עמותת חבר לי

גורי האביב - גורים מושלמים!! בני כ-3 חודשים, מוכנים לצאת הביתה!! חמישה זכרים מהממים, מעורבים בכל טוב, חברותיים ומתלטפים, יהיו בינוניים או גדולים בבגרותם. ימסרו למאמצים לא פחות ממעולים שמוכנים להשקיע בחינוך וגידול גור מינקות לכל החיים. אם אתם כאלה - דברו איתנו.
25 צפייה בגלריה
גורי האביב
גורי האביב
גורי האביב
(צילום: עמותת חבר לי)
ברונו החמוד בן כשנה, מעורב ובינוני-גדול בגודלו, חולץ מקיבוץ בעוטף עם תחילת המלחמה כשרגליו שבורות. הוא השתקם, שהה באומנה וכעת מחפש בית לכל החיים. ברונו חברותי, עדין, ויהייה בן משפחה מדהים.
25 צפייה בגלריה
ברונו
ברונו
ברונו
(צילום: עמותת חבר לי)
יולי היפה בת כ-5, ננטשה מבית שבו גדלה כל החיים והיא לא מבינה כיצד התהפכו חייה. היא רגועה ושלווה, ואנו מחפשים לה משפחה שנמצאת יחסית הרב ה בבית כדי לעזור לה להתמודד עם הנטישה שחוותה.
25 צפייה בגלריה
יולי
יולי
יולי
(צילום: עמותת חבר לי)
פרטים ואימוצים שילחו ווטסאפ לטלפון: 050-2204784
אנו נמצאים בכלבייה העירונית של רעננה-כפ"ס ושם מחכים לכם עוד גורים ובוגרים מהממים.
ימי אימוץ פתוחים כל שישי-שבת: 8:30-11:30 בכלביה בדרך כפר נחמן 2 רעננה
גם א-ה: בתיאום מראש.
בקרו אותנו גם ב:

עמותת חבר למען הכלבים

אלה המתוקית שלנו מחפשת בית חם ומושלם לכל החיים!! אלה גורה סופר מתוקה ועדינה, מעורבת בכל טוב, בינונית מינוס בגודלה, בת כ-7 חודשים, גורה שכולה לב ואהבה. מסתדרת נפלא עם כולם, חברותית מאוד, מתרגשת ומכשכשת מכל התייחסות אליה. הוצלה ממקום רע לפני כשבועים יחד עם אחותה נורה שכבר אומצה ואילו אלה מחפשת בית חם ואוהב. תעניק למאמצים בתמורה את כל האהבה שבעולם.
25 צפייה בגלריה
אלה
אלה
אלה
(צילום: עמותת חבר למען הכלבים)
גורים - ארבעה גורים מושלמים (שלוש נקבות וזכר אחד) יחכו לכם ביום האימוץ שלנו בשבת הקרובה 20.4.24 בתקווה לצאת מכלוב בכלביה לבית חם ואוהב. הצלנו אותם לפני כחודש וחצי יחד עם אמם סקאי כשהיו עוד יונקים מאתר בנייה. מאז המושלמים שלנו גדלו והתחזקו והם כבר בני חודשים, חברותיים, מתוקים, שובבים וסקרנים. יגיעו לגודל בינוני בבגרותם וימיסו לכם את הלב מרוב אהבה.
25 צפייה בגלריה
גורים של סקאי
גורים של סקאי
גורים של סקאי
(צילום: עמותת חבר למען הכלבים)
פרטי העמותה: עמותת חבר למען הכלבים
יום אימוץ בעמותת חבר למען הכלבים בכל שבת 11:00-14:00
אזור בני ציון שבשרון, חפשו בווייז "הכלביה של עמותת חבר"
- חשוב מאד - יש להגיע לאמץ עם כל בני הבית בהרכב מלא
לפרטים נוספים :
רחל 054-6303861
רינת 050-5888355
במקרה שאין מענה בבקשה תשלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

כפר סבא ורעננה אוהבות חיות

בונו - יליד 2019, כלב רגוע ואוהב אנשים יותר מכל (אולי לאכול הוא אוהב יותר - כמו לברדור טיפוסי). בונו מתקשה במפגש עם כלבים אחרים וכבר נעשתה איתו עבודה עם מאלפים והוא כל כך השתפר. בונו כלב חזק וזקוק למשפחה מנוסה ואסרטיבית שתמישך את העבודה שנעשתה איתו, להתאקלמות חלקה בבית.
25 צפייה בגלריה
בונו
בונו
בונו
(צילום: כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
גילי - גורה מתוקה בת כחצי שנה. בעלת אופי עדין ומתלטף. כבר מעוקרת ומחוסנת והכי מוכנה לבית משלה. גילי היפה והחיננית כמובן מורגלת לארגז צרכים.
25 צפייה בגלריה
גילי
גילי
גילי
(צילום: כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
ג'רונימו - כל כך הרבה גורים נוספו לטיפוליה לאחרונה וג'רונימו הוא אחד מהם. הוא נמצא אצלנו מאז היה גור ולא כל כך מוצא את עצמו בסביבה מרובת חתולים. הוא כבר הספיק לנדוד מחדר הגורים לחדר הבוגרים ושוב חוזר לחדר הגורים. ג'רונימו חתול יפה ומתוק שממש צריך בית משלו.
25 צפייה בגלריה
ג'רונימו
ג'רונימו
ג'רונימו
(צילום: כפר סבא ורעננה אוהבות חיות)
אימוץ כלבים בתיאום מראש, ניתן לקבוע מפגש עם הכלבים 054-6964142 באין מענה שלחו הודעה. שבת אימוץ הבאה בפארק כפר סבא תתקיים ב 20/4/24 בכפוף לתנאי מזג אוויר מתאימים. שימו בווייז, "כפר סבא ורעננה אוהבות חיות"
אין בחסות העמותה כלבים גזעיים, מגזע קטן, מהעוטף או ללא נשירה
לאימוץ חתולים, בכל יום כולל שבת, בתיאום מראש 054-3389490 באין מענה שלחו הודעה

עמותת כלבלאב

ברנדה היא גורה בוגרת בת כ-7 חודשים, שהוצאה מהסגר בדרום בתחילת הלחימה, נשארה אחרונה מכל אחיה. היא היחידה שעוד לא מצאה משפחה שתתאהב בה. ברנדה כלבה רגועה יחסית לגיל שלה, מלאה באהבה, מסתדרת עם כל יצור חי - אנשים, ילדים, כלבים ואפילו חתולים, מחפשת אהבה, אוהבת לטייל וחסר לה רק בית חם שיעניק לה חיים לא פחות מנפלאים.
25 צפייה בגלריה
ברנדה
ברנדה
ברנדה
(צילום: עמותת כלבלאב)
פיאנו הוצל מהסגר יסעור מתוך חמלה, כלב שקט, כבר בן 10 שהגוף העייף שלו כמעט ויתר. בשבועות האחרונים בכלבייה הוא מתאושש, אוכל טוב ומקבל טיפול נגד כאבים והרבה אהבה. אבל פיאנו מאד סובל גם בכלבייה ואנחנו רוצים למצוא לו אימוץ של חסד לשארית חייו, כדי שיוכל לישון במיטה רכה ולא בחוץ או על רצפת בטון. פיאנו שקט ומתוק, מחפש חום ואהבה, מסתדר עם כולם - אנשים וכלבים - אוהב להיות בחוץ אבל לא צריך יותר מ 3-2 טיולים קצרצרים ביום. פתחו את הלב לפיאנו.
25 צפייה בגלריה
פיאנו
פיאנו
פיאנו
(צילום: עמותת כלבלאב)
מישמיש רועה בלגית בת כשנה, מתוקה וטובה, עדינה ושקטה. מישמיש כלבה חששנית מאנשים, אין בה טיפה של תוקפנות, רק הימנעות ורצון "להיעלם", ולכן תתאים למשפחה שיש לה סבלנות לתת לה להיפתח ולבנות אמון. מישמיש מאד אוהבת לטייל וצריכה טיולים טובים כיאה לכלבה צעירה, אבל בבית תרצה את השקט והפינה שלה. מאוד חברותית לכלבים וממש תשמח לחבר על 4 שיעניק לה ביטחון ויעזור לה להתרגל.
25 צפייה בגלריה
מישמיש
מישמיש
מישמיש
(צילום: עמותת כלבלאב)
עמותת כלבלאב מזמינה אתכם לבוא להתאהב ולהציל את כלבי הצפון בכלביה בקיבוץ יסעור. ימי אימוץ בכל שבת בכלביה בשעות 12:00-14:00 לפרטים נוספים פנו בווטסאפ לרונית: 0544853293. לאימוץ גורים צעירים השאירו פרטים בווטסאפ: 0559576760
הכלבים שלנו לאימוץ ביד 4: https://bit.ly/yad4_klavlove

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

רוקי, כלב מתמסר בן 3 שנים. אנרגטי ושובב. נהדר עם אנשים וילדים. חברותי לכלבים אחרים. צריך פריקת אנרגיה יומית. מחוסן, משובב ומסורס.
25 צפייה בגלריה
רוקי
רוקי
רוקי
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
פלורה, כלבה מקסימה בת כשנתיים. טובת לב ואנרגטית. נהדרת עם אנשים וילדים. מסתדרת מעולה עם כלבים. מחוסנת, משובבת ומעוקרת.
25 צפייה בגלריה
פלורה
פלורה
פלורה
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
אלבי, גור מתבגר בן 9 חודשים. כלב טוב, מתלטף ומתמסר. חברותי ומסתדר עם כל הכלבים. רגיל לחיי בית והולך יפה עם רצועה. מחוסן, משובב ומסורס. לא מתאים לבית עם ילדים קטנים.
25 צפייה בגלריה
אלבי
אלבי
אלבי
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
לפרטים נוספים: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
חפץ חיים 4, תל אביב
2313*
שעות פעילות:
א-ה 11:00-17:30
ו 11:00-15:00
ש 11:00-16:00

תנו לחיות לחיות

אילנית- היא קורצת וכשהיא נפתחת, היא גם מתלוצצת. אילנית היא גורונת מתבגרת, עדינה וביישנית. אחרי היכרות קצרה מיד מתפנקת ונותנת את כל כולה לאהבה. אילנית בת 7 חודשים.
25 צפייה בגלריה
אילנית
אילנית
אילנית
(צילום: תנו לחיות לחיות)
פיראנה - קסם של חתלתולון בן שנה, שמחכה עכשיו לזכות בבית הכי מפנק ואוהב שיש.
25 צפייה בגלריה
פיראנה
פיראנה
פיראנה
(צילום: תנו לחיות לחיות)
בננה - היא נמצאה בדרום, משוטטת לבדה, בת שנה. קצת חוששת כשמכירה אנשים חדשים ויש לה סיבות מצויינות לכך. אבל אם תתנו לה הזדמנות לסמוך עליכם, תגלו כלבלבונת עדינה ומתוקה שמחכה לאהבה.
25 צפייה בגלריה
בננה
בננה
בננה
(צילום: תנו לחיות לחיות)
לפרטים על אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות
(ב-waze: תנו לחיות לחיות כפר רות)
פתוחים בימים : א-ה 09:00-17:00 שישי וערבי חג 09:00-14:00 שבת וחגים 9:00-17:00
כל הכלבים והחתולים מופיעים באתר שלנו www.letlive.org.il

עמותת S.O.S חיות

יולי בת כשנה ו-8 חודשים. כלבה מדהימה, שהגיעה אלינו מקלקיליה, בעקבות דיווח של חיילת ששמרה עליה במשך כמה שבועות באזור המחסום. ליולי אנרגיות מווסתות, אוהבת סביבה שקטה ורובצת הרבה במקום שלה. יודעת ללכת ברצועה ללא משיכות או בריחות. אוהבת אנשים ונקשרת מהר .
יולי עברה לא מעט ויכולה להיות חששנית בסביבה לא מוכרת, מכלבים אחרים ומרעשים חזקים וצריכה בעלים סבלניים ומכילים כלפיי החששות שלה. היא יודעת להישאר בבית לבד ומחכה בסבלנות שתחזרו, כדי לתת לכם מלא חיבוקים ונשיקות של אהבה. יולי היא כלבה מהממת ומתוקה במיוחד והיא תתאקלם ותפרח בבית הנכון עבורה. כלבה מדהימה ומי שיאמץ אותה יזכה באהבה לכל החיים.
25 צפייה בגלריה
יולי
יולי
יולי
(צילום: סיון מדר)
פור בן כשנה נקלט בעמותה מהסגר עירוני. האומנה שלו מספרת כי הוא כלב טוב ועדין. חברותי לאנשים, אוהב ליטופים ומבקש יחס ותשומת לב. מסתדר עם כלבים אחרים והולך יפה עם רצועה.
25 צפייה בגלריה
פור
פור
פור
(צילום: סיון מדר)
דוק המהמם, כלב מקסים בן כ-4 שנים, מורגל לבית ומאוד אוהב אנשים ומתמסר. טוב עם ילדים וכלבים אחרים , מחונך לצרכים והולך יפה עם רצועה. הוא אוהב לנשנש נעליים וגרביים, אבל מסכים לקבל תחליפים. נשכב על הגב בכל פעם כשרואה באופק כלב אחר ומחכה שיבואו לשחק איתו. ממתק שמח ואוהב שישמח למצוא את הבית שיהיה תמיד שלו.
25 צפייה בגלריה
דוק
דוק
דוק
(צילום: עמותת S.O.S חיות)
יום האימוץ הקבוע של עמותת S.O.S חיות
עמותת S.O.S חיות - יום האימוץ הגדול במדינה
כל שבת ליד שדה התעופה של הרצליה
מעל 120 כלבים וחתולים לאימוץ יגיעו ליום האימוץ כולל עשרות גורים
בין השעות 10:00-14:00
ב-WAZE אס או אס חיות הרצליה
#יום_האימוץ_הגדול_במדינה
03-7441010 ; 03-7441111
הכלבים והחתולים מפורסמים באתר ובאפליקציה מתעדכנים כל הזמן . כנסו ותתאהבו
ימי האימוץ של עמותת S.O.S חיות בחול המועד פסח:
יום שישי 25.4.24 יום אימוץ לגורים בהוד השרון:
בין השעות 11:00-13:00 – מול חנות ביג פט במרכז דוד הוד השרון
יום שבת ה 26.4.24 יום האימוץ הגדול במדינה בהרצליה:
בין השעות 10:00-14:00 – בוויז אס או אס חיות הרצליה.
עקבו אחרי הכלבים והחתולים לאימוץ ברשתות ובאתר האינטרנט:

צער בעלי חיים בישראל ת"א

 ואלט גור כלבים מעורב, יהיה בינוני-גדול, שנמצא משוטט בתל אביב. מדובר בכלב חברותי ומתקשר, שמאוד אוהב אנשים וגם טוב עם כלבים אחרים. זקוק לחינוך ועבודה על משמעת כמו כל גור. מחפש בעלים עם סבלנות ואהבה שמחפשים לחוות כלב מגורות ועד זקנה.
25 צפייה בגלריה
ואלט
ואלט
ואלט
(צילום: רבקה מזרחי)
סטייסי מעורבת בת שנה וחצי בגודל בינוני. נמצאה משוטטת עם אחותה בפתח תקווה ונקלטה בבית המחסה שלנו. בגיל חצי שנה אומצה למשפחה חמה ואוהבת, שהבטיחה לספק לה את כל מה שתצטרך. הכל היה טוב ויפה עד שסטייסי התחילה לפתח בעיית רכושנות שלא טופלה, ועקב כך הוחזרה לבית המחסה.סטייסי כלבה חברותית ועדינה,אוהבת לרוץ ולטייל, מחונכת לצרכים, תתאים לבית עם ילדים גדולים וכלבים.
25 צפייה בגלריה
סטייסי
סטייסי
סטייסי
(צילום: רבקה מזרחי)
אסיה - גורת כלבים מעורבת, בת 3 חודשים. תגיע לגודל בינוני-גדול, נמצאה משוטטת על כביש מהיר. עדינה וחברותית, אוהבת חיבוקים וכירבולים, אבל גם ריצה ומשחקים. מחפשת בעלים שידעו לשלב בין שני הצדדים, יעניקו חינוך וגבולות.
25 צפייה בגלריה
אסיה
אסיה
אסיה
(צילום: רבקה מזרחי)
אם אתם רוצים לאמץ אחד מהכלבים או החתולים המקסימים שלנו אתם מוזמנים להגיע לאגודת צער בעלי חיים בישראל ת"א, הרצל 159 ת"א, א'-ה' 10:00-16:00 ו'-9:00-13:00, טלפון לבירורים 4553*

עמותת בשביל בעלי החיים

רובי, מעורבת מיוחדת בת שלוש, מחפשת התחלה חדשה. קשה להאמין שהילדונת הזו בת שלוש - היא נראית ומתנהגת כמו גורה. היא חברותית מאוד, בעלת מזג נפלא, אוהבת א.נשים, מסתדרת עם כולם. היא אנרגטית במידה ותשתלב נהדר בכל בית. בתמונות היא נראית גדולה, אך גודלה בינוני - היא שוקלת 14 קילו וכמובן לא תגדל יותר. רובי תימסר מחוסנת, משובבת ומעוקרת בחסות עמותת בשביל בעלי החיים ע"ר. אפשר לפגוש אותה בכלבייה במרכז בכל יום במהלך השבוע, בתיאום מראש. פרטים נוספים בוואטסאפ: 0509-344563
25 צפייה בגלריה
רובי
רובי
רובי
(צילום: בשביל בעלי החיים)
רקס הוא מלינואה הורס, שנמצא משוטט עם פציעה באוזן ונאסף לכלבייה. רקס, שבמאי יהיה בן שנתיים, הוא סופר חברותי, אוהב אנשים ומסתדר עם כולם, קשוב למטפלים, אוהב לרוץ ועף - פשוטו כמשמעו - על כדורים. הוא זקוק למאמצים ספורטיביים ואנרגטיים הפנויים להשקיע בו ושיוכלו לפרוק לו אנרגיה ולהעסיק אותו מנטלית. הוא חכם מאוד, אנרגטי וזקוק לתעסוקה ול"עבודה". את רקס אפשר לפגוש בכלביה במרכז בכל יום במהלך השבוע, בתיאום מראש. פרטים נוספים בוואטסאפ: 0509-344563
25 צפייה בגלריה
רקס
רקס
רקס
(צילום: בשביל בעלי החיים)
ויקי , רועה מעורבת בת כשנה וחצי, הגיעה לכלבייה עם הגורה שלה. היא כלבה רגועה, חברותית מאוד עם אנשים, מסתדרת נהדר עם כלבים, ותוכל להתאים לבית עם ילדים. תימסר מחוסנת, משובבת ומעוקרת בחסות עמותת בשביל בעלי החיים ע"ר. את ויקי תוכלו לפגוש בכלבייה במרכז בכל יום במהלך השבוע, בתיאום מראש. פרטים נוספים בוואטסאפ: 0509-344563 או 0509-336052
בואו ליום אימוץ!
יום שבת 20.4. בפארק כפר סבא בין 10:00 ל-14:00.
בנוסף ניתן לאמץ כל יום
פרטים נוספים ותיאום מפגש צרו קשר בוואטסאפ בלבד:
אורנית 050-9344563
אסנת 050-9336052
הילה 054-7075501
טניה 050-3015086 (דוברי רוסית)
בואו לבקר גם בפרופיל האינסטגרם שלנו:
בשביל בעלי החיים הדרך לבית חם
עמותה של מספר נשים שמצילות כלבים מכל הארץ בהתנדבות מלאה. משתפות פעולה עם השירות הוטרינרי פתח תקוה ואיגוד ערים דן