צער בעלי חיים רחובות

אמה - נקבה בינונית בת כ11. כלבה חברותית, מאד אוהבת אנשים ומעבירה את זמנה בליטופים, ריצות ומשחקים. בעלת אופי נינוח ומקסים. מסתדרת עם רוב הכלבים. זקוקה למשפחה בעלת ניסיון.
אמהאמה
אמה
(צילום: צער בעלי חיים רחובות)
זעפרן - נקבה בת כ 10 וחצי. כלבה חברותית לכלבים ואנשים, מעט חוששת מטיולים בחוץ. זעפרן נמצאת רוב חייה בבית המחסה, זקוקה לבית עם סבלנות וניסיון.
זעפרןזעפרן
זעפרן
(צילום: צער בעלי חיים רחובות)
לפרטים נוספים / תיאום הגעה, יש לשלוח הודעה לוואטספ של העמותה: 0524060155 לאתר העמותה, שם ניתן לצפות בכלבים נוספים לאימוץ, לחצו כאן

אס. או. אס. חיות

אמי - בת כשנתיים וחצי. מעורבת, בינונית-קטנה, , הגיעה מהסגר עירוני עם 4 גורים שכולם אומצו. לאמי קשה יותר למצוא בית למרות שהיא קטנה יחסית. היא עברה לא מעט בחייה וצריכה משפחה מכילה שתיתן לה את הזמן להתרגל ולבטוח. אמי סובלת מחרדת נטישה וצריכה בית שנמצאים בו רוב הזמן או בית עם כלב נוסף. לא מתאימה לבית עם ילדים קטנים.
אמיאמי
אמי
(אס. או. אס חיות)
דיאגו - כלב צעיר בן פחות משנה. מעורב בכל טוב, גדול ופרוותי . כלב חברותי לאנשים ולכלבים אחרים. יכול להיות חששן בתחילה אך נפתח ונקשר מהר. כלב נאמן וחכם.
דיאגודיאגו
דיאגו
(צילום: אס. או. אס. חיות)
טלפון לפרטים נוספים: 03-7441010 ; 037441111 כל הכלבים והחתולים מפורסמים באתר
ימי האימוץ של S.O.S חיות: חתולים בלבד: יום שישי בין השעות 11:00-14:00 ברמת אביב – בWAZE אס או אס תל אביב כלבים וחתולים: יום שבת בין השעות 10:00-14:00 בהרצליה – בWAZE אס או אס הרצליה
בעלי החיים לאימוץ מפורסמים גם באפליקציה: לאנדרואיד לחצו כאן לאייפון לחצו כאן

חבר למען החיים

פופאי - כלב בן 9, מקסים וחייכן. פופאי מאוד מפחד בזמן סערות, עד כדי כך שכבר ברח מהכלבייה מרוב סטרס. המחשבה עליו סובל במקום להיות מכורבל בבית חם שוברת לנו את הלב. פופאי רכושני לאוכל, אפשר בהחלט להתנהל עם זה אך יש צורך במודעות ולכן לא יתאים לבית עם ילדים קטנים. אוהב לטייל והולך יפה עם רצועה. יוקיר תודה לעד למי שיפתח בפניו את ביתו וליבו.
פופאיפופאי
פופאי
(צילום: חבר למען החיים)
הכלבייה נמצאת באזור יקום, ימי אימוץ מתקיימים בשבתות דף פייסבוק: https://www.facebook.com/haver.org טלפונים לפרטים: רעות - 050-9080558 דפנה - 050-6396099

אגודת צער בעלי חיים – חיפה

ליידי - מעורבת בגודל גדול, בת כמעט שנתיים. נמסרה אלינו ע"י בעליה מפאת קושי בגידולה. ליידי כלבה חברותית מאד, מסתדרת עם כלבים אחרים, אך צריכה בעלים בעלי נסיון ורצוי לה בית עם כלב נוסף. ליידי כמובן מחוסנת ומעוקרת.
ליידיליידי
ליידי
(צילום: צער בעלי חיים חיפה )
אוליב - מעורבת בגודל בינוני, בת כמעט שנה, נמצאה משוטטת בחיפה כשהיא פצועה בכל פניה וגופה. אוליב טופלה אצלנו.. אוליב גורה מתבגרת, מלאת שמחת חיים ואנרגיות ומסתדרת עם כל הכלבים.. רצוי לה בית עם בעלי נסיון ועם כלב נוסף. אוליב מחוסנת ומעוקרת.
אוליבאוליב
אוליב
(צילום: צער בעלי חיים חיפה )
לפרטים נוספים: 04-8729696 לאתר העמותה, שם ניתן לצפות בכלבים נוספים לאימוץ, לחצו כאן

אגודת צער בעלי חיים תל אביב

צילה - חתולה מעורבת בת 7 חודשים, יפהפייה וחברותית. גורה מתוקה רוצה להגיע לבית חם ולבעלים אוהבים שיגרמו לה להרגיש כמו נסיכה.
צילה צילה
צילה
(צילום: אגודת צער בעלי חיים תל אביב)
ג'נה - כלב מעורב עם רועה גרמני ורועה הולנדי בן 9 חודשים שיהיה גדול פיסית. הוא אנרגטי מאוד, נהנה לשחק ולרוץ, מסתדר חלקית עם כלבים ועדיין אינו מחונך. מחפש בעלים עם ניסיון בגידול הגזע שיפרקו אתו אנרגיות, יאלפו וייתנו לו תשומת לב ואהבה.
ג'ינהג'ינה
ג'ינה
(צילום: אגודת צער בעלי חיים תל אביב)
טלפון: 4553* כתובת: הרצל 159 תל אביב שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00 לאתר האגודה לחצו כאן

תנו לחיות לחיות

רוקי - איך יכול להיות שחתיך על חלל, עמוס באהבה בלי סוף, מאולף ומעלף, שגורם לכל מי שמתחבק איתו בלי סוף לחייך- מחכה בכלבייה כבר 5 שנים? כמו רב הכלבים, רוקי ינבח כשתעברו ליד הכלוב שלו. וזו הסיבה שעדיין לא מצא בית משלו. מדובר במאהב מושלם- שפשוט צריך (חייב!!!) שתבקשו להוציא אותו מהכלוב להכרות כדי שיוכל להראות לכם את הרוקי האמיתי שנמצא מאחורי הכלוב.
רוקירוקי
רוקי
(צילום: תנו לחיות לחיות)
רטטוי- הלילות הופכים קרים ודובי אחד מתוק במיוחד ככל כך מחכה להתכרבל בבית חם. רטטוי המתוק שלנו, הכלב והעיניים שמבקשות אהבה, הכלב שאי אפשר שלא להתאהב בו תוך דקה! הוא כל כך אוהב אנשים, כל כך אוהב פינוקים וכל כך צריך, לפני שמגיע החורף בסערה, להגיע הביתה במהרה! רטטוי בן 9.
רטטוירטטוי
רטטוי
(תנו לחיות לחיות)
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה בכניסה לכפר רות. לפרטים אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

בונגו - כלבון מתוק ומרשים עם סיפור חיים לא פשוט. אנשים רעים גזרו לו את האוזניים. אחרי שהיה כלב שמירה במשך שנים ואז ננטש והגיע לכלביה. המתוק הזה כבר לא כלב צעיר, וכל מה שהוא צריך זו פינה קטנה, בבית, עם חצר, שם יוכל לנוח, לנשום אוויר טוב ולצאת לטיולים. אוהב אנשים, ומתמסר בקלות לפינוקים, סירוקים וליטופים! לא מסתדר עם חתולים. בונגו צריך בית אחראי שמבין שקצת קשה לו עם כניסה של אורחים חדשים. רועה בלגי | בן 8 | גדול | מחכה בנתניה
בונגובונגו
בונגו
(הרצליה ונתניה אוהבות חיות)
ג׳ף - מחונך לבית, כלב רגוע שיודע להישאר לבד בבית ואוהב את הפינה והמקום שלו. מסתדר מעולה עם אנשים או ילדים בוגרים, מלא אהבה ושובה לבבות אמיתי. מאולף לפקודות ברמה גבוהה ורק מחכה ללמוד עוד, כלב נוח וביתי. ג׳ף לא מסתדר עם כלבים בכלל וישמח לבית עם ילדים גדולים או בלי ילדים משום שהוא נלחץ מהם די בקלות. הוא רק רוצה את הנחלה שלו, ליטופים ואהבה. בן 6 | בינוני | מחכה בתל אביב
ג'יףג'יף
ג'יף
(הרצליה ונתניה אוהבות חיות)
לפרטים נוספים ואימוץ צרו קשר במספר: 055-667-5229 עוד כלבים לאימוץ מחכים באתר | שמרו על קשר בפייסבוק הרצליה ונתניה אוהבות חיות יום אימוץ בכלביה העירונית בנתניה, שישי 13-15. שבת 10-13. בwaze: רחוב הרכב 12, נתניה. יום אימוץ בכלביה העירונית בהרצליה, שישי 14-16. בwaze: מחלקה וטרינרית, עיריית הרצליה.

צער בעלי חיים - רמת גן והסביבה

ג'ק - מתוק אמיתי בן -11 שנים. נפלא עם אנשים וילדים. ננטש על ידי משפחתו בהסגר בגילו המבוגר. מסתדר עם כל הכלבים ולא מתייחס לחתולים. מחוסן, משובב.
ג'קג'ק
ג'ק
(צילום: צער בעלי חיים - רמת גן והסביבה)
פרח - פצצת אנרגיה מקסימה, נעימה ומתמסרת בת 10 חודשים. מסתדרת עם רוב הכלבים, לא מחבבת חתולים. מחוסנת משובבת ומעוקרת.
פרחפרח
פרח
(צער בעלי חיי0 - רמת גן והסביבה)
ג'וקר - מתמסר, מתלטף ועדין בן שנתיים. מאוהב באנשים וילדים. מסתדר עם כל הכלבים אך לא מחבב חתולים. מחוסן ומשובב, יסורס בקרוב.
ג'וקרג'וקר
ג'וקר
(צילום: תנו לחיות לחיות - רמת גן והסביבה)
דביר - בן שנתיים, אנרגטי וחזק מאוד, שובב ברמות. מסתדר רק עם כלבות נקבות ולא עם זכרים. לא מחבב חתולים. מחוסן משובב ומסורס. רק לבית עם נסיון.
דבירדביר
דביר
(צילום: צער בעלי חיים - רמת גן והסביבה)
מתוקה - טובה, עדינה, רגועה ושלווה. אוהבת אנשים וילדים. מסתדרת עם כל הכלבים. בת שנתיים, מחוסנת משובבת ומעוקרת.
מתוקהמתוקה
מתוקה
(צער בעלי חיים - רמת גן והסביבה)
טלפון: 2313* לאתר העמותה לחצו כאן כתובת: חפץ חיים 4, תל אביב שעות פעילות: א-ה 12:00-17:30 ו 11:00-15:00 ש 11:00-16:0