צעיר בן 28 מקריית טבעון שהתמוטט במהלך מסיבה ביום חמישי, בליל יום העצמאות, נפטר אתמול (שישי) לפנות בוקר במרכז הרפואי לגליל בנהריה.
לא ברור עדיין מדוע הצעיר התמוטט במהלך המסיבה, שנערכה שבגליל המערבי, והסיבה תיבחן כעת בנתיחה שתיערך לגופה. בנתיחה ייקבע אם המוות נגרם בשל אירוע טבעי, או בשל שימוש מופרז בסמים או אלכוהול.
1 צפייה בגלריה
הכרזה של המסיבה
הכרזה של המסיבה
הכרזה של המסיבה
המשטרה פתחה בחקירה וחקרה את בעל הווילה ואת מארגן המסיבה. מהחקירה התברר כי לאחר שהתמוטט, הצעיר פונה לבית החולים באמבולנס פרטי. הרופאים בבית החולים הצליחו להחיותו, אולם לאחר מספר שעות התדרדר מצבו. במשטרה אמרו כי עדיין לא ברור מה גרם למותו של המנוח, ועדיין לא עלה חשד כי מדובר באירוע פלילי.
אחד ממשתתפי המסיבה, תושב מרכז הארץ, תיאר כי מדובר היה למעשה במסיבת טבע, שנערכה במתחם מפואר הנקרא "אחוזת אלון וזית" - ומושכר לגורמים חיצוניים: "זה קרה באחוזה ענקית שלידה בריכה גדולה. המסיבה עצמה נערכה במתחם חיצוני, במקום היו מאות בני אדם".
הוא סיפר כי רבים מבין הנוכחים במקום שאפו "גז קצפות", חמצן דו חנקני המשמש בתעשיית המזון והפך בשנים האחרונות לסם מסיבות. "אני לא יודע במה הבחור שנפטר השתמש, ואם השתמש, אבל המסיבה הייתה מפוצצת בגז הזה. הוא מעלה את הדופק בצורה קיצונית וזה הסם הכי נפוץ כרגע במסיבות", אמר.
לדבריו, "בשלב הראשון טופל אותו צעיר בידי אנשים של אמבולנס פרטי שההפקה החזיקה. אחרי זה הוא טופל בנט"ן של מד"א, אבל הטיפול נמשך ממש הרבה זמן. יותר משעה חלפה מהרגע שהוא התמוטט ועד שהאמבולנס עזב את המקום לכיוון בית החולים".
במד"א אמרו כי כאשר הוזעקו למתחם, סבל הצעיר מדופק גבוה בצורה קיצונית. מצבו התדרדר והוא עבר החייאה, ובכניסה לבית החולים התדרדר מצבו פעם נוספת.
פרסום ראשוני: 14:45 , 17.04.21