קשיש נהרג מפגיעת אוטובוס בנתניהקשיש נהרג מפגיעת אוטובוס בנתניה
זירת התאונה
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
קשיש כבן 84 נדרס הערב (שני) למוות ע"י אוטובוס בנתניה. הקשיש נפגע בזמן שחצה את מעבר החצייה בצומת הרחובות פנחס לבון וגולדה מאיר, והמשטרה בוחנת מי מהמעורבים חצה באדום. מוקדם יותר נהרג אדם בתאונת פגע וברח בגליל. הנהג החשוד הסגיר עצמו למשטרה ורכבו נמצא שרוף ביער. כמו כן התברר כי אין לו רישיון נהיגה.
קשיש נהרג מפגיעת אוטובוס בנתניהקשיש נהרג מפגיעת אוטובוס בנתניה
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
חוסיין מוסטפאחוסיין מוסטפא
ההרוג בכביש 79, חוסיין מוסטפא
חובשים ופרדמיקים של מד"א הוזעקו לזירת התאונה אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. "הולך הרגל שכב סמוך לאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה - ועם פגיעת ראש קשה", סיפר הפרמדיק סהר אברג'יל. "ביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום". בוחני תאונות הדרכים של משטרת מרחב שרון שפתחו בחקירה ועיכבו את נהג האוטובוס לחקירה.
מוקדם יותר היום נהרג חוסיין מוסטפא, בן 40 מנצרת, מפגיעת רכב חולף בכביש 79, סמוך לביר אל מכסור שבגליל התחתון. מותו נקבע במקום והרכב הפוגע נמלט מהמקום. בתאונה גם נפצעו שני בני אדם באורח קל.
מאוחר יותר הודיעה המשטרה כי צעיר בן 23 מנצרת הסגיר עצמו לתחנת המשטרה בעיר. חקירה ראשונית העלתה כי האיש לא מחזיק ברישיון נהיגה. במהלך החיפושים אחר החשוד, אותר הרכב החשוד שרוף ביער סמוך לתל עדשים.