בנט לנתניהו: "מזמין אותך לעימות פתוח"

הקרב על הימין מתעצם, 40 יום לפני שהולכים לקלפי: יו"ר ימינה נפתלי בנט הזמין היום (ה') את ראש הממשלה בנימין נתניהו לעימות "על מהות", לאחר שנתניהו החל במתקפה עליו והזהיר כי בנט לא ימליץ על נתניהו. צפו בסרטון של הליכוד, ובסרטון התגובה של בנט.
נתניהו החל אתמול בקמפיין "לשתיית" קולות הימין, קמפיין שלרוב מתרחש בימים האחרונים - אלא שבמערכת הפוליטית הבחינו כי הפעם ראש הממשלה החל בו מוקדם מהרגיל.
קמפיין הליכוד נגד בנט

"בנט קשר את גורלו ללפיד והתחייב לא להמליץ על נתניהו", נטען בסרטון הליכוד, אף שבנט מסרב לומר באיזו ממשלה יישב ולא פסל את נתניהו. "הצבעה לאחד מהצמד בנט-גדעון היא הצבעה לממשלת שמאל בראשות לפיד", אמרו בסרטון הליכוד. "רק ליכוד גדול יביא ממשלת ימין על מלא".
בנט, שמגדיר את עצמו כמועמד לראשות הממשלה, הגיב לאותה מתקפה מצד נתניהו ואמר: "אדוני ראש הממשלה, לפני שעה קלה פרסמת סרטון די טיפוסי שבו אתה אומר שאני אלך עם השמאל, עם הערבים, וכל הדברים הרגילים שאתה אומר לפני הבחירות. אבל את אזרחי ישראל זה לא מעניין כרגע. מה שמעניין את הציבור הישראלי שנמצא בכאב נורא, זה איך הם יוצאים מהכאוס. מעל 5,000 ישראלים נפטרו. הפרנסה של מיליוני ישראלים נמצאת בסכנה. לכן, אני מציע שנוותר הפעם על הסרטונים המיותרים האלה".
"אני מזמין אותך לעימות פתוח, שבו כל אחד יציג את התוכנית שלו להתמודדות עם המשבר", הוסיף בנט. "אתה תציג את התוכנית שלך, איך למגר את הקורונה ואיך לשקם את הכלכלה, ואני אציג את התוכנית שלי, איך מייצרים 400,000 מקומות עבודה ומנצחים את הקורונה. הציבור יחליט״.