המשטרה תעביר פיצויים כספיים לעבריין עמיר מולנר - זו הפעם הרביעית. הסכום: 18 אלף שקלים. הסיבה: נזקים שנגרמו לג'יפ טויוטה לנד קרוזר שלו בעת חיפוש שערכה בו המשטרה. סך הפיצויים שמולנר קיבל בשנתיים האחרונות ממשטרת ישראל בגין "תקלות מבצעיות" עומד על 72 אלף שקלים.
שוב ניצח את המשטרה בבית המשפט. מולנרשוב ניצח את המשטרה בבית המשפט. מולנר
שוב ניצח את המשטרה בבית המשפט. מולנר
(צילום: מוטי קמחי)
מולנר, שנחשב ליעד מספר אחת של המשטרה, נמצא במעקב קבוע וצמוד של בלשי יאחב"ל. הוא ואנשיו מורגלים בחיפושים ובתשאולים, אולם לפני שנתיים החליט העבריין להשיב מלחמה דרך בתי המשפט. בכל פעם שהמשטרה ערכה פעולה שלא על פי הנהלים או החוק, הוא פנה לבית המשפט וניצח אותה שם. זה החל עם תשלום פיצויים בגין מעצר לא חוקי, המשיך עם פיצוי על שבירת דלת ביתו, ופעם נוספת זכה בעשרות אלפי שקלים בגין החרמת רכבו.
המקרה האחרון התרחש לפני יותר משנה ומגיע לסיום היום. על פי התביעה שהגיש מולנר באמצעות עורכי הדין רונן רבי ועומר ברבי, שוטרים שהבחינו בג'יפ בנתניה הורידו אותו מהכביש בטענה שיש בו אמצעי מיגון אסורים ולקחו אותו לבדיקה ולהסרת אמצעי המיגון.
המשטרה משטרה חיפשה ב רכב של עמיר מולנר ו תפצה אותו פיצוי כספי המשטרה משטרה חיפשה ב רכב של עמיר מולנר ו תפצה אותו פיצוי כספי
רכבו של מולנר אחרי החיפוש המשטרתי
המשטרה משטרה חיפשה ב רכב של עמיר מנולנר ו תפצה אותו פיצוי כספי המשטרה משטרה חיפשה ב רכב של עמיר מנולנר ו תפצה אותו פיצוי כספי
רכבו של מולנר אחרי החיפוש המשטרתי
עומר ברבי עו"ד עורך דין רונן רביעומר ברבי עו"ד עורך דין רונן רבי
עורכי הדין עומר ברבי ורונן רבי
על פי כתב התביעה, כאשר הוחזר הרכב התברר כי השוטרים ביצעו בו חיפוש וגרמו לנזקים בכל חלקי הרכב. מולנר צירף לתביעה הערכות שמאי וצילומים של הנזקים ותבע לקבל פיצוי בגין הנזק.
אתמול הגיעו הצדדים לפשרה שתוצג היום בבית המשפט, ולפיה המשטרה תפצה את מולנר בסכום של כ-18 אלף שקלים בגין הנזקים שנגרמו לג'יפ והתביעה תוסר. עורך דינו של מולנר, רונן רבי, מסר: "זוהי עוד דוגמה לפגיעה של שלטון החוק בזכויותיו של מר מולנר. ישנה תחושה קשה כי חרף העובדה שמולנר שילם את חובו לחברה הוא ממשיך להירדף על ידי משטרת ישראל".