2 צפייה בגלריה
בוגדן פלאניץ'
בוגדן פלאניץ'
בוגדן פלאניץ'
(עמרי שטיין)
מכבי חיפה סיימה את הכנותיה לקראת משחקה מול עירוני קריית שמונה הערב (ראשון, 20:15). המאמן ברק בכר העדיף שלא לתרגל את ההרכב לקראת המשחק, והשחקנים שפתחו מול סלביה פראג התרכזו יותר במצבים נייחים. בוגדן פלאניץ' ערך אימון מלא ורק מחר יוחלט אם יפתח בהרכב. מנגד, חוסה רודריגס לא יהיה בסגל בגלל פציעה.
בכל מקרה במכבי חיפה משוכנעים שיש מחליפים מספיק ראויים, במיוחד כאשר עופרי ארד חזר לעניינים ונראה טוב בדקות ששיחק בצ’כיה. בקבוצה אמרו: “ההגנה שלנו ללא פלאניץ' הייתה טובה מאוד וראויה למחמאות על המשחק בפראג”.
2 צפייה בגלריה
בוגדאן פלאניץ'
בוגדאן פלאניץ'
בוגדאן פלאניץ'
(רויטרס)
מאמן הירוקים, ברק בכר, דיבר לקראת המשחק והתייחס גם לעובדה כי זה הוא משחקו ה-1,000 של יעקב שחר כבעלים של הקבוצה: “האמת שזה משהו מדהים. לא יודע אם יש תקדים אפילו בעולם. זה רק מראה על הבן האדם ועל הדרך שלו ושל המועדון ב-30 השנים האחרונות. אני שמח שיש לי הזדמנות לקחת חלק באירוע הזה, אנחנו נעשה מחר את האקסטרה על מנת לשמח אותו.
“אנחנו יודעים שאיבדנו יותר מדי נקודות בליגה. רוצים לקחת את הדברים הטובים מפראג, תוצאה מאכזבת אבל הדרך הייתה טובה. צריכים לשחק התקפי, ללחוץ עם הרבה שחקנים ולצאת לפגרה עם פנים מחייכות”, הוסיף בכר.
ברק בכר ורז מאיר לקראת ק"ש
במעבר חד – ארז בן דב, אביו של מנכ"ל הקבוצה אסף בן דב, הלך לעולמו, כשמהמועדון הירוק נמסר: “אנו משתתפים בצער המשפחה ומייחלים כי לא ידעו עוד צער”. הלוויתו תתקיים מחר ב-15:30 בבית העלמין בבנימינה.