אוניברסיטת קליפורניה באירוויין הודיעה על שיתוף פעולה עם הסטארט-אפ הישראלי ג'ולט. במסגרת שיתוף הפעולה המוסד האקדמי יפיץ וישווק ללקוחות ברחבי העולם את התכנים והקורסים שמציעה ג'ולט. בכך תהיה האוניברסיטה לגוף האקדמי הראשון שמאמץ את התכנים המותאמים לעולם העבודה החדש והמציאות המשתנה.
אוניברסיטת קליפורניה באירווייןאוניברסיטת קליפורניה באירוויין
אוניברסיטת קליפורניה באירוויין
(צילום: shutterstock)

ג'ולט הוא סטארט-אפ ישראלי שמפתח תכנים ומכשיר אלפי אנשים בשנה לעולם העבודה החדש. במסגרת הקורסים של ג'ולט המשתתפים מוכשרים על ידי המרצים המובילים בתחומם בעולם במגוון נושאים ותחומים אותם לא ניתן ללמוד במוסדות האקדמיים המסורתיים. כמו כן, התכנים של ג'ולט מאפשרים למעסיקים להעניק לעובדים תכנים ששומרים עליהם רלוונטיים בשוק העבודה בעל הדרישות המשתנות.
אוניברסיטת קליפורניה, הנמנית עם עשר האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בארה"ב, תציע במסגרת הפעילות המשותפת עם ג'ולט למעסיקים סדנאות אינטראקטיביות קצרות בנות 90 דקות אותן יעבירו מומחים ויזמים מחברות דוגמת Uber, Facebook, Amazon, Fiverr, Microsoft ועוד. בהן יוכלו לשלב את עובדי הארגון. התוכנית מיועדת לרכישת יכולות ומיומנויות חדשות לעובדים בנושאים דוגמת ניהול צוותים, ניהול עובדים מרחוק, גיוון במקום העבודה, חווית לקוח ועוד.
בשבועות האחרונים, כך אומרים בסטארט-אפ הישראלי, נרשמה הצלחה נוספת כאשר הממשל הבריטי אימץ באופן רשמי תכנית הכשרה שפיתחה ג'ולט להסבת קריירה ושילוב של צעירים בתעשיית ההייטק. התוכנית הבריטית מיועדת לתמוך במשבר התעסוקה החריף בקרב צעירים שנגרם ממשבר הקורונה. הממשל הכריז כי במסגרת המודל הבריטי יושקע סכום של 2 מיליארד פאונד במטרה לשלב 250 אלף צעירים במקומות עבודה חדשים במגוון תחומים, כאשר החברה הישראלית תהיה הגוף האחראי על הכשרת צעירים למשרות מסחריות בתעשיית ההייטק וכן על איתור חברות הייטק שונות באנגליה, שיקלטו את הבוגרים.
דורון אהרנסון, מנהל הפעילות של ג'ולט בישראלדורון אהרנסון, מנהל הפעילות של ג'ולט בישראל
דורון אהרנסון, מנהל הפעילות של ג'ולט בישראל
(צילום: עומר הכהן)

״יותר ויותר גופים בארץ ובעולם מבינים שעל מנת להצליח בעולם התעסוקה הנוכחי, יש צורך בתוכניות הכשרה ממוקדות ופרקטיות" אומר דורון אהרנסון, מנהל הפעילות של ג'ולט בישראל, "העולם היום דינמי ומשתנה במהירות, ולכן כל תכנית לימוד חייבת להיות מחוברת באופן הדוק לתעשייה ולמעסיקים. שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת UCI בקליפורניה מהווה עדות נוספת לביקוש הגדול לתוכניות הכשרה שכאלה. אנחנו חשים בשינוי בעולם האקדמי ואני מאמין שבזמן הקרוב מוסדות נוספים בעולם, וגם בישראל, יאמצו תכנים והכשרות של ג'ולט ככלי נוסף שלהם במאמץ להישאר רלוונטיים לעולם החדש".