הכותרת הראשית עיתון "אל אתיחאד"הכותרת הראשית עיתון "אל אתיחאד"
"שלום היסטורי": שער עיתון "אל איתיחאד"
חוגגים היסטוריה: שעות לאחר חתימת הסכם השלום בבית הלבן, העיתון האמירתי "אל-איתיחאד" פרסם הבוקר (רביעי) גיליון חגיגי במיוחד, בעיצוב שמשלב את דגלי ארצות הברית, איחוד האמירויות וישראל - תחת הכותרות "שלום העתיד, יום היסטורי", ו-"הסכם שלום היסטורי בין איחוד האמירויות לבין ישראל". דפי העיתון ממשיכים עם האווירה החגיגית - בעמוד הראשון מכתרים ב"מסר של תקווה", ואחריו עמודים שלמים הוקדשו לתמונות מהאירוע.
במסגרת שיתוף פעולה עם "ידיעות אחרונות", פורסמו שני מאמרים זהים, בערבית של העורך הראשי של "אל איתיחאד", ובעברית של עורך "ידיעות אחרונות" נטע ליבנה.
שיתוף פעולה בין "אל אתחאד" ל "ידיעות אחרונות"שיתוף פעולה בין "אל אתחאד" ל "ידיעות אחרונות"
שיתוף פעולה בין "אל איתיחאד" ל"ידיעות אחרונות"
(מתוך ידיעות אחרונות)
שיתוף פעולה בין "אל אתחאד" ל "ידיעות אחרונות"שיתוף פעולה בין "אל אתחאד" ל "ידיעות אחרונות"
עיתון "אל ווטן" הבחרייני - "יום היסטורי לשלום"עיתון "אל ווטן" הבחרייני - "יום היסטורי לשלום"
עיתון "אל ווטן" הבחרייני - "יום היסטורי לשלום"
שלום היסטורי- עיתון אל אתיחאדשלום היסטורי- עיתון אל אתיחאד
שלום היסטורי - עיתון אל איתיחאד
עיתון "אל ביאן"עיתון "אל ביאן"
עיתון "אל ביאן"
גם בעיתון "אל ביאן" שרואה אור באיחוד האמירויות פותחים את הגיליון עם תמונות מהחתימה על ההסכם, והכותרת המתנוססת היא "שחר חדש לעתיד האזור" ו"מסר של שלום".
העיתונים המופצים בבחריין סיקרו בהרחבה את הנושא גם כן. בעיתון "אל ווטן" פרסמו תמונות מהטקס, כולל של ראש הממשלה הישראלי בנימין נתניהו. בעמוד הראשי נכתבה הכותרת "יום היסטורי לשלום, בחריין חותמת על הסכם הצהרת תמיכה בשלום", ומעליה כותרת שמעדכנת כי המלך הבחרייני שוחח בטלפון עם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ והכיתוב: "מהלך הממלכה מעודד אחרים להיכנס לתהליך שלום".
חתימת הסכם השלום, אתמול בוושינגטון

שר החוץ של בחריין: עבד אל-לטיף אל-זיאני שר החוץ של איחוד האמירויות: עבדאללה בן זאיד דונלד טראמפ בנימין נתניהו חתימת הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות בבית הלבןשר החוץ של בחריין: עבד אל-לטיף אל-זיאני שר החוץ של איחוד האמירויות: עבדאללה בן זאיד דונלד טראמפ בנימין נתניהו חתימת הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות בבית הלבן
המנהיגים חותמים, אמש
(צילום: אבי אוחיון, לע"מ)
בעיתון ציינו גם את אמירתו של הנשיא טראמפ על כך שמדינות נוספות עשויות להצטרף, וגם ציינו כי "ההכרזה על השלום נותנת תקווה לפלסטינים, הם יצטרפו לשלום בזמן המתאים".
מקביליהם בעיתון "אל איאם" פתחו בתמונה זהה מטקס החתימה על ההסכם במדשאות הבית הלבן, עם הכותרת "שחר חדש למזרח התיכון". הם מצטטים בין היתר את דברי נתניהו מהטקס. גם הם החליטו לפרסם מעל את תמונתו של המלך את הדיווח על השיחה בינו לבין הנשיא האמריקני תחת הכותרת "השלום הוא בחירה אסטרטגית", כאשר בעמוד הראשון שיחה זו סוקרה בהרחבה.