2 צפייה בגלריה
 רצח את שכנו עם סכין מטבח. אילוסטרציה
 רצח את שכנו עם סכין מטבח. אילוסטרציה
רצח את שכנו עם סכין מטבח. אילוסטרציה
(צילום: shutterstock)
פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (יום ג') כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד עומרי דהן (23), בגין רצח חאליד אלנור מורסל מוחמד, נתין זר מסודן. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.
על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מיכאל כהן, הנאשם והמנוח התגוררו בשכנות בבניין בתל אביב וחלקו פרוזדור משותף. ב-24 בדצמבר, סמוך למועד הרצח, חדרו מים מהדירה של מוחמד אל דירתו של דהן, שכתוצאה מכך התחשמל ממכשיר חשמלי. עימות אלים התפתח בין השניים, שבמהלכו הכה דהן את מוחמד.
2 צפייה בגלריה
אילוס אילוסטרציה בית משפט
אילוס אילוסטרציה בית משפט
הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של דהן עד תום ההליכים. אילוסטרציה
(צילום: shutterstock)
דהן התנצל בפני מוחמד לאחר שהכה אותו, אך יומיים לאחר המקרה, בזמן שאכל ארוחת ערב עם דיירים אחרים - תקף אותו מוחמד בראשו עם מקל, מה שהוביל לעימות אלים נוסף בין השניים. לאחר שאחד מהנוכחים במקום הפריד ביניהם דהן הלך לחדרו, לקח סכין מטבח, חזר לפרוזדור ודקר את מוחמד למוות.
דהן מואשם גם בשיבוש הליכי משפט, שכן לאחר האירוע נסע לדירת חברו, שם התקלח והסיר את בגדיו שהיו מגואלים בדם. הוא סגר את מכשיר הטלפון הסלולרי שלו, אטם אותו בשקית והחביא אותו קרוב למקום מגוריו של החבר. רק לאחר כמה שעות אותר דהן במקום המסתור על ידי המשטרה ונעצר.
עדי כרמליעו"ד עדי כרמלי, סנגורו של הנאשם
הנאשם, באמצעות עורך דינו עדי כרמלי, מסר בתגובה: "מדובר באירוע טרגי שהחל כאשר מרשי הותקף קשות על ידי המנוח. היום הוגש כתב האישום. בימים הקרובים נצלם את חומרי החקירה, נלמד אותם ונשיב באופן מסודר לבית המשפט".