נייט רובינסון (36) זכור לחובבי הכדורסל הישראלי מהאפיזודה הקצרה, אך המאוד מוצלחת במדי הפועל תל אביב ב-2016, אותה כמעט והוביל לניצחון על הפועל ירושלים ברבע גמר הפלייאוף, תוך כדי שהוא מספק תצוגות מטורפות.
עוד קודם לכן רובינסון גם היה שם דבר ב-NBA, בעיקר בזכות היכולות האתלטיות הנדירות לשחקן בגובה שלו (1.75 מ'), שבזכותן זכה שלוש פעמים בתחרות ההטבעות באולסטאר. מאז הוא הספיק לפרוש מכדורסל מקצועני והלילה (בין שבת לראשון) ייכנס לזירת האגרוף לראשונה בחייו, ויפגוש את אחד מכוכבי היוטיוב המפורסמים בעולם, ג'ייק פול בסטייפלס סנטר בלוס אנג'לס.
נייט רובינסון, ג'ייק פולנייט רובינסון, ג'ייק פול
רובינסון ופול
(צילום: רויטרס)
רובינסון בתקופתו בהפועל ת"ארובינסון בתקופתו בהפועל ת"א
רובינסון בתקופתו בהפועל ת"א
(צילום: ראובן שוורץ)
כמצופה משני טראש-טוקרים ברמה גבוהה, את המריבה ביניהם הם החלו כבר לפני שנה. האמת שפול הוא זה שנותן את הטון בתחום הזה, וכבר די חושב על הקרב הבא שלו. היוטיובר, ש"התחרה" בעבר בזירה נגד כוכבי רשת אחרים, קרא לקונור מגרגור לפגוש אותו. בין לבין הספיק פול גם להקניט את רובינסון בזמן השקילה לקראת הקרב: "אקפיץ את הראש שלו על מזרן. אני לא ממליץ לילדים שלו לצפות בקרב, יהיה דם".
רובינסון התייחס להחלטה שלו להתאגרף: "בפעם הראשונה שעליתי לזירה הייתי המום. זה ספורט מעייף מאוד ולא האמנתי שמייוות'ר, מוחמד עלי, טייסון ואחרים הצליחו בו כל כך. אתה חייב להיות בכושר ממש טוב".
טייסוןטייסון
טייסון. חוזר לזירה
(צילום: רויטרס)
מייק טייסון, רוי ג'ונס ג'וניורמייק טייסון, רוי ג'ונס ג'וניור
ג'ונס ג'וניור וטייסון
(צילום: רויטרס)
הקרב בין פול לרובינסון הוא רק הפתיח לאירוע המרכזי של הערב - חזרתו של מייק טייסון לזירה בגיל 54 לקרב מול רוי ג'ונס ג'וניור בן ה-51. הפעם האחרונה שבה טייסון התאגרף הייתה לפני 14 שנים. בחצי השנה האחרונה הוא עבד קשה לקראת הקרב.
ג'ונס לא פראייר, ובקריירה שלו החזיק ארבע פעמים בחגורת האליפות בארבע קטגוריות משקל שונות. הפעם האחרונה שבה הוא עלה לזירה הייתה לפני כמעט שלוש שנים.