כבר הרבה שנים שחנוכה הוא לא רק חג של סופגניות ונרות צבעוניים, אלא של מופעים גדולים ומרהיבים לכל המשפחה. בשנתיים האחרונות הועברו רבים מהם לרשת המקוונת בעקבות מגפת הקורונה, אבל חנוכה 2021 כובש את הבמות מחדש. מהפסטיגל עטור הסלבס להצגות עטורות הכישרון - כל הפרטים המתעדכנים על הצגות ומופעי חנוכה.

חנוכה

פסטיגל

המופע הוותיק חוזר זו השנה ה-41 בבימויו של חנוך רוזן. הפעם, העלילה מתמקדת באקדמיה למלאכים, ובעיקר במלאכית בשם "מלאכיאנה" שחולמת להיות כזו במשפחת אושר, שבה אב אלמן לחמישה ילדים. השירים, הריקודים ושלל האתגרים ממתינים לכולם בדרך להגשמת החלומות.
צפו: שיר הפתיחה של פסטיגל חנוכה 2021
(קרדיט: סולן הפקות)

22 צפייה בגלריה
פסטיגל 2021
פסטיגל 2021
41 שמח פסטיגל!
(צילום: יח"צ)
 • משתתפים: אליאנה תדהר, אליעד נחום, בר ברימר, בר מיניאלי, זהבה בן, ישראל קטורזה, נועה קירל, סטטיק ובן אל תבורי, עדן אלנה, קווין רובין, קים אור אזולאי, רונה לי שמעון, רן דנקר ושחר טבוך
 • לאילו גילים: לכל המשפחה

The Magic of Kass

פארק השעשועים החדש - Magic Kass יארח בחנוכה כמה מופעים בהשתתפות כוכבי רשת מובילים, כאשר בכל יום יתקיימו מופעים שונים - עולם הטיקטוק עם קים בן שמעון ואיב בראונשטיין; עולם הקוסמות עם שחר ליבנה המנטליסט; עולם הקומדיה עם ליאל אלי במופע קומי חדש; ו-The Magic of Kass - מופע הילדים הרשמי של הפארק לחנוכה בהפקת אריק עורי.
22 צפייה בגלריה
מג'יק קאס
מג'יק קאס
שלושה מופעים ביום. מג'יק קאס
(צילום: דניאל סטרבו)
המופע האינטראקטיבי מספר על קוסם שיוצא למסע ברחבי העולם כדי למצוא את הקסם המושלם שיעזור לו להיות הקוסם הגדול של פארק השעשועים. הוא מבקר בשלל עולמות ותרבויות, מהמזרח הרחוק ועד אפריקה, ואף נכנס למרחבי העולם הדיגיטלי. במופע משתתפים 10 שחקנים בקטעי ריקוד, שירה, קסמים ולייזר, המוצגים לצלילי מוזיקה מקורית שהולחנה במיוחד עבורו.
 • משתתפים: קים בן שמעון, איב בראונשטיין, שחר ליבנה, ליאל אלי ואחרים
 • לאילו גילים: לכל המשפחה

שלגיה ושבעת הגמדים בתיאטרון גבעתיים

המופע הוותיק "שלגיה ושבעת הגמדים" של להקת הפלמנקו הישראלית, יציג בחנוכה בתיאטרון גבעתיים. המופע הוא עיבוד מקורי לסיפור הקלאסי של שלגיה המושלכת אל היער על ידי המלכה הרעה, שם היא נקלעת לשלל הרפתקאות. היא מתגברת על שדוני יער אכזריים, מוצאת נחמה בידיה של הלבנה הטובה ופוגשת את שבעת הגמדים. המופע משלב פסקול של מוזיקת פלמנקו, קלאסית ועכשווית.
משתתפים: חברי להקת הפלמנקו הישראלית
לאילו גילים: ארבע ומעלה
22 צפייה בגלריה
קלאסי. שלגיה ושבעת הגמדים
קלאסי. שלגיה ושבעת הגמדים
קלאסי. שלגיה ושבעת הגמדים
(צילום: ענבל טנמבאום)

מותק של משפחה

מותק של פסטיבל, המופע לגיל הרך, מארח גם השנה את מיטב כוכבי הקטנטנים. הפעם, העלילה עוסקת בשלושת האחים למשפחת מותק - יובל המבולבל והבכור שעושה שטויות, מיקי, האמצעית והשובבה, ומני האח הקטן שחולם להיות כמו אחיו הגדולים. יחד עם שחקנים ורקדנים נוספים, ולצד אפקטים מיוחדים, ילמדו האחים על חשיבותה של המשפחה, על היכולת לוותר ולסלוח, וגם על המשמעות יקרת הערך של חברות.
 • משתתפים: מיקי מוכתר, יובל המבולבל, מני ממטרה, קוגומלו וסבא נתי (נתן נתנזון)
 • לאילו גילים: מגיל שנה וחצי ומעלה
מני ממטרה שר באולפן ynet' לקראת ההצגה
(צילום: שמוליק דודפור)

22 צפייה בגלריה
ממותק של משפחה
ממותק של משפחה
מותק של משפחה
(יח"צ)

‏קרקס קולומביה

הישר מדרום אמריקה הרחוקה, קרקס וירטואוזי בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים. במופע יוצגו אקטים מורכבים בידי אמנים מומחים, כולם יוצאי משפחות הקרקס הקולומביאני עטור התהילה.
 • משתתפים: אמני קרקס מובילים
 • לאילו גילים: לכל המשפחה, החל מגיל שנתיים
22 צפייה בגלריה
קרקס קולומביה
קרקס קולומביה
חגיגה לטינית. קרקס קולומביה
(צילום: יח"צ)

מלך הג'ונגל ולוחמי היערות

מחזמר חדש לכל המשפחה שמספר את הסיפור על מלך הג׳ונגל בגרסה חדשה. ריי מלך הג׳ונגל שכח שהיה פעם ילד רגיל, כיוון שאומץ על ידי להקת קופים בגיל 4 לאחר תאונת מטוס בה נהרגו הוריו. החיים בטבע היו ממש גן עדן, עד שיום אחד מזהים דיירי הג׳ונגל שהגיע פולש, או יותר נכון פולשת. יחד הם לומדים להכיר זה את זו ואת חשיבות הטבע, בעיקר אל מול האחים Evil שרוצים לחסל את הג'ונגל ולהפוך אותו למיזם נדל"ן ענקי.
 • משתתפים: גיא זוארץ, עדי הימלבלוי, בן זיני ועומר נודלמן
 • לאילו גילים: מגיל חמש ומעלה
22 צפייה בגלריה
מלך הג'ונגל ולוחמי היערות
מלך הג'ונגל ולוחמי היערות
הג'ונגל, הנדל"ן וזוארץ
(צילום: יח"צ)

מאסאנמה

המופע החדש של מיומנה מציג את האבולוציה של הקצב במופע קצבי שמספר על יום בחיי שבט קדום בשם מאסאמנה. במופע נקבל הצצה לאופן שבו צדים, מדליקים אש, ולבסוף נבין גם איך השבט גילה את הקצב.
 • משתתפים: להקת מיומנה
 • לאילו גילים: מגיל שלוש ומעלה
22 צפייה בגלריה
מאסאנמה
מאסאנמה
חגיגת קצב אמיתית. מאסאנמה
(צילום: רנבי)

חנוכה בתיאטרון גשר

תיאטרון גשר מעלה בחנוכה את הצגות הילדים "האוצר מתחת לגשר" ו"מסעות אודיסאוס". הראשונה נוצרה בהשראת מעשיות חסידיות, כאשר העלילה מספרת על פלוני אלמוני, שכל רכושו בעולם הוא כרית ותפוח, והוא חולם בלילה שבעיר רחוקה ממתין לו אוצר. במסעו אל האוצר הוא פוגש ברועה ללא כבשה, נסיכה ללא ממלכה, גזלן רגיש ונסיך.
ההצגה "מסעות אודיסאוס" מבוססת על המיתולוגיה היוונית המשלבת שירים ובובות. אודיסאוס הגיבור המיתולוגי וחבריו עוברים הרפתקאות, חלקן מפחידות, אחרות מצחיקות, וכל הרפתקה היא שיעור, משל או חלום המעלה תהיות.
 • משתתפים: "האוצר מתחת לגשר" - עידו מוסרי, גלעד קלטר, טלי אוסדצ'י, אורי יניב, אלון פרידמן ואלכסנדר סנדרוביץ'; "מסעות אודיסאוס" - גלעד קלטר, מיכל ויינברג, נטע שפיגלמן, שי ספין, אורי יניב, ויטלי פוקס, יובל ינאי ודור מיכאלי
 • לאילו גילים: 5 ומעלה
22 צפייה בגלריה
חנוכה בתיאטרון גשר
חנוכה בתיאטרון גשר
בעקבות המיתולוגיה. תיאטרון גשר
(צילום: ישעיה פיינברג)

פסטיבל חנוכה להצגות ילדים של אורנה פורת

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מקיים זו השנה ה-12 את פסטיבל הצגות הילדים. בין הצגות התיאטרון תעלה בבכורה ההצגה "פיטר פן" ( קופרודוקציה של התיאטרון עם הקאמרי) בתאטרון הקאמרי. בנוסף יעלו ההצגות "איתמר וכובע הקסמים" בבכורה, "היפה והחיה" - מופע תיאטרון מחול בשיתוף להקת המחול "פרסקו", "משאלה הגדולה", "הלל", "מולאן", "מחסן השטוזים של דתיה" ועוד.
 • משתתפים: משתתפים שונים
 • לאילו גילים: מגיל שנה ומעלה, בהתאם להצגה
22 צפייה בגלריה
פיטר פן
פיטר פן
עם הקאמרי. פיטר פן
(צילום: ינאי יחיאל)
22 צפייה בגלריה
מולאן
מולאן
מולאן
(צילום: כפיר בולוטין)
22 צפייה בגלריה
היפה והחיה
היפה והחיה
לא נמאס. היפה והחיה
(צילום: אפרת מזור)

פינוקיו

מחזמר מוזיקלי המבוסס על הסיפור פינוקיו בעיבוד מקורי של דניאל אפרת וגלעד קמחי. פינוקיו חולם להפוך לילד אמיתי, אבל קודם עליו לעמוד במבחן. במסעו נמכר פינוקיו לתיאטרון הבובות, הולך שולל אחר הבטחות על עץ של מטבעות, מתפתה ובורח לארץ הילדים, משקר לפיה הכחולה ומוצא את עצמו בתוך בטן של דג. לבסוף מוכיח פינוקיו שהוא ילד אמיץ, נאמן ומתחשב.
 • משתתפים: טוביה צפיר, דניאל מורשת, ידידיה ויטל, רויטל זלצמן, אופיר וייל, חייקה מלכה, קרן מרום, דור אוחיון ואביתר בר דויד
 • לאילו גילים: 8-3
22 צפייה בגלריה
פינוקיו
פינוקיו
קלאסיקה. פינוקיו
(צילום: ניר סטולו)

היפהפיה הנרדמת של הבלט הישראלי

כבכל שנה, גם הפעם הבלט הישראלי עולה במופע קלאסי עם עשרות רקדנים ותלמידים מבית הספר של הבלט. הפעם עולה גרסת המחול לאגדה "היפהפיה הנרדמת". המופע כולל החלפת תלבושות, תפאורה מתחלפת ומוזיקה קלאסית לאורך כל הדרך.
 • משתתפים: רקדני הבלט הישראלי
 • לאילו גילים: לכל המשפחה
22 צפייה בגלריה
היפהפיה הנרדמת של הבלט הישראלי
היפהפיה הנרדמת של הבלט הישראלי
זה יפהפיה. הבלט הישראלי
(צילום: יחסי ציבור)

הרפתקה בג’ונגל

המחזמר ייקח את הילדים למסע בג’ונגל עם קופיקו שיגלה שהמקום שבו גדל נמצא בסכנה. בעזרת כוח פיג’י ודוד חיים, קופיקו לומד תרגילים בהישרדות ויוצא להציל למשימה להציל את הג’ונגל ואולי את כל העולם. מופע בהפקת משגב עורי.
 • משתתפים: קופיקו, דוד חיים, בובו ודמויות כוח פיג'יי
 • לאילו גילים: 8-3
וגם: קופיקו בן 70! הוא ודוד חיים חוגגים באולפן ynet
(צילום: נויל האריס)


22 צפייה בגלריה
הרפתקה בג'ונגל
הרפתקה בג'ונגל
קופיקו וחברים בהרפתקה בג'ונגל
(צילום: יח"צ)

המכבים - הקרב האחרון

מחזמר מקורי לכל המשפחה מאת אסף אשתר, המביא את סיפורם של המכבים והמרד שלהם ביוונים, לצד נס חג החנוכה. סיפור הגבורה המוכר מוגש בדרך קצבית ומוזיקלית לכל המשפחה.
 • משתתפים: רינת גבאי, טל מוסרי, אוראל צברי, טיילור מלכוב, עמנואל לוי ויהודה בוחבוט
 • לאילו גילים: לכל המשפחה ומגיל שנתיים ומעלה
22 צפייה בגלריה
המכבים - הניצחון האחרון
המכבים - הניצחון האחרון
המכבים, עכשיו ולתמיד
(צילום: יח"צ)

חנוכה - המסע אל הניצחון!

המופע המוזל השנתי מבית רמי לוי, בעלילה המתארת את סיפור החג ונס פח השמן. ההכנות למסיבת החנוכה בבית הספר "מבוא חשמונאי" נמצאות בעיצומן - אך התלמידים פחות נלהבים מהמשימות ומרוכזים בעיקר במסכים.
בעזרת משקפי מציאות מדומה, מיכל הקטנה מוצאת את עצמה נשאבת אל תקופת החשמונאים בעיצומו של מרד המכבים. מה קורה כאשר אנטיוכוס מצליח לשים את ידיו על המשקפיים, ומגלה כי הוא יכול לנוע במרחב הזמן ולשלוט בהיסטוריה? בעזרת ברוריה המורה להיסטוריה, מנהל בית הספר ויהודית החשמונאית אחותו של יהודה המכבי ואחת ממנהיגות המרד, מיכל יוצאת למסע.
 • משתתפים: מיכל הקטנה, אגם בוחבוט, לינור אברג'יל, אודי גוטשלק ואביעד בנטוב
 • לאילו גילים: לכל המשפחה
22 צפייה בגלריה
המסע אל הניצחון
המסע אל הניצחון
המסע אל הניצחון, אנחנו באים
(צילום: יחסי ציבור)

מלכת השלג

בית צבי מציג את המחזמר "מלכת השלג". עלילת המחזה מספרת את סיפורם של שני ילדים, גרדה ואחיה הקטן - קאי, המבלים את ימיהם במכירת נעליים בעיירה המושלגת סאמרוויל. גרדה חוסכת פרוטה לפרוטה על מנת לכסות את החובות שהותירו להם הוריהם, בעוד שאחיה הקטן מבלה את רוב זמנו בשירים ובמשחקים.
כאשר מלכת השלג המסתורית חוטפת את קאי, נאלצת גרדה לעזוב את העיירה בה גדלה ולצאת לדרך במטרה למצוא את ארמון המלכה ולהחזיר את אחיה. היא יוצאת למסע הרפתקאות במהלכו היא פוגשת שדונים, אנשי שלג, נמרים ודמויות נוספות.
 • משתתפים: תלמידי שנה ג' מחזור ס'
 • לאילו גילים: לכל המשפחה
22 צפייה בגלריה
מלכת השלג
מלכת השלג
מלכת השלג, הפקת התלמידים
(צילום: יח"צ)

רפונזל

הקלאסיקה מאת האחים גרים, בהפקה בימתית חדשה לכל המשפחה. המחזמר מספר את סיפורה של נסיכה אבודה עם שיער ארוך וקסום שחולמת לעזוב את המגדל בו היא כלואה. בניגוד לרצונה של אמה, היא מגייסת את עזרתו של גנב שודד לקחת אותה החוצה אל העולם שאותו היא מעולם לא ראתה.
 • משתתפים: נעמה סופר על, לאה שנירר, מאיר תמם, קובי מאור
 • לאילו גילים: לכל המשפחה, מגיל שנתיים ומעלה
22 צפייה בגלריה
רפונזל
רפונזל
רפונזל
(צילום: יח"צ)

ספר הג'ונגל - אבן האש

גרסה מחודשת של תיאטרון הילדים הישראלי לספרו המוכר של רודיארד קיפלינג והפעם בבימויו של אודי גוטשלק. אל הג’ונגל מגיעה ילדה בשם ענבלי. מה יעשו חיות הג’ונגל כשיפגשו אותה? האם בגירה ובלו יחשבו שענבלי מתאימה לחיות איתם? האם מוגלי יצליח להגן על ענבלי מפני שירחאן הרשע?
 • משתתפים: רוי בוי וענבלי
 • לאילו גילים: 8-3
22 צפייה בגלריה
ספר הג'ונגל
ספר הג'ונגל
מוגלי וכל החברים הטובים. ספר הג'ונגל
(אריזה גרפית: עדי ברק)

סביב העולם ב-80 יום

במחזמר המוכר מאת המחזאי ירון כפכפי, שיעלה בחנוכה בהיכל התרבות העירוני של רחובות, ישתתפו כ-200 שחקני בימת הנוער בעיר - כולם לומדים בכיתות ב' עד י"ב. השחקנים לא רק יופיעו במחזה, אלא הם גם פועלים בתור עובדי הבמה, המאפרים, המלבישים והתאורנים.
 • משתתפים: שחקני בימת הנוער רחובות
 • לאילו גילים: לכל המשפחה
22 צפייה בגלריה
סביב העולם ב-80 יום
סביב העולם ב-80 יום
מתאים לנו סביב העולם
(צילום: אולפני רחובות)

מיינקרפט נגד פורטנייט

ובפינה הדיגיטלית, ב-1 בדצמבר יתקיים מופע גיימרים בהיכל הטוטו חולון בהנחיית עידן תלם. הקהל יוכל לצפות בקרבות "ראש בראש" של גיימרים מוכרים במיינקראפט ופורטנייט, להשתתף במשחקים ובתחרויות שונות בין הגיימרים לקהל, ואפילו לקבוע מי יהיו אלופי האלופים בישראל.
 • משתתפים: בנבחרת הפורטנייט ישתתפו זיגי (בר אובלס), Deduction (אסיף בצלאל), Banuz ,TheCohen FlashGG ו-Shiri. בנבחרת המיינקראפט ישתתפו מר שיבולת, סטינגר ישראל, 2BOF ,Topstrix ,RAGE GAMING ו-TeamBlast
 • לאילו גילים: 15-8
22 צפייה בגלריה
ראש בראש לאליפות. הגיימרים
ראש בראש לאליפות. הגיימרים
ראש בראש לאליפות. הגיימרים
(צילום: מאי סביר)

TIK TALK ALLSTARS

עלילת המופע מספרת על תחרות כישרונות צעירים שאותה מנחים ליאון שניידרובסקי ושלי ציריג. השניים מחפשים את הכוכב הבא, ולתחרות מגיעים כל הטאלנטים גדולים ומבצעים את הנאמבר שלהם, מצלמים בלוג וסטורי עם הקהל.
 • משתתפים: לאון שניידרובסקי, משפחת אליהו, רונית וג'ונתן ליופריו, פסטיבי, שלי צירינג, Ann B, ימית מיוזיק, אור אלקיים ודריה יופרוב
 • לאילו גילים: ילדים, בני נוער ואוהבי טיק טוק
22 צפייה בגלריה
טיק טוק שואו, מבטיחים מסר חינוכי
טיק טוק שואו, מבטיחים מסר חינוכי
טיק טוק שואו, מבטיחים מסר חינוכי
(יחסי ציבור)

פורסם לראשונה: 14:11, 07.11.21