עמותת בשביל בעלי החיים

פאנצ'ה, בן חמש, הגיע לכלבייה במסובים ומיד כבש את לבבות הכלבנים. הוא הכלב המושלם ב-ה' הידיעה, והאימוץ שלו יהיה זכייה. הוא רגוע ועדין, חברותי ומקסים, מסתדר עם כלבים, אדיש לחתולים, נהדר עם אנשים ואוהב ילדים. גודלו בינוני, הוא בעל רמת אנרגיה נמוכה ויתאים ממש לכל משפחה. את פאנצ'ה תוכלו לפגוש בכל יום במהלך השבוע, עד השעה 15:00, בתיאום מראש. פניות לגבי אימוץ בוואטסאפ בלבד: 0509344563 או 0509336052
27 צפייה בגלריה
פאנצ'ה
פאנצ'ה
פאנצ'ה
(צילום: ‬בשביל בעלי החיים)
גדי פיטבול מרשים כבן ארבע, נמצא משוטט ונאסף לכלבייה. גדי מאוד חברותי וקופצני. מסתדר נפלא עם אנשים, אוהב לשחק ורק רוצה לתת ולקבל אהבה. יימסר מחוסן, משובב ומסורס בחסות עמותת בשביל בעלי החיים ע"ר למאמצים מעל גיל 24, עם עדיפות לבעלי ניסיון עם הגזע. אפשר לפגוש את גדי בכלבייה במרכז בכל יום במהלך השבוע, בתיאום מראש. פרטים נוספים בוואטסאפ 0509-344563 או 0509-336052
27 צפייה בגלריה
גדי
גדי
גדי
(צילום: ‬בשביל בעלי החיים)
בלה היפיפיה היא פיטבולית מתוקה וחברותית בת שנה ו- 11 חודשים. למרות שהגיעה ממקום רע עם אוזן חתוכה, היא נשארה חברותית מאוד לאנשים. עם כלבים היא לא מסתדרת. בלה יחסית קטנה (20 קילו) ולא תגדל יותר. היא מורגלת לחיי בית ומחונכת לצרכים. תימסר מחוסנת, משובבת ומעוקרת למאמציםות מעל גיל 24. עדיפות לבעלי ניסיון עם הגזע. תוכלו לפגוש את בלה בכלבייה במרכז בכל יום במהלך השבוע, בתיאום מראש.
פרטים נוספים בוואטסאפ: 0509-344563 או 0509-336052
27 צפייה בגלריה
בלה
בלה
בלה
(צילום: ‬בשביל בעלי החיים)
בואו ליום אימוץ! יום שבת 4 למאי. בפארק כפר סבא בין עשר לשתיים.
בנוסף ניתן לאמץ כל יום - פרטים נוספים ותיאום מפגש צרו קשר בוואטסאפ בלבד:
אורנית 050-9344563
אסנת 050-9336052
הילה 054-7075501
טניה 050-3015086 (דוברי רוסית)
בואו לבקר גם בפרופיל האינסטגרם שלנו:
בשביל בעלי החיים הדרך לבית חם - עמותה של מספר נשים שמצילות כלבים מכל הארץ בהתנדבות מלאה. משתפות פעולה עם השירות הוטרינרי פתח תקוה ואיגוד ערים דן.

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

סילי, גור מקסים בן חצי שנה. חמוד, כובש ומתמסר. נהדר עם אנשים וילדים. מסתדר עם כלבים אחרים. מחוסן, מסורס ומשובב. יהיה גדול בבגרותו.
27 צפייה בגלריה
סילי
סילי
סילי
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
מאדי, כלבה מקסימה בת 3 שנים. מתלטפת, מחבקת ושמחה מכל ליטוף. אנרגטית ושובבה. חברותית ונהדרת עם ילדים. מסתדרת עם כל הכלבים. מחוסנת, משובבת ומעוקרת.
27 צפייה בגלריה
מאדי
מאדי
מאדי
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
אליס, כלבה מצחיקה בת כשנתיים. סקרנית ושובבה, טובת לב ומתמסרת. חברותית ונפלאה עם ילדים. מסתדרת עם כל הכלבים. מחוסנת, משובבת ומעוקרת.
27 צפייה בגלריה
אליס
אליס
אליס
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
לפרטים נוספים: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
חפץ חיים 4, תל אביב
2313*
שעות פעילות:
א-ה 11:00-17:30
ו 11:00-15:00
ש 11:00-16:00

עמותת S.O.S חיות

סקאי הטובה בת כ-7 חודשים. גורה מתבגרת מקסימה, מתלטפת ונותנת אהבה. מלאת אנרגיה וסקרנית. חוששת קצת מכלבים אחרים. לא מתרגשת מחתולים. מחונכת לצרכים ויודעת ללכת יפה עם רצועה. סקאי זקוקה לבית סבלני שישקיע בפריקת אנרגיה והמשך הרגלה נכונה לחיים בבית.
27 צפייה בגלריה
סקאי
סקאי
סקאי
(צילום: עמותת S.O.S חיות)
שון המקסים הוא רועה גרמני מעורב יפה תואר בן כשנתיים. שון הגיע אלינו מאחד ההסגרים הפרטיים הקשים ביותר בארץ, שם סבל גם ממחסור במזון ולכן הוא רכושני לאוכל שלו. שון הוא כלב טוב וחברותי לאנשים, לילדים ולכלבים אחרים. אוהב ליטופים ויחס, מתוק, סקרן, הולך יפה עם רצועה, חכם ולומד מהר דברים חדשים. כלב שמח שנהנה מהחופש שקיבל . מאוד אוהב לרוץ ולשחק ועדיין בעל שובבות גורית.
27 צפייה בגלריה
שון
שון
שון
(צילום: עמותת S.O.S חיות)
פיראט הוא נשמה טובה בן 5 שנים. חסרה לו עין אחת, אבל זה לא מפריע לו, והוא ממש מקווה שזה לא יפריע גם לכם לראות כמה הוא מושלם ❤️ פיראט כלב עדין, רגוע בבית ובטיולים, לא נבחן ומבלה את זמנו בעיקר בשינה בבית. אוהב תשומת לב וליטופים ומחזיר אהבה בליקוקים 🙂 בגינת כלבים הוא משחק יפה עם כלבים אחרים בעדינות ולא משתולל.
פיראט מעט חושש להיכנס לראשונה למקומות סגורים, קשה לו להיכנס ולעלות מדרגות במקומות חדשים, אבל כשמתרגל הוא יותר משתחרר. הוא כן הולך יפה עם רצועה ומחונך לצרכים. אנחנו ממש מקווים שנצליח למצוא עבורו את המלאכים שידעו לאהוב אותו כמו שהוא אוהב את כולם!
27 צפייה בגלריה
פיראט
פיראט
פיראט
(צילום: עמותת S.O.S חיות)
עמותת S.O.S חיות - יום האימוץ הגדול במדינה
כל שבת ליד שדה התעופה של הרצליה
מעל 120 כלבים וחתולים לאימוץ יגיעו ליום האימוץ כולל עשרות גורים
בין השעות 10:00-14:00
ב-WAZE אס או אס חיות הרצליה
03-7441010 ; 03-7441111
ראו את הכלבים והחתולים לאימוץ ברשתות ובאתר האינטרנט:
אתר אינטרנט: https://www.sospets.co.il/

עמותת כלבלאב

מיילו רועה בלגי פרוותי (טרוורן) יפהפה ואצילי בן כשנתיים וחצי, כלב נחמד ורגוע, חברותי עם אנשים וכלבים. מיילו עובר תהליך אילוף בכלביה והרגלה לכלוב אילוף וזקוק לבעלים עם ניסיון (ללא ילדים קטנים) שמוכן להמשיך איתו את הדרך וכמובן לתת לו חום וביטחון.
27 צפייה בגלריה
מיילו
מיילו
מיילו
(צילום: עמותת כלבלאב)
שלי המתוקה, רועה בינונית-קטנה מעורבת, שמחה ונמרצת בת כעשרה חודשים. חברותית עם כולם - אנשים, ילדים וכלבים, מחפשת חיבוקים ומגע ויודעת לתת אהבה. יכולה להשתלב בכל משפחה אוהבת ופעילה, גם ככלבה ראשונה.
27 צפייה בגלריה
שלי
שלי
שלי
(צילום: עמותת כלבלאב)
איגי כלב בוגר בן כ-6 וחצי מחפש פרק ב' אוהב. האסקי מעורב, חברותי ואוהב, מסתדר עם נקבות, אוהב אנשים ומחפש את המגע והיחס. איגי הולך יפה עם רצועה, מחונך לצרכים, בינוני בגודלו ויתאים למשפחה ללא ילדים קטנים.
עמותת כלבלאב מזמינה אתכם לבוא להתאהב ולהציל את כלבי הצפון בכלביה בקיבוץ יסעור. ימי אימוץ בכל שבת בכלבייה בשעות 12:00-14:00 לפרטים נוספים פנו בווטסאפ לרונית: 0544853293. לאימוץ גורים צעירים השאירו פרטים בווטסאפ: 0559576760
הכלבים שלנו לאימוץ ביד 4: https://bit.ly/yad4_klavlove

צער בעלי חיים בישראל ת"א

קנדי - כלבה מעורבת, בת 8 וחצי, בגודל בינוני-גדול. קנדי המתוקה היא כלבה חכמה, סקרנית ורגישה. מעט חששנית עקב טראומת הנטישה שעברה, אך אחרי שהיא נפתחת מתגלה כלבה חברותית שנהנת מזמן איכות משותף. קנדי מחונכת לצרכים ורק זקוקה לחיזוק של הנושא, ומחפשת בעלים סבלניים שיעזרו לה להיפתח ולבנות ביטחון עצמי.
27 צפייה בגלריה
קנדי
קנדי
קנדי
(צילום: רבקה מזרחי)
ניקו - כלב מעורב, בן שנתיים גדול בגודלו. חברותי, קשוב, חכם, אנרגטי, אוהב לשחק ולרוץ. יש לו יכולות תקשורת גבוהות עם כלבים אחרים. בגלל שגדל במתקן מוגן הוא צריך ללמוד הכל על מחייה בבית, ולכן מחפש בעלים אסרטיביים ואקטיביים שיעניקו לו בית חם ואוהב לכל החיים.
27 צפייה בגלריה
ניקו
ניקו
ניקו
(צילום: רבקה מזרחי)
ג'ק - כלבי מעורב, בן שנתיים, בגודל בינוני-גדול. עדין, חברותי, מתלטף, צריך בעלים שיעזרו לו להיפתח ולהתמסר. גדל במתקן המוגן מגורות, ולכן חושש מדברים חדשים. מסתדר עם רוב הכלבים, דרוש אילוף וחינוך לצרכים. מחפש בעלים שיעניקו לו בית חם ואוהב לכל החיים.
27 צפייה בגלריה
ג'ק
ג'ק
ג'ק
(צילום: רבקה מזרחי)
אם אתם רוצים לאמץ אחד מהכלבים או החתולים המקסימים שלנו אתם מוזמנים להגיע לאגודת צער בעלי חיים בישראל ת"א, הרצל 159 ת"א, א'-ה' 10:00-16:00 ו'-9:00-13:00, טלפון לבירורים 4553*

תנו לחיות לחיות

לונה המקסימה שלנו, כלבה עדינה ומדהימה בת 10, שמחכה שנים ארוכות מדי לזכות בבית - לתמיד. עדינה וטובה, לוקחת חלק בפרויקט #אומנהלחיים, אימוץ ללא עלות עבור הכלבים המבוגרים שלנו, כשכל הטיפול הרפואי בבעיות הקשורות לגילה - על תנו לחיות לחיות.
27 צפייה בגלריה
לונה
לונה
לונה
(צילום: תנו לחיות לחיות)
קארי כלבלבונת עדינה ומקסימה שהגיעה אלינו מהצפון. היא טובה, היא כובשת, היא רק זקוקה ליותר מרגע אחד כדי לחשוף את כל הקסם והמתיקות שבה. קארי בת שנתיים.
27 צפייה בגלריה
קארי
קארי
קארי
(צילום: תנו לחיות לחיות)
ג'סי - מתוקה בצורה בלתי רגילה, מסתדרת מצוין עם עין אחת. עדינה, הכי מתפנקת שיש ולמרות כל זאת, ג'סי ננטשה מבית עם לב כואב. כלבה של אהבה, כל כך טובה ומתמסרת. ג'סי ננטשה כי היא מפחדת להישאר בבית לבדה ולכן היא מחכה עכשיו למאמצים שעובדים מהבית או שיקחו אותם איתה לעבודה. ג'סי בת 6.
27 צפייה בגלריה
ג'סי
ג'סי
ג'סי
(צילום: תנו לחיות לחיות)
לפרטים אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות
(ב-Waze: תנו לחיות לחיות כפר רות)
פתוחים בימים : א-ה 09:00-17:00 שישי וערבי חג 09:00-14:00 שבת וחגים 9:00-17:00
כל הכלבים והחתולים מופיעים באתר שלנו www.letlive.org.il

עמותת ע.ט.ל.ף

קרמה הטובה והיפהפייה פונתה מיישובי העוטף בתחילת המלחמה. היא בת שנתיים, אנרגטית מאוד, חזקה ואוהבת מאוד אנשים. עדיפות לבית עם ניסיון עם כלבים.
27 צפייה בגלריה
קרמה
קרמה
קרמה
(צילום: ‬ עמותת ע.ט.ל.ף)
מוניקה ורייצ'ל - שתי אחיות בנות חצי שנה, שנמצאו בעוטף עזה כשהן חולות בפרוו. טופלו, החלימו, מחוסנות בכל החיסונים ועכשיו הן מחפשות בית חם. כולן חברותיות ומתלטפות, אוהבות לשחק, יהיו בינוניות - גדולות.
27 צפייה בגלריה
רייצ'ל ומוניקה
רייצ'ל ומוניקה
רייצ'ל ומוניקה
(צילום: ‬ עמותת ע.ט.ל.ף)
שושה - בת שנה וחצי, מחוסנת ומעוקרת, מדהימה ועדינה שמאוד מחפשת לקבל ולתת אהבה ומאוד אוהבת להיות עם הבעלים ולהתלטף. מסתדרת נהדר עם כלבים וחתולים. עברה המון בחייה הקצרים ולכן היא צריכה בית עם המון סבלנות / עם כלב או חתול נוסף / עם אנשים שעובדים מהבית.
27 צפייה בגלריה
שושה
שושה
שושה
(צילום: ‬ עמותת ע.ט.ל.ף)
לפרטים - 052-2355109

עמותת חבר לי

פוקהונטס - היפה הזו בת כשנה, מלינואה מעורבת קטנה יחסית בגודלה וענקית בחמידותה. יש לה שלוש רגליים יחד עם שימחת חיים עד השמיים. אנרגטית וחכמה ומחפשת מאמצים אקטיביים שיכולים לראות מעבר למגבלה שלא מפריעה לה כלל. רוצים לעשות מעשה טוב כפול ומכופל? זה הזמן.
27 צפייה בגלריה
פוקהונטס
פוקהונטס
פוקהונטס
(צילום: ‬ עמותת חבר לי)
מקס - בן כשנה וקצת, בינוני-גדול, בלונדיני ויפיוף, חברותי ומחפש מאמצים שיראו אותו ולא יתנו לו לגדול בכלוב עוד רגע נוסף. הגיע אלינו מהסגר דרומי ומחכה להזדמנות שלו לבית חם.
27 צפייה בגלריה
מקס
מקס
מקס
(צילום: ‬ עמותת חבר לי)
ריי! בן כ-3.5, גדול ומושלם מכל הבחינות. יתאים לכל מאמץ ומשפחה, גם ספורטיבים וגם יושבי כורסא :) מסתדר עם כולם ומחכה לאחד/ת שיזכו בו.
לפרטים ואימוצים שילחו ואוטסאפ לטלפון: 050-2204784 נשמח לענות לכל שאלה.
אנו נמצאים בכלבייה העירונית של רעננה-כפ"ס ושם מחכים לכם עוד גורים ובוגרים מהממים.
ימי אימוץ פתוחים כל שישי-שבת: 8:30-11:30 בכלביה בדרך כפר נחמן 2 רעננה
גם א-ה: בתיאום מראש.
בקרו אותנו גם ב:
פייסבוק: עמותת חבר לי: כלביית רעננה-כפר סבא

כפר סבא ורעננה אוהבות חיות

ליאו - המתוק הזה יליד 2022, שובב ומצחיק, נאמן ומסור לבעליו ובעיקר זקוק לביטחון, חום ואהבה. ליאו ממש ישמח לצאת מהכלוב לבית בלי ילדים קטנים שקצת מלחיצים אותו. הוא מחונך ומסתדר עם רוב הכלבים לאחר היכרות קצרה.
27 צפייה בגלריה
ליאו
ליאו
ליאו
(צילום: כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
דליילה - חתולה ביתית שהגיעה אלינו בנסיבות טרגיות, לאחר שננטשה בתוך מנשא בפארק. היא הייתה מדוכדכת מאוד (סביבה מרובת חתולים מאוד טראומטית לחתולים ביתיים) ועתה משהתמקמה בבית אומנה היא שוב מאושרת. דליילה חתולה נוחה מאוד, דברנית, חובבת שינה, אוכל, צפיה בנוף ושיזוף בשמש. כרגע היא מחוסנת, מעוקרת ואפילו בעלת שבב. מוזמנים ליצור קשר לאימוץ.
27 צפייה בגלריה
דליילה
דליילה
דליילה
(צילום: כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
יסמין חתול חברותי, מתוק ופרוותי, שמאוד אוהב משחקי חכה וממש ממתין בחוסר סבלנות לבית משלו. בטיפולייה הוא מקבל את הטיפול הכי טוב שיכול להיות, אבל קשה לו לחלוק את תשומת הלב עם כל כך הרבה חתולים אחרים ומדי פעם הוא מנסה ומחפש קצת שקט וחילוץ עצמות.
27 צפייה בגלריה
יסמין
יסמין
יסמין
(צילום: כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
אימוץ כלבים בתיאום מראש, ניתן לקבוע מפגש עם הכלבים 054-6964142 באין מענה שלחו הודעה. שבת אימוץ הבאה בפארק כפר סבא תתקיים ב 4/5/24 בכפוף לתנאי מזג אוויר מתאימים. שימו בווייז, "כפר סבא ורעננה אוהבות חיות".
אין בחסות העמותה כלבים גזעיים, מגזע קטן, מהעוטף או ללא נשירה
לאימוץ חתולים, בוגרים וגורים בכל הצבעים בכל יום כולל שבת/חג, בתיאום מראש 054-3389490. באין מענה שלחו הודעה.

עמותת חבר למען הכלבים

אלה המתוקה שלנו מחפשת הורים חדשים. גורה סופר מתוקה ועדינה, מעורבת בכל טוב, בינונית מינוס בגודלה, בת כ-7 חודשים. מסתדרת נפלא עם כולם, חברותית מאוד, מתרגשת ומכשכשת מכל התייחסות אליה. הוצלה ממקום רע לפני כחודש יחד עם אחותה נורה שכבר אומצה. היא מחפשת בית חם ואוהב לתמיד. תעניק למאמצים בתמורה את כל האהבה שבעולם.
27 צפייה בגלריה
אלה
אלה
אלה
(צילום: עמותת חבר למען הכלבים)
3 גורות סופר מתוקות - הצלנו אותן יחד עם אמן סקאי כשהיו יונקות ונטושות באתר בניה ומאז המושלמות שלנו גדלו והתחזקו והן כבר בנות כמעט 3 חודשים. גורות חברותיות, שובבות וצמאות לתשומת לב. יגיעו לגודל בינוני בבגרותן וימיסו לכם את הלב מרוב אהבה!
27 צפייה בגלריה
גורות של סקאי
גורות של סקאי
גורות של סקאי
(צילום: עמותת חבר למען הכלבים)
פרטי העמותה:
עמותת חבר למען הכלבים
יום אימוץ בעמותת חבר למען הכלבים בכל שבת 11:00-14:00
איזור בני ציון שבשרון, חפשו בווייז "הכלביה של עמותת חבר"
* חשוב מאד - יש להגיע לאמץ עם כל בני הבית בהרכב מלא
לפרטים נוספים :
רחל 054-6303861
רינת 050-5888355
במידה ואין מענה בבקשה תשלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.