3 צפייה בגלריה
מאור בוזגלו
מאור בוזגלו
מאור בוזגלו
(נעם מורנו)
הבלאגן המשפטי בין מאור בוזגלו להפועל תל אביב ממשיך להחריף. כפי שפורסם אתמול ב-ONE, עורכי דינו של השחקן, שי אליאס ורועי אלמדאי, פנו לבית המשפט המחוזי כדי לאשר את פסק הבוררות נגד האדומים כפסק דין בבית הדין לעבודה לצורך נקיטת הליכי הוצאה לפועל מול הקבוצה. בנוסף, נודע ל-ONE כי במקביל הוגשה פנייה להתאחדות לכדורגל שלא לאשר העברות שחקנים בחלון העברות של ינואר ולהפסיק את פעילות הפועל תל אביב בעונה הבאה.
היועץ המשפטי של ההתאחדות וגם אנשי הבקרה הבטיחו לעורכי דינו של בוזגלו מסמך בכתב, כך שהפועל תל אביב לא תוכל לצרף שחקנים או לשחרר שחקנים בחלון ההעברות הקרוב של ינואר עד שישולם פסק הבוררות. מבחינה מקצועית מדובר במכה עתידית קשה שעלולה להיווצר כתוצאה מכך, מאחר והצוות המקצועי של הקבוצה לא יוכלו לבצע שינויים בחלון ההעברות הקרוב עד שהעניין מול בוזגלו יסתדר ועד שזה יקרה יצטרכו להסתדר עם הסגל הקיים.
3 צפייה בגלריה
עו"ד שי אליאס
עו"ד שי אליאס
עו"ד שי אליאס
(רדאד ג'בארה)
כזכור, בוזגלו, זכה בחודש שעבר בתביעת הבוררות שלו נגד המועדון, כאשר הבורר, עורך הדין עמיאל תגר, קבע שהאדומים יצטרכו לשלם לו פיצוי על סך כ-1.3 מיליון ש”ח עד ה-28 באוקטובר, כאשר הבורר קבע בין השאר בפסק הדין: “התנהלות הקבוצה פגעה בו באופן קשה, מדובר בשחקן שהינו אב לארבעה ילדים, שפוטר בחטף בסמוך לאחר פציעה שלא החלים ממנה”.
3 צפייה בגלריה
עו"ד רועי אלמדאי
עו"ד רועי אלמדאי
עו"ד רועי אלמדאי
(מערכת ONE)
תגובת הבקרה התקציבית: “הבקרה פועלת בהתאם לסמכויותיה מכוח התקנון. ככל שפסק בורר לא מקוים, לבקרה יש יכולת אכיפה טרם אישור תקציב קבוצה ובחלון העברות, אם לא קיימה הקבוצה את פסקי בורר. במקרה קיצון, אף מימוש ערבות אם הקבוצה תתפרק. המקרה המדובר לא עונה על אף אחד מהמצבים הללו, וזאת נאמר לפונה. לכן, אם לא כובד פסק בורר, יש לפנות לגופים הרלוונטיים בהתאחדות לאכיפה. הבקרה פועלת בכל המקרים בשוויוניות ובהתאם לתקנון”.