2 צפייה בגלריה
אוהדי הפועל ת"א
אוהדי הפועל ת"א
אוהדי הפועל ת"א
(חגי מיכאלי)
הפועל תל אביב הגישה היום (חמישי) כתב ערעור על החלטת בית הדין המשמעתי, במסגרתה הוטל על המועדון קנס של 50,000 ש”ח וסגירת שערי 4-5 בבלומפילד בצמד המשחקים הקרובים. בכתב הערעור טען המועדון כי מדובר בעונש אשר חומרת השלכותיו עולה על התועלת והתכלית שלשמה הותקנו תקנוני ההתאחדות.
מהפועל ת”א נמסר: “המועדון סבור כי הסנקציות שהוטלו עליו אינן משרתות את התכלית ההרתעתית וכי ניתן לנקוט באמצעי אחר, שפגיעתו פחותה, על מנת למגר את תופעת האלימות במגרשים. בנוסף, סגירת השערים 4-5, המכילים אלפי אוהדים, מהווה סנקציה בלתי מידתית ופגיעה כספית בהם. הטלת עונש זה באופן קולקטיבי, על רוב קהל האוהדים, אינו מוצדק ולא הוגן”.
2 צפייה בגלריה
אוהדי הפועל ת"א. ברשצקי לא רצה לחגוג להם מול העיניים
אוהדי הפועל ת"א. ברשצקי לא רצה לחגוג להם מול העיניים
אוהדי הפועל ת"א. ברשצקי לא רצה לחגוג להם מול העיניים
(רדאד ג'בארה)
עוד טענו בקבוצה כי: “בניגוד למסקנות בית הדין, המועדון נקט וימשיך לנקוט בכל הפעולות הדרושות עד למיגור אירועים מסוג זה שהתרחשו במשחק נגד בית״ר ירושלים”.
במידה וערעור הפועל תל אביב לא יתקבל על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל ועונש סגירת שערים 4-5 במשחקי הבית הקרובים יישאר על כנו - אוהדי הפועל תל אביב המנויים לשערים אלו יצטרכו לרכוש כרטיס מחדש לשערים אחרים שייפתחו במקום.
הדבר בא לאחר השינוי בתקנון האומר כי: "החליט בית הדין על קיום משחק ללא קהל במגרשה הביתי של הקבוצה שהורשעה, רשאי הוא לקבוע בהחלטתו, כי המשחק יתקיים ללא קהל בחלק מן היציעים. ככל והחליט בית הדין כאמור, לא תהא רשאית הקבוצה להתיר שימוש למנוי ביציע שנסגר לשם כניסה ליציעים אחרים שאינם סגורים במשחק/משחקים בו יחול העונש ואף לא תהא רשאית להמיר מנוי בכרטיסים כניסה ליציעים הפתוחים ללא תמורה מלאה".