כמו כן, "דיילי מייל" הוסיף כי מצבה של הזמרת איחד בין כל קרוביה של מדונה, כולל האחים לבית צ'יקונה, כאשר רק לפני חודשים ספורים הלך לעולמו אחיהם אנתוני בגיל 66, שחלה בסרטן.
על פי קרוב, "זה באמת פאקינג העיר אותה. היא לא חיה חיים בריאים כמו שהייתה צריכה לחיות בגילה, והיא התישה את עצמה וירדה במשקל בחודשים האחרונים. היא חושבת שהיא עדיין צעירה, כשבפועל היא לא". לדברי מקורות, הזמרת עבדה מסביב לשעון כדי לדייק את סיבוב ההופעות שלה, כשאחד מהם אף חשף כי היא עובדת עליו שישה ימים בשבוע.
הזמרת בת ה-64 הייתה אמורה לפתוח את סיבוב ההופעות השאפתני בוונקובר שבקנדה, ומשם להמשיך ל-84 מופעים ברחבי העולם - כולל בערי בירה אירופאיות כמו פריז, סטוקהולם ולונדון. הטור, שהיה אמור להסתיים בינואר בניו מקסיקו, מציין 40 שנות פעילות של הזמרת ו"מדגיש את קטלוג המוזיקה המפואר של מדונה מ-40 השנים האחרונות, ויעשה כבוד לניו יורק, העיר שבה צמחה התחילה הקריירה שלה".