2 צפייה בגלריה
בני גנץ בשיבא תל השומר
בני גנץ בשיבא תל השומר
בני גנץ בשיבא תל השומר
שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ נותח הבוקר (רביעי) בגבו במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. בבית החולים אמרו כי הניתוח הסתיים בהצלחה.
הניתוח בוצע תוך הרדמה מלאה ולאחריו יתאושש גנץ במחלקה האורתופדית. הרופאים טיפלו בפגיעה שנגררת משירותו הצבאי של גנץ והחמירה בחודשים האחרונים. לקראת הניתוח עבר גנץ סדרת בדיקות בליווי הצוות הרפואי של המחלקה האורתופדית בבית החולים שיבא. הניתוח נערך כמה שעות.
ד"ר משה לוינקוף, מנהל המערך האורתופדי בשיבא, אמר כי "שר הביטחון בני גנץ הגיע להערכה של מצבו בעקבות פגיעת גב המוכרת לנו משירותו הצבאי. הוא נמצא במעקב לאורך השנים. עקב ההחמרה בפגיעת הגב ממנה הוא סובל מאז השירות הצבאי הוחלט על הניתוח".
מנהל יחידת עמוד שדרה, ד"ר אלון פרידלנדר, הוסיף כי "ניתוח בוצע הבוקר בחוליות הגב. הניתוח עבר כמתוכנן ללא אירועים חריגים ואנחנו מקווים ומאמינים שבני גנץ יחזור לתפקוד מלא בלוח זמנים קצר. שר הביטחון נמצא כרגע בחדר ההתאוששות ובהמשך יעלה למחלקה".
2 צפייה בגלריה
בני גנץ בית חולים שיבא ניתוח בגב פריצת דיסק
בני גנץ בית חולים שיבא ניתוח בגב פריצת דיסק
גנץ מתפלל לפני הניתוח
אמש אישרה הממשלה במשאל טלפוני שבשעות הניתוח ימלא השר מיכאל ביטון את מקומו של גנץ במשרד הביטחון. ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום בכנסת כי הוא שולח לו איחולי החלמה מהירה ורפואה שלמה, ואמר כי "בשם כולנו אני מאחל לבני החלמה מהירה ובריאות איתנה".