כחול? ורוד? רגע ההכרזה בבורג' חליפה

מסיבות לחשיפת מין העובר הפכו בשנים האחרונות לתופעה שהולכת וצוברת תאוצה ברחבי העולם, אבל זוג אחד החליט שלא להסתפק בעוגות, קונפטי וקופסאות הפתעה – האביזרים הנפוצים ביותר במסיבות מהסוג הזה – אלא לנסוע עד לדובאי ולהשתמש במגדל הגבוה בעולם כמצע להכרזה הגורלית: זה בן או בת?
עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ
דובאי חשיפת מין העובר על המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפהדובאי חשיפת מין העובר על המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה
"זה בן!". התאורה בבורג' חליפה בדובאי
דובאי חשיפת מין העובר על המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפהדובאי חשיפת מין העובר על המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה
ההורים המאושרים ברגע ההכרזה
השניים, אנאס ואסאלה מרווה, הם זוג יוטיוברים עם יותר מ-7.5 מיליון עוקבים, המציגים את עצמם ברשת כ"משפחת אנאסאלה". הסרטון שפרסמו השבוע מהמסע שלהם הפך לוויראלי בכל העולם. בסרטון, שאורכו 15 דקות, הם נראים משקיפים על מגדל "בורג' חליפה", שגובהו 829.8 מטרים, כשאתם גם בתם הראשונה, מילה.
בעודם ממתינים להכרזה על מין העובר שהאם אסאלה נושאת ברחמה נראית זו פונה אל התינוק או התינוקת העתידיים: "לא משנה אם זה בן או בת, אני אוהבת אותך כל כך ואני מקווה שבעתיד תצפה או תצפי בסרטון הזה ותדע או תדעי כמה משפחת אנאסלה אוהבת אותך". אחרי ספירה לאחור מ-10 ל-1 נראים מרקדים על המגדל הצבעים ורוד וכחול, ואז הוא נכבש כולו על-ידי הצבע הכחול והכיתוב: "זה בן!".
דובאי חשיפת מין העובר על המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפהדובאי חשיפת מין העובר על המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה
הרופא הפקיד את המידע בידי חבר. רגע לפני ההכרזה
לפי דיווחים בעולם, בני הזוג שילמו על התענוג עשרות אלפי דולרים, אבל לצהובון הבריטי "דיילי מייל" הם אמרו שלא שילמו דבר. הם סיפרו שמהרופא שלהם ביקשו להפקיד את המידע על מין העובר בידי חבר שלהם – והוא זה שעדכן לבקשתם את האחראים על תאורת המגדל.
שריפה שריפות כבאים קליפורניהשריפה שריפות כבאים קליפורניה
שריפה בקליפורניה השבוע. אש בגלל אמצעים פירוטכניים
(צילום: AP)
ארה"ב פיצוצים ושריפות ב מסיבה מסיבת מסיבות חשיפת מין ה עוברארה"ב פיצוצים ושריפות ב מסיבה מסיבת מסיבות חשיפת מין ה עובר
פיצוץ במסיבה לחשיפת מין העובר
(צילום: AP)
אילוס אילוסטרציה מסיבה מסיבת חשיפת מין ה עובר אילוס אילוסטרציה מסיבה מסיבת חשיפת מין ה עובר
מזל טוב, יש לך בת. עשן ורוד בחשיפת המין
(צילום: shutterstock)
מסיבות לחשיפת מין העובר הן כאמור תופעה הולכת ומתרחבת בעולם. במסגרתה, אחרי בדיקה שבה מתברר מינו של העובר לא נמסרות לאם התוצאות, ובמקום זאת נערכת מסיבה שבה הוא נחשף בפניה כשלצדה חברים וחברות. לצורך החשיפה נעשה בדרך כלל שימוש באביזרים שונים, והצבע שמתגלה עם הפעלתם או פתיחתם – כחול לבֵּן או ורוד לבת – מבשר על מין העובר.
שנים האחרונות נקשרו כמה אסונות במסיבות מהסוג הזה. רק השבוע נודע כי אחת השריפות הגדולות שפרצו בקליפורניה בימים האחרונים החלה בגלל שימוש באמצעים פירוטכניים במסיבה לחשיפת מין העובר. באוקטובר אשתקד נהרג אישה מאייווה, ארה"ב, בפיצוץ שאירע במסיבה כזו. לפי דיווחים, כבר קרה גם שמארגני מסיבות כאלה הביאו אליהן חיות טורפות, כגון תנינים, כדי לשלהב את הקהל.