2 צפייה בגלריה
צחי שלטי, דראפיץ' ושמעון אבוחצירא
צחי שלטי, דראפיץ' ושמעון אבוחצירא
צחי שלטי, דראפיץ' ושמעון אבוחצירא
(קריית שמונה)
עידן חדש בעירוני קריית שמונה. סלובודאן דראפיץ’ מונה היום (שלישי) באופן רשמי למאמן הקבוצה, כמחליפו של עמיר נוסבאום שפוטר מתפקידו. אקס מכבי נתניה ובית”ר ירושלים חתם באמצעות סוכניו, צחי שלטי ושמעון אבוחצירה, ויערוך את אימון הבכורה ברביעי בבוקר.
במהלך השעות האחרונות הבעלים שרצקי הגיע לסיכום עם דראפיץ’ על החוזה עד לסיום העונה בקבוצה שנמצאת במקום האחרון בטבלה, והדבר הבשיל לכדי חתימה רשמית. כל זאת אחרי שקובי רפואה הודיע לשרצקי שלא ישוב לקדנציה נוספת על הקווים במועדון. שכרו של דראפיץ’ יעמוד על 230 אלף ש”ח נטו עד לסוף העונה.
2 צפייה בגלריה
איזי שרצקי. מאמן חדש הגיע
איזי שרצקי. מאמן חדש הגיע
איזי שרצקי. מאמן חדש הגיע
(ניסן עייש)
דראפיץ’ בן ה-56, שסיים את דרכו בבית”ר ירושלים בעונה שעברה יחד עם שי ברדה, הגיע לתחנה השביעית שלו בקריירה כמאמן ראשי. הוא ינסה לעזור לקבוצה מהצפון להיחלץ מהתחתית אחרי פתיחת העונה החלשה שלה, שהגיעה לשיא עם התבוסה 4:0 למכבי חיפה במחזור האחרון, תבוסה שהובילה לפיטוריו של עמיר נוסבאום, שחתם במועדון בתחילת העונה.
בתום תשעה מחזורים בליגת הבורסה לניירות ערך, קריית שמונה היא זו שנועלת את הטבלה עם שמונה נקודות בלבד, אחרי שניצחה בשני משחקים וכבשה רק שבעה שערים. בשלב הזה, הצוות שעבד יחד עם נוסבאום נשאר ודראפיץ’ יחליט תוך כדי תנועה האם לבצע שינויים.
בכר: התקרבנו למעלה,יוצאים לפגרה עם חיוך