שתף קטע נבחר

שלמה פילבר מוסר עדות ראשונה כעד מדינה

מנכ"ל משרד התקשורת המושעה הובא למשרדי להב 433 בלוד לאחר החתימה על ההסכם. נתניהו בקבינט: "מבחינתי, עניינים כרגיל". נמשכת חקירתם של יתר המעורבים בפרשת בזק, בהם שאול אלוביץ' וניר חפץ. עורך "וואלה" הגיע למסור עדות ברשות לניירות ערך

 

פילבר לאחר מעצרו ביום ראשון (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
פילבר לאחר מעצרו ביום ראשון(צילום: מוטי קמחי)

מנכ"ל משרד התקשורת המושעה שלמה פילבר, שנמצא במעצר לפחות עד מחר במסגרת חקירת פרשת בזק, הובא הבוקר (יום ד') למשרדי להב 433 בלוד למסור עדות ראשונה לאחר שחתם על הסכם עד המדינה. במקביל נמשכת חקירתם של יתר המעורבים בתיק 4000, בהם בעל השליטה ב"בזק" שאול אלוביץ' וכן ניר חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של ראש הממשלה בנימין נתניהו. נתניהו עצמו התייחס בקצרה להתפתחויות האחרונות, ואמר בבוקר בישיבת הקבינט: "מבחינתי, עניינים כרגיל".

 

תיק 4000 - כתבות נוספות:

 

עורך "וואלה" אבירם אלעד הגיע למסור עדות ברשות לניירות ערך  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
עורך "וואלה" אבירם אלעד הגיע למסור עדות ברשות לניירות ערך (צילום: מוטי קמחי)

 

 

 

בצהריים תובא מנכ"לית בזק סטלה הנדלר ובכיר החברה עמיקם שורר לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט. עורך "וואלה" אבירם אלעד הגיע למסור עדות ברשות לניירות ערך. אתמול העידו ברשות לניירות ערך ראש מערכת החדשות באתר "וואלה" מיכל קליין ועורך האתר לשעבר, ינון מגל - שמסר עדות שנייה בפרשה. גם מנכ"ל משרד התקשורת בפועל, מימון שמילה, ודובר הליכוד שי חייק העידו אתמול ביחידת להב 433.

 

ביום ראשון נעצרו שאול אלוביץ', ניר חפץ ושלמה פילבר. בנוסף נעצרו אור ואיריס אלוביץ' - בנו ואשתו של בעל השליטה בחברה - וכן מנכ"לית החברה סטלה הנדלר. הם חשודים במתן ובקבלת שוחד במסגרת מהלכים שמהם נהנתה חברת בזק ותמורת סיקור מפרגן באתר "וואלה" שבבעלותה. גם נתניהו צפוי להיחקר בהמשך, ורעייתו שרה אמורה אף היא למסור עדות לנוכח יחסיה עם איריס אלוביץ'.

 

אלוביץ', אשתו ובנו נמצאים במעצר לפחות עד מחר. המשטרה ביקשה אתמול להאריך בימים נוספים את מעצרו של ניר חפץ, החשוד גם בפרשה 1270 (מינוי יועצת משפטית תמורת זיכוי שרה נתניהו), אך בית משפט השלום בתל אביב לא נענה לבקשה ומחר הוא יובא שוב בפני שופט.

 

במשטרה וברשות לניירות ערך מסרו אתמול כי מחומר הראיות בפרשת בזק עולה החשד כי כמה מהמעורבים "פעלו באופן בוטה על מנת לשבש הליכי חקירה ולהקשות על מלאכת איסוף הראיות בחקירה".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
שלמה פילבר לאחר מעצרו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים