ענאן יוסף בן ה-39, תושב חיפה, נורה למוות הערב (רביעי) ברחוב הירדן בעיר על ידי שני אלמונים, בעודו עומד לצד אישה וילדים. המשטרה מסרה כי מדובר באירוע פלילי על רקע "סכסוך בין משפחות פשע". מתחילת השנה נרצחו 70 בני אדם בחברה הערבית. צפו בתיעוד המצמרר:
יוצאים מרכב ופותחים בירי - כשהוא ליד אישה וילדים. תיעוד הרצח

בתיעוד הקשה, נראים שני אלמונים יוצאים ממכונית שעוצרת בצומת, מתקרבים בריצה אל קבוצת אנשים שכללה את יוסף, אישה ושלושה ילדים, לצד אדם נוסף ופותחים בירי ממה שנראה כמו נשק אוטומטי ואקדח. שניות בודדות לאחר ההתנקשות הם נראים נכנסים בחזרה לרכב ונמלטים מהזירה.
יוסף נפצע תחילה באורח אנוש מהירי ופונה על ידי צוות מד"א לבית החולים רמב"ם בעיר, שם נקבע מותו בהמשך. המשטרה מסרה כי מפקד מחוז חוף ניצב דני לוי קיים הערכת מצב בזירת האירוע.
2 צפייה בגלריה
(צילום: דוברות המשטרה)
2 צפייה בגלריה
זירת הירי בחיפה
זירת הירי בחיפה
ממ"ז חוף ניצב לוי בזירה בחיפה
(צילום: דוברות המשטרה)
ממד"א נמסר כי הדיווח הראשוני במוקד 101 התקבל בשעה 18:22, על פצוע מאירוע אלימות. כאמור, חובשים ופרמדיקים של מד"א טיפלו בו בזירה ופינו אותו לבית החולים, אך הוא מת מפצעיו.
פרמדיק מד"א מוחמד חאזם סיפר: "הפצוע שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסבל מפציעות חודרות. התחלנו בדיקות רפואיות והבנו שהוא ללא דופק ונשימה ומיד התחלנו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויי לב, הנשמות ומתן טיפול תרופתי. פינינו אותו לבית החולים תוך המשך פעולות החייאה כשמצבו אנוש".