לראשונה מאז ההצלחה באליפות העולם בבאקו, במהלכה גם השיגה את הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו, חזרה היום (ראשון) לינוי אשרם להתחרות, בתחרות אונליין ראשונה מסוגה בהשתתפות ישראל, רוסיה, אוזבקיסטאן וקירגיסטן.
את התחרות אירגן איגוד ההתעמלות הרוסי על ידי מאמנת העל אירינה וינר, זאת כשבתווך טיסות אינן אפשריות, על קהל נאסר להגיע, אבל גם לזה מצאו פתרון עם אפקטים של מחיאות כפיים. ומצד שני, קצת חריקות ועיכובים של העברת התוצאות.
 מדליה אונליין. אשרם מדליה אונליין. אשרם
מדליה אונליין. אשרם
(צילום: איגוד ההתעמלות, מאיה ביאליק)
בתחרות השתתפו מתעמלות בדרגות ג'וניור וסניור, כאשר מטעם ישראל השתתפו המתעמלות האישיות אשרם, ניקול זליקמן ומתעמלות נוספות בדרגות ג'וניור וסניור. ואצל הרוסיות השתתפו בין היתר גם האחיות דינה וארינה אברינה.
מספר התרגילים בתחרות הוגבל לשתיים לכל מתעמלת ופרסים הוענקו אך ורק על מכשירים בודדים ולא על תחרות קרב רב מלאה, כפי שנהוג בתחרויות רגילות, כאשר אשרם בכל זאת בחרה להשתתף בתרגיל אחד בכדור.
ניקול זליקמן ולינוי אשרם ניקול זליקמן ולינוי אשרם
ניקול זליקמן ולינוי אשרם
(צילום: איגוד ההתעמלות, מאיה ביאליק)
אשרם הציגה תרגיל ברמת קושי גבוהה, שהיה נקי לכל אורכו ועל כך זכתה לציון מרשים של 25.3 נקודות, שהביא לה את מדליית הכסף, כשארינה אברינה הקדימה אותה עם 25.9 נקודות ולקחה את הזהב.
דינה אברינה פתחה עם החישוק, עליו קיבלה 25.15 נקודות ואילו אחותה על אותו מכשיר זכתה ל- 23.9 נקודות, כשכאן זליקמן זכתה לציון של 20.05 ומדליית הארד, ועם הופעה נהדרת באלות השיגה 23.8 דינה חתמה את הופעתה בתחרות עם תרגיל בסרט (20.5 נקודות).
אשרם בפעולהאשרם בפעולה
אשרם בפעולה
(צילום: איגוד ההתעמלות, מאיה ביאליק)